Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
14. jan 2010

adenka a tá športová časť na v-maxe je dosť veľká?

adenka
14. jan 2010

zuzi myslim ze ano, ale este ju nepozivame tak neviem ako v praxi.. mam ho nafoteny v albume, sedel v nom 2 rocny chlapcek a bol tam vpohode...

adenka
14. jan 2010

aha tak uz ho nemam v albume 😅 ale mozem ti poslat fotky chces...

vavenka
autor
14. jan 2010

Susan myslim ze sa da otehotniet aj hned, ale urcite by som to nesilila.....

Aden no sak som ho hladala u teba v albe, a dajak nic 🙂 ale nasla som na nete, fajny je 🙂 to uz mam pocit ze su velmi podobne vsetky tie kociare v tejto cenovej hladine, okolo 300,- eur za trojkombinaciu....

adenka
14. jan 2010

vave ja mam pocit ze vsetky sa robia v jednej fabrike v polsku, akurat si tak kazdy da inu nalepku...

zuzub
14. jan 2010

asi tak vavenka všetky podobné len iné farby.mne sa ešte na tom v-maxe páči, že má taký vyšší podvozok a vanička nie je úplne nízko

vavenka
autor
14. jan 2010

aden asi tak 😀 😀
inak ako ide life? ako s mangelom? uzivate si rodinku? doma to zvladate s malou v pohode? ty este kojis, vsak?

adenka
14. jan 2010

zuzi to ano, preto som ho chcela aby na malu netahala zdola a dalsia vyhoda ze sportovu cast mozes mat otocenu k sebe...

vave zivot super, k mm sa nevyjadrujem, myslim ze ho cele tatikovanie rychlo preslo a bol by najradsej keby mala bola uz na vysokej skole, ale tak co uz.... kojim kojim, ale na vecer davam UM lebo vecer sme stale bojovali aj 2 hodiny so zaspavanim a po UM zalomi a spi do rana...

susann83
14. jan 2010

dakujem ti vavenka.
ked som bola u mojho gyndosa, tak povedal, ze nemame vobec cakat, ze vela lekarov to sice odporuca, ale ze sami nevedia preco. lebo ze za tie 3 alebo 6 mesiacov sa toho vela nezmeni, a sanca uspesne otehotniet alebo potratit je taka ista.

no, som zvedava ako to pojde dalej. uz ja by som nejradsej riesila farbu kocika 😉 😉

vavenka
autor
14. jan 2010

Aden no vela tatikov rychlo konci s tatikovanim 🙄 som zvedava na toho mojho 😀 😀
Tak super ze sa drzis aj kojenia, ja tiez dufam ze vydrzim aspon polroka...
Ozaj a ako si na tom s kileckami? Je pravda ze pocas kojenia to ide rychlejsie dole? Ty si ako na tom? Ja uz vidim ze sa s prehladom dostanem cez 20 kg do porodu, takze ma celkom zaujima ci mi kojenie trochu pomoze dat to vsetko potom dole 🙂

tinika
14. jan 2010

adenka aj ty si pouzivala bio gaia, bo to az od 3 mesiaca sa mozu ale v českom popise je ine ta neviem a kolkokrat do dna si davala?

tinika
14. jan 2010

adenka no dufam ze tatikovanie nasho tatika tak skoro neprejde hihi bo inac moze hladat dalsiu pracu aby platil hypo hihi

adenka
14. jan 2010

vave no hlavne ma to serie koli tomu ze babo chcel hlavne on...ale to uz je moj mm...keby sa z reci dal postavit dom tak uz mame rezidenciu....

no na kila sa mna nepytaj, ja ma z toho depku jak slon...akoze schudla som 18 kil, ale kedze som pribrala 28, tak ych 10 dost vyazne citim...a to ani nehovorim o tej pneumatike okolo brucha a brutalnych striach na zadku a stehnach... to ze sa kojenim chudne, je u mna len mytus, lebo tym ze kojim tak nejem, ale zeriem a vsetko co mi pride pod ruku...lenze nejes, nemas mlieko...tak si vyber.. cvicit nemozes, jest musis... ale zas pre spokojnost malej seriem aj na vahu aj ked zrkadlo je moj uhlavny nepriatel.... 🙄

adenka
14. jan 2010

tini ja som pouzivala nejaky doplhius alebo take nieco...biogaju uzivali baby u nas v teme, a aj pred 3. mesiacom...vraj sa moze aj ked je na letaku nieco ine... my sme nemali nejake brutal koliky, takze sme sa to snazili zvladnut masazami....

tinika
14. jan 2010

no hura, vsetci traja uz chrapu 🙂 dufam ze nadlho

adenka
14. jan 2010

a co sa tatikovania tyka, prajem vam aby vasi chlapi boli v tomto lepsi ako ten moj, lebo inak je to o nervy... ale ja som nikdy nemala v zivote na ruziach ustlane takze po par prerevanych nociach som sa s tym zmierila 🙂

vavenka
autor
14. jan 2010

Tini, kamoska dava espumisan po kazdom! krmeni 😉

Susann no 3-6 mesiacov sa odporuca skor po potratoch v neskorsich tyzdnoch, resp. ked aj treba kyret /vycistit maternicu/ a prestavka sa odporuca hlavne kvoli hormonom, aby sa dali dokopy + maternica aby sa spamatala, a hlavne aby krcok sa dal do kopy ked ide zena na cistenie....

Verim ti ze by si uz najradsej riesila tehotenske problemy, ale zial toto sa neda uponahlat, ja som tiez bola hrozne netrpezliva a keby mi niekto po prvom potrate povedal, ze budem cakat 2 roky, kym sa nam konecne zadari (aj to este mam pred sebou riadne dlhu cestu), tak ho vysmejem a povedala by som ze neexistuje, ze sa zblaznim... A vidis, tu som a mam tt pri mene 😉 tak len drzim palce a zelam vela trpeslizovsti......

adenka
14. jan 2010

ja som sa zas zacala pohravat s myslienkou adoptovat si o 2-3 roky dietatko, tak do 3-4 rokov aby boli rovesnici... uz ma to lakalo ked som bola tehu a teraz ma to laka este viac...

zuzub
14. jan 2010

inak o tej adopcii som aj ja uvažovala, aj ked v tomto po... slovenskom birokratickom systéme je to teda ozaj na dlhé lakte........

susann83
14. jan 2010

vave, ja viem, je to vsetko take komplikovane a nespravodlive, ale co uz, taky je zivot..
aj my sme sa uz rok aj pol snazili, a takto to skoncilo. ale aspon nejake znamenie, ze to ide.

drzim palce, aby sta mali vsetko ok a krasne babo

a samozrejme poslunych muzikov 😀

tinika
14. jan 2010

hmm adenka mna to laka par rokov ale ked padla debat s mm ze keby sme nemohli mat deti ta bol proti ☹ vzdy som tuzila dat niekomu domov aj moja mamina chcela aspon na vianoce si vziat z domova, ocino bol tiez za, ale ked o tom rozmyslali ze zoberu dieta a potom zase bude musiet ist spat ... ze či to nebude horsie pre to dieta a adoptovat chceli ale keby nemohli mat nas a ja som vzdy tuzila mat este surodenca

tinika
14. jan 2010

aden a vy uz svoje nechcete?
susan držim palce aby druhy pokus bol uspesny

zuzub
14. jan 2010

susann aj mne doki po potratoch odporučil čakať 3 až 6 mesiacov, ale myslím že ak si nebola na kyret nemusí to byť tak dlho.je to asi individuálne niekto čaká otehotnie a zas to nedopadne dobre a niekto otehotnie hned a má krásne bábo... život si veru niekedy s nami pekne zahráva 🙄

vavenka
autor
14. jan 2010

Aden no nepotesila si ma 😒
Ja mam boky stehien popraskane od puberty, ale tak tie strie su uz take vyblednute, takze to ide... vtedy som hodne rychlo nabrala, okolo matury a samozrejme som neriesila nieco take ako starostlivost o pokozku
🙄
Momentalne v ramci tehotenstva mam strie na spodnej strane prs - ale nieje to zatial tragedia, no este mam pred sebou veelmi dlhu cestu.....
Mas pravdu, zatial kasli na vahu, aj ked mne bolo povedane ze pri kojeni treba hlavne vela pit, aby bolo mliecko... Ale verim ze ked to malej potom nerobi problem, tak chute musia byt neunosne.... Postavu budes riesit ked prestanes kojit 😉
A coze adoptovat? Co ta tak napadlo? Ja by som si adoptovala mozno ked moje deti vyrastu a ja budem mat veelmi dobre zazemie tak takto ano, ale kym som schopna mat vlastne, tak by som radsej asi takto....
A s mm - mi je to luto... Ty sa aspon mozes na neho hnevat, kedze on bol iniciatorom, ale u nas som skor ja bola ta co tlacila na pilu, mat potomka, takze ked tatikovanie nebude ok, ani sa na neho nebudem moct az tak hnevat 😨

zuzub
14. jan 2010

ja som tiež zvedavá ako na tom bude mm, a ked si zase predstvím tie jeho týždnovky ☹ to budem na všetko sama..

tinika
14. jan 2010

vave mne sa strie na prsiach urobili po porode ale len trosicka

vavenka
autor
14. jan 2010

Zuzi ja som celkovo hrozne zvedava ake to bude s prckom, este si vobec neviem predstavit to vstavanie a 24 hodinovu obetu 🙂 a ci vobec budem vediet ako sa postarat,.... Ach jaj 🙂 a stale mam pocit ze je to este hrozzzzzzne daleko 😀 😀

zuzub
14. jan 2010

ja mám tiež strach ako to budem zvládať a či to budem všetko vedieť, aby som bábätku nijako nechtiac neublížila 😒

susann83
14. jan 2010

baby, nebojte, bude to vsetko v poriadku, vy to zvaldnete 😉 😉 😉
materinsky cit je silny 🙂

vavenka
autor
14. jan 2010

Dievcata idem uz do perin, tak bru noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre