Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
18. jan 2010

podla mna za tu cenu co stoja kvalita o nicom, ja som od zlosti tristvrte balenia smarila do kosa

tinika
18. jan 2010

hej kati včera som čitala diskusiu babylove, a tam tiez vraveli ze lidl a tesco fialove su fajn, aj babylove, hoci dve kočky vraveli ze sa im vraj ked boli pocikane rozpadali ale mne nie tak neviem

vavenka
autor
18. jan 2010

Kati ja som kupila "dvojky" - na 3-6 kg - myslim ze len jednej velkosti mozes.... Ale myslim ze ti ani netreba rozne velkosti, teda to mas tak na mesiac, tri balenia - maminy opravte ma ak sa mylim, ale ak mam spravne info, tak zo zaciatku s prehladom spotrebujes 10 plienok denne.....
Evit presne tak, ako pises, kazdemu vyhovuje nieco ine, ja mam zatial avizo od 3 kamosiek na pampersky a vsetky si pochvaluju kvalitu a zaroven nadavaju na cenu, takze teraz pri tejto akcii nakupili aj do zasoby, tak som sa nechala inspirovat.... 😅

tinika
18. jan 2010

tie prve pampersky biele co som mala boli fajn ale načo davat vela korun (15-17 eur) ked ja kupim za 5 hoci menej kusov ale ked to prepočitam furt mi vychadza ze za cenu tych pampers ja mam tri balenia po 42 ks takze lacnejsie to je

kati ja ju mam aj moja svagrina, ale velmi nepouzivam, bo v byte počut, svagrina v dome ta vyuzila viac, ja som kupovala ze budem chodit s havou von anrychlo aby som maleho pocula ale ta nechce sa mi hihi

tinika
18. jan 2010

vave veru, vela plienok ide

tinika
18. jan 2010

kati ani sa neodporuca hned pouzivat, ani neviem kedy uz hej, ja stale mydlo a po kupani olejček. no zahojenu, ale stale sa asi hoji bo svrbi, no pod bruskom v podstate ked kukam ta tesne nad pralesom 😀 😀 ale kedze mam a vzdy som mal brucho, ked nohavicky nie su dotatocne vysoko sa skrutia a zosmyknu dole pod bruco rovno do rezu a to vadi

evitkamalicka
18. jan 2010

my sme nikdy nespotrebovali viac ako 5 plienok denne ked sme boli uplne malicky, teraz su to tak maximalne 2 plienky kedze uz kakame a vacsinou aj cikame do nocnika

vavenka
autor
18. jan 2010

Kati a odsavacka elektricka jednoznacne - teda ked budes musiet odsavat...
S manualnou je to des, ale bude zavisiet od toho ako bude mliecko, mozno tí nebude treba vobec, mozno len sem tam, a mozno budes mat vela mliecka....
Ja som si sice kupila manualnu, lebo stala 1,- eur 😀 😀 ale inak by som nekupila ziadnu... A ak mi bude fakt treba, tak asi radsej investujem do elektrickej....

katka444
18. jan 2010

tini, takze mas tu topcom 1010? ja chcem hlavne aby som pocula az do zahrady. ma dosah 2 km, ale predsa este to pojde aj cez tri steny, tak sa ta vzdialenost urcite zmensi.

takze na zaciatok staci uplne mydlo a ob.detsky olejcek.

to je pravda, ze ak treba 10 na den tak sa aj minu. len ten pocet 324 sa mi zdalo dost vela 😅
a tie babylove su tiez z tesca?

tini, tak nech sa cim skor jazva zahoju a nech ju uz necitis. 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

babylove su z DM, tie su tiez celkom fajn

katka444
18. jan 2010

ved neviem ci nebudem kupovat odsavacku az potom, ked budem vediet, ci mi je vobec treba.

zuzub
18. jan 2010

čafte, pozerám, že plienky rozoberáte, ja ešte nekupujem lebo my to nemáme kde uskladňovať a neviem ani aké budeme používať, zavisí aké budú bábätku vyhovovať lebo viem, že niekto nemôže pampersky, niekto kuggis a podobne, tak kúpim na začiatok jeden balík ak ked budú ok tak budem také používať.
inak sa ako máte? čo nové?

vavenka
autor
18. jan 2010

Dievcata a co pouzivate na ritky?
Vraj sudokrem je najlepsi.....

evitkamalicka
18. jan 2010

ja uz odsavacku mam kupenu, rucnu a nedam na nu dopustit, mala som moznost ju vyskusat v porodke pri Adamkovi, mam Tomme Tippe, vysla ma na cca 30€, ale tah ma teda riadny

katka444
18. jan 2010

jaj tak z DM. ten tu u nas nemame. ale ak kupim viacej naraz. asi budem skusat tie tescove, tie mam hned pod nosom, tak snad nam budu vyhovovat. ale aj kamoska vravela, ze kupuje v DM, ze tie su najlepsie, len som nevedela, ze to su tie babylove.

tinika
18. jan 2010

vave ja mam manualnu mala som chicco ale ta sa po tvoch tt zlomila, takze nefunguje, a teraz mam taku lacnejsiu neviem nazov a ta je super, pakova. Mne stači aj manualna, celkom to slo, lepsie ako ručne.
kati hej mam tu at iez som kupovala kvoli dosahu, a predavač hovoril ze keby doma nemal inu (bo tota este nebola vtedy) ta kupuje tu ,ze vzhladom na parametre je najlacnejsia oproti inym a ked som videla ze niektore mali dosah len 200 m a boli drahsie ...
evi to stem ali fajn, nas cika ako najaty hihi len ho prebalim a uz sa mu cka ze sa pocikal a prvy mesiac aj kakala často, teraz som rada ked vobec raz denne

zuzub
18. jan 2010

ja chcem odsavačku kúpiť z aventu, kolegova žena bude možno predávať lebo, že ju vôbec nevyužíva tak možno kúpim od nej

vavenka
autor
18. jan 2010

No tak ak vam vyhovuju manualne odsavacky tak super 🙂 lebo je to ovela mensia investicia.. Ja mam doma ze NUK asi, ale ako som pisala, len preto ze stala jedno euro..... Ta elektricka ma vyhodu v tom ze len prilozis a nestaras sa.... Je to podstatne pohodlnejsie....

Zuzi no mojej budu musiet vyhovovat pampersy, kedze uz su doma

evitkamalicka
18. jan 2010

tini Adamko kakal tak raz-dvakrat denne

zuzub aj Avetka je dobra, tiez som skusala

zuzub
18. jan 2010

ale neviem či ju mám kupovať dopredu, či mi ju bude treba, zas niektoré kočky hovoria, že je dobré si ju zobrať už do pôrodnice tak neviem

evitkamalicka
18. jan 2010

ja si teraz tiez budem brat do porodky, pri Adamkovi som nemala a to bola chyba, kedze sa nechcel prisat

vavenka
autor
18. jan 2010

Zuzi s porodnicou si nerob hlavu, tam ti pozicaju ked ti bude treba a presne ako pises, mozno ti ani treba nebude....

evitkamalicka
18. jan 2010

vavenka, ono kazdy povie ze pozicaju, ale zial v nemocke nemaju tolko odsavaciek kolko by bolo potrebne

zuzub
18. jan 2010

no to som nevedela, že aj požičiavajú, ale na to sa radšej ešte opýtam.
ozaj chcem sa spýtať, je normálne, že cítim pohyby stále niekde dole pod pupkom? 😕 niekedy až pri moč.mech

evitkamalicka
18. jan 2010

u nas boli az 2 odsavacky na cele oddelenie

zuzub
18. jan 2010

no evi tak to super, poteší 😖

evitkamalicka
18. jan 2010

takze ja som sa teraz poistila a beriem si urcite svoju zo sebou

katka444
18. jan 2010

zuzub ja tiez citim pohyby len niekde pri mechure. okolo pupka som este necitila. to bude asi tym ako je dietatko otocene. ked som bola na sone, tak mala vzdy bola hlavickou dole a ritkou pri pupku. tak asi zato, lebo rucicky a nozicky ma skrutene zhruba pri hlavicke a pri hrudniku.

zuzub
18. jan 2010

ja teraz neviem ako je malý otočený lebo naposledy mi robil len také bleskové sono....no ale tak aspon nie som sama čo takto cíti pohyby 😀

katka444
18. jan 2010

vave a kde si kupila odsavacku za 1 E? tak by som si asi kupila aspon nejaku taku lacnu, nech mam svoju v porodnici a k dispozicii kedy budem potrebovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre