Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. jan 2010

bru noc vave

adenka
14. jan 2010

mm uz nechce dalsie dieta, co ma strasne boli lebo on bol ten co chcel 2 deti...ale mozno len teraz je v takom stave lebo zrazu zistil ze uz nema taku pohodu a pokoj na co bol zvyknuty...

adopcia, ja som vzdy chcela mat jedno dieta adoptovane..neviem preco, je to nieco vo mne, ale ja som to hovorila uz ked som bola v puberte ze si raz 1 dieta adoptujem... a teraz sa na to divam tak, ze tehotenstvo bolo sice super, ale tie grcacky na zaciatku a ta brutal nadvaha na konci mi celkom stacili aj raz, a kedze som mala super porod, tak by som do druheho isla ako hrdinka a obavam sa ze by som si to vyzrala...
a zas, na tomto svete a na slovensku je tolko deticiek bez rodiny, bez toho pocitu istoty a lasky blizkych ludi, tak preco aspon jednej takejto dusicke nepomoct? casto na to myslim, lebo ja dominiku 100x denne pobozkam, pohladim, pomojkam a potom mi pridu na um tie babatka co boli v nemocke na adopciu, ako tam plakali a okrem sestriciek ktore mali prave cas ich nikto nepomojkal, nepohladil, nik sa nestaral ci ich boli brusko, ale sa chcu len pritulit k teplemu telu maminy... takemu anjelickovi raz chcem pomoct a dufam ze sa mi to podari 🙂

adenka
14. jan 2010

baby ja som sa tiez strasne bala, ked mi dominiku dotlacili v tom voziku, pozerala som na nu ako na zazrak a sama seba sa pytala ze A co teraz?? ale proste zacnete fungovat a pojde to uplne samo a prirodzene... pomozu mamy, svokry ale hlavne zdravy rozum a materinsky cit..takze toho sa nebojte je to krasne a sladke 😵

susann83
14. jan 2010

adenka velmi pekne si to napisala 🙂
dufam ,ze ti to raz vyjde, lebo na slovensku nie je tolko ludi, co si adoptuju dieta, ak mozu mat vlastne
drz sa 🙂

adenka
14. jan 2010

no a asi idem spat lebo ked sa citam tak vidim ze na mna lezie nejaka strasne divna melancholia 😀

dobru noc maminky, tehulky, snazilky aj babatka 😵

zuzub
14. jan 2010

to je mi ľúto adenka s mm, asi je to najhoršie ked jeden chce a druhý nie 😔
mm by zase chcel aj 3 detičky a ja budem šťastná ked budeme mať aj jedno... ked som 2x potratila som sa cítila hrozne, že nedokážem ani dieťa donosiť a porodiť ☹ mm mi nikdy nič nevyčítal ani nič, ale aj tak som sa cítila hrozne

zuzub
14. jan 2010

aj ja už idem,dobrú nocku všetkým a pekné sníčky 😉

adenka
14. jan 2010

zuzi ja to zas tak velmi neprezivam, viem to pochopit, on uz jedno dieta ma z predosleho manzelstva a okrem toho o chvilu bude mat 37 rokov a predstava ze v 40 ma opat menit okakane plienky ho nelaka... ale verim ze ho zlomim 🙂
a uz fakt idem....
cafteeee 😀

tinika
14. jan 2010

adenka a myslis ze sa ti to podari ked tvoj mm teraz nechce ani svoje druhe? ☹ a ty si videla aj deti na adopciu? Ja neviem ze by tam boli take ked som bola v nemocke 😒

zuzub
15. jan 2010

dobré ránko 🙂 dnes som skoro hore, mm išiel na kontrolu k dokimu, tak ráno buntošil

ingulik
15. jan 2010

ahojky...no pozeram ze ste tu riesili mm a tatikovanie...no ten moj by bol super tato, lenze je v praci od rana do vecera, takze sa s malou bavim a "trapim" iba ja...na vikendy chodi makat na dome, takze ani vtedy si ju velmi neuzije...ale za to uz teraz spieva o bracekovi pre Niku...ja momentalne tuzim po psikovi, ale neviem ci je dobry napad steniatko ku babatku....ci nepockat az Nika podrastie...

vavenka
autor
15. jan 2010

Ranko 🙂

Aden pekne si sa nam tu rozcitila 🙂 ale sak treba... A myslim ze 37 rokov na chlapa este vobec nie je vek, nad ktorym by sa v ramci rodicovstva trebalo zamyslat 😉 skor ide o to ze by clovek musel co to obetovat z pohodlia, myslim ze kvoli tomu sa nechcelo do rodicovstva ani mojmu, a to ma estelen 32....

Ingu no ja na tom v lete budem tak isto - bud bude drahy v praci alebo na stavbe, ale tak pevne verim ze aspon vecerne procedury bude absolvovat s nami 🙂
A s tym psikom ti neporadim, ja absolutne netusim ako to je s psikmi a detmi... My si mozno nejakejo zadovazime do domu, ale to je este daleka buducnost 🙂

maxii
15. jan 2010

Caute 😉

Vaven, neuveris, ale snivalo sa mi o tebe, hoci sa osobne nepozname 😀 😀 to je aka haluz 😅

Dnes idem po vysledky z glukozy....snad to bude ok🙂

vavenka
autor
15. jan 2010

Maxii dufam ze prijemne veci 😀 😀
Drzim palce, mne chvalabohu vysiel cukor ok 😉

mum_to_be
15. jan 2010

caute babenky! aden, tak to klobuk dole, ked sa takto citis na adopciu, ja si to veru neviem predstavit. ale mam kolegynu, ktora si ide adoptovat uz druhe dievcatko a obdivujem ju! co sa tyka tych kil, ja som sa dostala na predchadzajucu vahu po 9 mesiacoch a odvtedy je to stabilne. (kojim veroniku este aj teraz.)

adenka
15. jan 2010

ahojte,

tini ano videla, v sesterskej izbe kam sme "odkladali" babatka ked sme mali navstevu boli 3...nemali meno, iba priezvisko a na stitku bolo napisane adopcia...ked som to zbadala skoro som sa tam rozrevala... ale bavili sme sa so sestrickami a zhodli sme sa ze dostanu aspon dobry domov.. a btw vsetky boli biele....

vave aj ja si myslim ze to nie je vek na umieranie, ale je to presne o pohodli... ja by som si tiez niekedy rada sadla a pozrela v klude telku, alebo zasla do kina ci divadla, ale vsak to vsetko pride ked bude mala trochu vacsia... preto dufam ze mu o 2-3 roky dojde luto a necha sa zlomit 😅

mum a kolko si pribrala v tehu?

tinika
15. jan 2010

ahojte, tak nakoniec sme stihli aj prechadzku po slniečku, hoci len chvilu a vy ako dnes?

adenka
15. jan 2010

no my sme dnes po ockovani, takze sme mrzutko... ale domca ma 7080g 😵
tini pisala si si s annag?

tinika
15. jan 2010

adenka ano pisala, poslala mi dotaznik tak som ho vyplnila a čakam, inac po kupani tahal asi pol hodiny z oboch ale aj flasu 90 stiahol

katka444
15. jan 2010

ahojte,

tini tak mas doma riadneho papkaca 🙂 a ako pribera?

vavenka
autor
15. jan 2010

Aden pekne naberate 🙂
Aky ste mali den? Tu na vychode krasne svietilo slniecko, som sa vytesovala 🙂
Tini no pekne idete 🙂

katka444
15. jan 2010

ahoj vave,
ja som bola zase praci. a dnes sa mi brutalne nechcelo. este ze je vikend. v pondelok som doma, mam zubara a odber krvi na gynde aj u obvodaka.

vavenka
autor
15. jan 2010

cau Kati
Takze predlzeny vikend? Fajne 🙂 a co u obvodaka? Preventivka?

katka444
15. jan 2010

nie, 25 idem na kontrolu so stitnou zlazou a u obvodneho mi vzdy vezmu krv a potom vysledky si veznem na tu kontrolu.

vavenka
autor
15. jan 2010

Kati ty mas problem so stitkou? Som nejak nepostrehla 😅

katka444
15. jan 2010

ani nie, ale mama chodila, tak ma tam nanutila, lebo vraj je to dedicne a odvtedy tam chodim a aj beriem lieky. mam nejake autoimunitne ochorenie. mozno keby sa to nezachytilo vcas, zacali by aj problémy 😒

pridala som dalsie foto zo sona

vavenka
autor
15. jan 2010

Kati jasne, tak potom treba chodit.......
A ozaj, ty uz mas vysledky z glukozoveho testu?

Pekne fotky, normalne rozmyslam ze sa aj ja predsalen dam na ten 3D.... Kedu je najlepsie ist? okolo 30tt?

katka444
15. jan 2010

uz mam, glukoza je ok.

tie foto su nie bohvieake. to som skusala robit z videa a nejko to neviem 😅

ta dr. vravela, ze hranicne tt su od 23 do 28 tt. ja som bola akurat na hrane

vavenka
autor
15. jan 2010

Kati nooo tak to uz nemam vela casu 🙂 uvidim, pokecam s drahym a ked ano tak sa buduci tyzden objednam....

katka444
15. jan 2010

je to fakt zazitok, ak to nezasahuje moc do vasich financii. lebo si neviem prdstavit, ze zato dam 36 e. a moj mm videl malu 1x, takze o to to bolo krajsie. k mojmu gyndosovi by asi nesiel so mnou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre