Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
16. jan 2010

zuzub,ďakujem. 🙂 a čo to s tvojimi krížami?

tinika
17. jan 2010

ahojte, my mame tazku noc za sebou, maly vstaval kazde dve hodky a plakal a plakal ☹

slniecko4
17. jan 2010

ahoj tini,bolelo ho bruško?

vavenka
autor
17. jan 2010

Caute 🙂
Slni mala je na spapanie 🙂 krasne babatko.....
Kokso sme vcera boli na tej oslave, a bola tam s nami kocka v 37tt, s tym ze asi pojde na sekciu, lebo mala je stale zle otocena - a v piatok jej povedali ze nepojdu na to o 3 tyzdne, ale uz teraz v stredu! Ze mala je uz dost velka a placenta zrela a ze nieje na co cakat... Moja zlata taka bola z toho hotova 🙂

tinika
17. jan 2010

slni aj to aj hladny furt bol nechapem, ale od 5 spal do 9 uz no teda do 8 a do deviatej nechal mamku podriemat len tak lezal a občas vydal nejaky zvuk hihi
vave prečo to tak ponahlaju, sak kej je vsetko ok tak nech to nechaju este tak či sa boja ze dojde prirodzeny?

vavenka
autor
17. jan 2010

Tini no lebo placenta je uz zrela a piatok uz aj babtkovo srdiecko bilo trochu rychlejsie....
A sekcie vacsinou robia 38-39 tt, teda aspon co som tak pocula.....

zuzub
17. jan 2010

ahojte 🙂 peknú nedeľu vám prajem, ja som v práci 😝 vôbec sa mi nechce...
vavenka, ale ved ked je bábätko už ok veľké aj placenta tak si myslím že je dobré, že nebudú čakať....
tinika asi aj bábätka majú niekedy "svoje dni" 😉

vavenka
autor
17. jan 2010

Zuzi no sak jasne, len chuderka este mala tolko planov na tie 3 tyzdne 😀 ostala zaskocena 😅 😅

zuzub
17. jan 2010

tak to hej, radšej si treba všetko v predstihu nachystať 😀

tinika
17. jan 2010

zuzi asi hej :( len on ma uz cely tt taky divny

zuzub
17. jan 2010

to je asi najhoršie zistiť prečo bábo plače 😒

vavenka
autor
17. jan 2010

Tini, aj Patko ma tt=tyzden tehotenstva? 😉
To je pravda.... Ked babatko place a ty nevies co mu je... To je hrozna bezmocnost :(

tinika
17. jan 2010

veru tazke je to. Ked bol malicky tak plakal inač ked ho brusko bolelo, teraz zase inac kto sa ma v tom vyznat???

vavenka
autor
17. jan 2010

achojte zeny 🙂
ako sa mame? aky vas caka tyzden? ja nemam nic take, uz by som rada aj trochu pooddychovala 🙂 dufam ze o stvrtok pojdem uz konecne do toho polska.....
inak dnes som v tescu kupila pampersy, maju brutalnu akciu - 2+1 zadarmo - takze za 38 eur mate 3x108 plienok! jedna plienka vychadza na 3,50 Sk .... taku akciu pampersy este snad nerobili.....

vavenka
autor
18. jan 2010

Dnes nikde nikoho? 😨

katka444
18. jan 2010

ahojte, tu je dnes naozaj prazdno. ja som dnes doma, bola som u zubara. este stale neni zub ok. takze na buduci tyzden idem znovu.
tiez som dnes vykupila tesco 😀 . aj som kukala po pamperskach, ale nakoniec som pokupila len vecicky. idem hodit do albumu.

tinika
18. jan 2010

ahojt, ja som dnes bola minat euriky, so si kupila topanky na zimu, teplaky, čiapku a nohavičky, bo tie čo mam mi strasne lezu do jazvy po cisarskom 😉

katka444
18. jan 2010

tak uz su tam https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ahoj tini, tak tiez robis nakupy? ja ale len pre malu. aj to ma mm uz tahal, ze uz mam toho dost?
ty ake plienky pouzivas?
inak ja som pokukovala aj po kozmetike v tescu, mali na vsetku detsku akciu. ale zatial som nic nekupila. tini ty aku pouzivas?

vavenka
autor
18. jan 2010

Kati pekne si pokupila 🙂
Ja som kupila tie pampersy, vraj su najlepsie.... Ale asi kazdemu ake vyhovuje.... Dvojickova kamoska mi dokonca vravela ze huggiesky - najdrahsie - jej smrdia hrozne za umelinou....
Takze uz mam doma 324 pampersiek 😀

tinika
18. jan 2010

kati no som rok nič nekupila poriadne na seba,ta aspon niečo, treba mi este nejake rifle, bo dva svoje oblečiem a zapnem ale tlačia este, ale dnes som nemala chut hladat a skusat

pouzivala som latkove, ale maly tak často cika, ze sa mi budil ze je mokry, tak som mala balik pampersiek od svokry a teraz babylove pouzivam, od svagriny mam balik happy po malm a hugies sme dostali jedne, ale tie maju taky divny pach, mi smrdia.
a z kozmetiky zatial pouzivam len mydlo čo som mala v kufriku čo som dostala v nemocke a aviril detsky olej a minule som kupila babylove kremik na tvaričku, som mala v ruke niveu ale bola drahsia o viac ako euro ta som zobrala babylove a pekne vonia a je fajny
vave az teraz kukam ze aj ty pises ze smrdia 😀 takze asi nemam halusky hihi

katka444
18. jan 2010

vave dik, ved v tescu by sa toho dalo pokupit.

ja som tiez prave mm vravela, ze dufam, ze budem mat co nosit v lete. lebo mi akurat vravel ja som pribrala do zadku. a este porodom sa rozsiri panva, tak som fakt zvedava.
moja svagrina pouzivala plienky z lidla a komoska zase chvalila tie fialove z tesca. ale asi najskor tiez kupim nieco kvaltnejsie.
vave a to vsetkych 324 plienok mas tej najmesej velkosti? alebo sa to 2+1 dalo skombinovat aj z vacsimi?

katka444
18. jan 2010

tini takze s kupou kozmetiky to netreba prehanat

este mali v tescu v akcii aj tie tescove tampony do podprdy, ale neviem ake su. a aj nejaku tesco odsavacku-mechanicku na mliecko. aka je lepsia? mechanicka, ci elektricka?

tinika
18. jan 2010

kati tak to asi mam jedinu vyhodu ze som sla na cisarak, panva sa tak neroztiahla, iba počas tehu, ale zase ta rana na bruchu tiez niej e zabava, stale svrbi a vraj zvykne bolievat pri zmene počasia aj v dalsom tehu, mna zatial len svrbi

katka444
18. jan 2010

a kde robia ten rez. cca na okraji nohaviciek? takych klasickych. ale zahojenu ju uz mas, nie?

evitkamalicka
18. jan 2010

katka rez robia pod bruskom

katka444
18. jan 2010

ahoj evitka, takze tak na okraji nohaviciek to moze byt. a ty si ako rodila? tiez cisarskym?

ja zajtra uz zacinam 29 tt, to uz fakt za 10 tt mozme mat malu aj doma 😲 🙂

evitkamalicka
18. jan 2010

ano cisarskym

katka444
18. jan 2010

prave kukam detske vysielacky. nemate niektora tuto? http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op... chcem aby mi to dosiahlo az do zahrady.

evitkamalicka
18. jan 2010

nam napr. Pampersky absolutne nevyhovovali, vyskusali sme vsetky mozne znacky a nakoniec sa nam osvedcili z Lidlu

katka444
18. jan 2010

ja som uz castokrat pocula ze pampers a huggies nevyhovovali a najlepsie boli tie najlacnejsie ak z tesca a lidlu. aj lepsie sali a nepretekali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre