Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
19. jan 2010

ˇkati mozno hej

petulig
19. jan 2010

ahojtee, som tu dlho nebola. Ako sa maju tehule? pozeram ze prevysuju dievcatka. Gratulujem

my pouzivame pampersky active baby, ale tescove su tiez velmi dobre tie zelene. Akurat ako rastieme tak mi precika kazdu plienku. Musime vyskusat z DM ky tie chvalia a este chvalia nejake z madarska Dada premium, ze este lepsie ako pampersky.Huggies sme mali a tie smrdeli a sulkali sa, takze tie neodporucam.
A na ritku je najlepsi sudocrem. Mame od narodenia a stale mame este pol krabicky a doteraz nemala ziadnu zapareninu.

katka444
19. jan 2010

ahoj petulig, ako sa mavate? no nam sa to uz pomaly a isto krati.

ten krem, to je tento? http://www.mojalekaren.sk/sudocrem-250g-krem-na...
a moze sa pouzivat uz od narodenia? lebo to asi neni vyslovene urceny pre babatka 😒

evitkamalicka
19. jan 2010

my sme pouzivali tiez Sudocrem, ale viac sa nam osvedcila Nivea krem na zapareniny, tak pouzivame ten

tinika
19. jan 2010

kati ja ho pouzivam od začiatku a az teraz ma troska červeny zadoček inač super

katka444
19. jan 2010

no my budeme akurat v lete. tak nam treba nieco, co naozaj zabera. asi si ho tiez kupim. ved uvidim.

tinika
19. jan 2010

kati mala soma iny, z nemocky, ale bol taky tuhsi, ten sa pekne rozotiera

mum_to_be
19. jan 2010

katka, my mame vysielacky tejto znacky, sme s nimi spokojni. ani nas nerusia, absolutne ich nie je pocut sumiet, len samozrejme ked malicka placka. 🙂

katka444
19. jan 2010

ahoj mum, dakujem za hodnotenie. uz sme rozhodnuty, ze kupime ten topcom. a pouzivate ich aj z domu do zahrady? len este neviem, ci ich niekde zozeniem, alebo ich musim len objednat cez net. len tam na niektorych strankach chcu az cca 10 e za dopravu 😠

mum_to_be
19. jan 2010

co sa tyka plienok, my mame len pampersky, som s nimi spokojna. mne sa tie fialove z tesca zdaju take strasne tvrde, niekde som dostala 2 kusy, tak som ich vyskusala, ale mne sa nepacili. huggies boli v pohode, ale tiez som mala len asi 5 kusov na vyskusanie, babylove som neskusala vobec.
kremik na zapareniny mame niveu, je super. ale verca so zapareninami problemy nema, takze pouzivame ho ozaj len vynimocne.

tinika
19. jan 2010

kati my sme ich kupili v nayku

mum_to_be
19. jan 2010

ingu, skusala si tu cukinu? gratukujem k tym zemiacikom, urcite sa ti ulavilo, ze si objavila nieco, co spapka.
vavenka, este som ti chcela napisat, ze z pampersiek si urcite kup aj tie najmensie (my sme pouzili spolu 4 balenia), pampersky su super tieto prve, pretoze maju specialnu vrstvu, ktora pohlti aj tie riedke stolice, ktore ma dietatko skoro pri kazdom prebalovani na zaciatku. k dvojkam prejdi, az ked budes vidiet, ze uz treba vacsiu velkost. ja som sa snazila co najdlhsie pouzivat tie jednotky.

tinika
19. jan 2010

mum tak ako pises, my sme mali tiez pampers ako prve tie najmensie a boli fajn len nemam predstavu kolko stali v polsku bo svokra odtial doniesla

slniecko4
19. jan 2010

čaute babenky,pozerám,čo to tu rozoberáte.. 🙂 my používame plienky huggies newborn,aj pampers a som spokojná.Na riťku dávam aviril krémik a rybilku,zatiaľ sme riťku zaparenú nemali,ale máme aj sudocrem,ak by náhodou trebalo,zatiaľ sme ho nepoužili.Nám v pôrodnici kázali na zaparenú červenú dupku kúpiť pytiol,ale keď som tam čítala,že je to pre väčšie deti,sa mi to nezdalo.Ale máme aj ten,nepoužitý.

mum_to_be
19. jan 2010

a z kozmetiky my mame vselico (dostali sme), ale uplne staci detske mydlo a telove mliecko. nam v porodnici olejcek neodporucovali, ze pokozka tak nedycha. aj telove mlieko vravia, ze nepouzivat stale, aby sa pokozka aj sama premastovala a nezvykla si na to mlieko. sampon na vlasky sme zacali tiez pouzivat aj pred dakymi 3 mesiacmi, ale ked je vlasate dietatko, mozno treba aj skor. aj ked sme umyvali vlasky vodou, vobec sa jej nemastili, tak asi to ozaj nie je potrebne. no a na zimu mam kremik na tvar, predsa len ten mraz asi nie je pre jemnu detsku pokozku...

mum_to_be
19. jan 2010

katka, v zahrade sme vysielacky nepouzivali. tam vzdy len nakujeme. 😉

slniecko4
19. jan 2010

mum,kedy sa má začať používať detské mydlo? lebo my zatiaľ len čistou vodou malú umývame a natierame olivovým olejom.Najprv sme mali olejček aviril,ale aj tak mala sem-tam suché miesta,tak dr odporúčila olivový,po tom je pokožka pekná.Ináč nepoužívame nič,len vonku keď ideme,tak krémik na tvár Nivea.

mum_to_be
19. jan 2010

my sme zo zaciatku na striedacku umyvali raz cistou vodou a raz mydlom. a zadocek vzdy aj mydlom. my inak tiez pouzivame najradsej niveu. 😉

tinika
19. jan 2010

dnes zase pekna prechadzka s Ingulik za nami 🙂

tinika
20. jan 2010

ahojte, de sa flakate? az na 3 strane som vas hladala. Inac Paťko spal rekordne dlho, normalne nechapem 🙄 8-ze od 9 do pol 6 rana 🙄 🙄 keby som vedela ta idem spat o 9 s nim a nerobim do 12 😀

tinika
20. jan 2010

potom bol taky hladny ze tahal z oboch prsnikov a este celu 90 stiahol

vavenka
autor
20. jan 2010

caute - ja som sa vcera flakala, idem sa aj dnes, zajtra polsko, takze v piatok si vas potom docitam 😀
Prajem peknyy den.....

katka444
20. jan 2010

ahojte, tini tak parada, mozno si uz zacina vztvarat rytmus.

vavenka, tak dobre nakup v tom polsku. 😉

tinika
20. jan 2010

vave, keby si mala pravdu, by som bola najhappy mamička, by som stihala aj učtovat a vyspat sa 😀 ale skor si myslim ze to bola nahoda. keby len vstal o 12 este a do rana , aj to by mi stačilo

zuzub
20. jan 2010

čaute, ja mám dnes takú neplnánovanú dovolenku, nadránom ma začalo preháňať a mala som kŕče v bruchu 😝 som sa normálne zľakla,tak som radšej ostala doma.bola som v lekárni dali mi kvapky hylak tak dúfam, že zaberú a je to len taký prechodný stav 😒

katka444
20. jan 2010

juj zuzub, tak saa liec. hylak je dobry na floru. svagrina dava detom. a daj si banany a horku cokoladu a hlavne vela tekutin.

zuzub
20. jan 2010

hej banany mám tiež aj horkú čokoládu 😉

tinika
20. jan 2010

zuzub tak oddychuj a liec sa 🙂

slniecko4
20. jan 2010

zuzub a z čoho ti tak? si niečo pojedla? tiež odporúčam len horkú čokoládu..
tini,naša Peťka minule spala od 8mej večer do 4tej rána,som až nechápala a tiež vstala hladná ako vlk. 😀 ako píšeš,kiežby tak spali častejšie.. 😀
my sme dnes chceli ísť na prechádzku,ale u nás zima a vietor,tak z toho nič.. 😒

slniecko4
20. jan 2010

vave,čože si sa tak rozflákala? 😀 dobre nakúp v Poľsku.. nech vám vyjde počasie,lebo my keď sa vyberieme do Poľska,furt prší..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre