Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
18. jan 2010

zuzub ja som si aj zo zaciatku nebola ista, ci su to vobec pohyby. som myslela, ze to budem citit vyssie a nie pri mechury. som najskor myslela, ze to su len creva.

zuzub
18. jan 2010

no kati ja som tiež tak na tom len si hovorím, že pred tehu som také necítila 😀
vavenka a kedy sa chystáš do toho Poľska?

vavenka
autor
18. jan 2010

Kati to bol len nejaky vypredaj v hypernove....

zuzub
18. jan 2010

jeej Kati som si až teraz všimla, už máte aj meno vybraté, Kristínka sa mi páči a aj Vavenka má už Vandušku, pekne 😉

vavenka
autor
18. jan 2010

Zuzi no zatial je plan stvrtok 🙂
dufam ze mi do toho nic nepride....

zuzub
18. jan 2010

a už idete aj kupovať?či len pozrieť? a do akého mesta vy chodíte?

vavenka
autor
18. jan 2010

Zuzi no urcite tam 2x nepojdem ,takze bud rovno kupim alebo smola 🙂
Odtial je blizsie do Krosna, ale tam vraj nic moc, takze ideme do Noweho Targu.....

Ked nic ine tak aspon kuracie maso kupim 😀 😀

zuzub
18. jan 2010

my tiež zvažujeme či ísť alebo nie ale ťa možno trošku zneužijem 😀 , ked pôjdete do noweho targu by si mi tam mohla zistiť cenu toho kočíka čo chceme kupovať a prípadne či a za koľko tam majú tu postieľku Safari?
lebo ak my pôjdeme tak tiež do Noweho Targu

tinika
18. jan 2010

evitka ale ty si aj prikrmovala?

vavenka
autor
18. jan 2010

Zuzi jasne, kociar sto pro pozriem a aj ja chcem postielku kupit, takze isto budem pozerat....
Co boli znami tak vraveli tusim tie kociare ze 240,- eur stali, ale neviem ci s vajickom alebo bez.....

zuzub
18. jan 2010

no ved to, tak to prosím ťa pre mna vysonduj my chceme aj s vajkom a či tam majú aj tie šedo-tyrkisové.Ďakujem 😉
zatiaľ mám cez net nájdený ten kočík aj s vajkom za 331€ a tú postieľku za 55€ bola som sa na nu pozerať aj u nás v ZA v jednom obchode ju majú vystavenú, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna je 😵

katka444
18. jan 2010

hej uz mame vybratu kristinku. ale clovek nikdy nevie, ci do toho nepride este nejake ine meno. 😵

mna polsko mrzi najma kvoli postielke, ale zas kvoli tomu tam nepojdem, ked uz aj tak kocik uz mame.

zuzub
18. jan 2010

kvôli jednej veci sa tam asi fakt neoplatí chodiť,iba ak chceš toho viac kupovať
a mate už Kati vybratú postieľku akú idete kúpiť?

vavenka
autor
18. jan 2010

Kati tak to je jasne, kvoli jednej veci sa neoplati...
Ale ja ako som pisala, tak chcem kupit okrem kociara aj postielku, madrac, oblecko do postielky, vankusik paplon, nejake deky do kociara, hracky, flasky, kolotoc nad positelku, stojan na baldachyn, mozno aj baldachyn (ak nie tak mi mamka usije). hrazdicku, kozmetiku a plienky takisto chcem pozriet ceny, uvazujem aj nad prebalovacim pultom......
Takze ked len po par eur usetrim na kazdom, tak sa mi oplati 🙂 len dufam ze sa odnesieme 😀
Uvazovala som aj nad vysielackami, ale vraj toto je vec ktora sa dost kazi, tak pripadna reklamacia by sa tazko riesila....

zuzub
18. jan 2010

vavenka tak to riadny nákup idete robiť 😀
ja by som tiž postieľku, kočík, madrac, paplonik, vankuš, kolotoč nad postieľku a neviem ešte čo by mi padlo do oka 😀

katka444
18. jan 2010

este ani netusim aku postielku. a treba nam aj madrac. a vysielacky asi tie topcom kupime.

vave to aby ste isli na nejakej avii 😀

maxii
18. jan 2010

caute kocky idem vas pocitat, ale zhrniem dnesnu poradnu...

krcok mam v poho, ale v "suske" mam nejake 2 cysticky, kua, neviem co tam robia 😠 minule tam neboli....lekarka ze to moze byt z hormonov a nejak to neriesila, ze krcok je OK a ze to je dolezite

na sono kukla len na 3 sekundy srdiecko, bije 😉 a ze mala je dolu zadkom a hlavka hore, enchapem preco sa pretocila, este v stredu an tom 3Dcku bola hlavickou dole potvorka mala, myslite ze sa mohla prekoprcnut ked som v sobotu upratovala, tpo bol jediny taky vyraznejsi pohyb u mna....ja uz som sa tesila ze je v spravnej polohe, ale ona toto....vrrrr 😀
ale lekarka ze to je OK, ze ona sa este do 36tt moze par krat pretocit...

cukor mam OK chvalabohu, toho som sa najviac bala aby mi dietu nesupli, to ja bych nezvladla bez sladkeho a tak, obmedzovat sa v jedle, to ja tazko nesiem 😀 😀

vavenka
autor
18. jan 2010

Maxii serus 🙂
Takze cysty? 🙄 snad to nebude nic vazne..... A neboj, urcite sa mala nepretocila kvoli tomu ze si upratovala 🙂 este ma trochu miesta tak to vyuziva 🙂 Moja tiez este hlavkou hore.... A ked pani doktorka povedala, ze je to ok, tak je to ok, hm? 😅
A gratulujem k dobremu cukru 😅

Kati no to hej, dufam ze sa nejak pomestime 🙂

katka444
18. jan 2010

maxi tak super, hlavne ze krcok je ok. a neboj, ona sa este otoci.

takze baby neupratovat radsej 😀

maxii
18. jan 2010

nooo taku cystu som tam raz uz mala a bola OK, kontrolovali mi to aj na onkologii 😎 a bola to len taka neskodna, tak snad su tieto take iste...neriesim teraz...

baby vy uz vsetko mate nachystane ja odpadnem, my kocik nemame este vobec vybraty,s nad tento vikend nieco pojdeme poriesit, my sme doteraz riesili zariadenie domceka, ale uz sme prestahovani tak sa mozme zacat venovat babatkovskym veciam....inak sa mi paci katkin kocik, asi sa inspirujem 😀

oblecka mam dost, som podostavala aj si nieco kupila, tak to neriesim, postielku dostaneme aj prebalovaci pult, cize len ten kocik a nejaku kozmetiku pre mimi (sak tej je aj tak minimum) a ostatne asi budem riesit neskor...
ach jaj keby mi to niekto tak priniesol domov 😀 😀

katka444
18. jan 2010

maxi vdaka za pochvalu. ja som najskor pol roka sliedila po nete a nakoniec nam v obchode padol tento do oka. ono je to naozaj o niecom inom, vidiet to nazivo.

katka444
18. jan 2010

veciciek tiez kupujem len par kuskov, ked su v dobrej cene. mam kopec takych obnosenych na doma. tak len take vonku a k dr. na paradu. 🙂

vavenka
autor
18. jan 2010

Maxii takze uz byvate??
Supeeer 🙂 🙂
Spokojna?

Nam by tiez trebalo okna vybrat, ale nejak furt radsej sa po vypredajoch motam a pre malu veci vyberam, ako okna 😀 😀 A hlavne - ja som PN, takze mam kopec casu...... Kebyze chodim do prace tak isto este ani v pate nemam vybavu....

evitkamalicka
18. jan 2010

tinika ano prikrmovala, ale keby som mala odsavacku tak by som v porodke nemusela, lebo v porodke som este mliecko mala, ale Adamko nechcel sat

ingulik
18. jan 2010

ahojky babule.... 🙂
no tehula nie som, dnesny test negativny nastatsie...vave asi si mala pravdu a bola to ovulka, lebo uz ani podbrusko neboli a ani vytok nie je ako bol...
...pozeram, ze ste riesili plienky...no ja len pampersky, huggiesky nam stale pretiekli a smrdeli...este sa chystam skusit babylove, ale teraz sme kupili v tescu pampersky...akcia 😉
ja mam odsavacku avent, ale skoro som ju ani nevyuzila, lebo kym ju vytiahnem tak si aj rucne poodsavam...hoci teraz uz len ked do kasiciek pridavam...
...vcera Nika spapala celu misku varenych zemiacikov...tak ma potesila, dnes som jej kupila brokolicu, tak som zvedava ci ju bude papat 🙂

zuzub
18. jan 2010

ahoj ingulik
ja som na zajtra navarila obed, cestoviny s kuracím mäskom a syrovou omáčkou, mnamky už sa teším 😅

tinika
18. jan 2010

ahoj ingu, tak si si vydychla hej? 😀

katka444
19. jan 2010

dre ranko 🙂

babyyyy ja som mala sny tuto noc. som nakupovala plienky 😀 . najskor som vystala soru v tescu na akciove pampersky a potom som bludila po DMku a hladala najmensie babylove plienky 😀

tinika
19. jan 2010

bre ranko, tak dnes celkom kludna noc
Vave ako ti jedna kočka pisala ze sa jej s tebou snivalo, tak pred par dnami aj mne, ze ste mali taky veeelky stary dom a si sla po schodoch a niečo mi hovorila ale uz neviem čo 😀
Kati ja som mala haluzne sny čo sa porodu tyka 😀

katka444
19. jan 2010

ahoj tini, tak porad ma nastastie zatial nestrasi. ale myslim, ze aj to pride. ja som dost stresman. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre