Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
20. jan 2010

ja chodim von kazdy den, ale dnes musim pracovat a vonku aj tak snezi a kosa takze dnes sme v tepkucku

zuzub
20. jan 2010

prave, že som nič také nejedla asi skôr nejaká viróza alebo čo v robote robím aj s peniazmi hodne takže možno sa nejaký bacil na mna prilepil, no ale hádam to prejde 😨

slniecko4
20. jan 2010

tini,koľko ti spinká malý cez deň?
my tiež chodíme von každý ďen,dnes kosa,tak nie a malá teraz zlá,nechce spinkať.. 😒 keď chodíme vonku,krásne zaspí,teraz ju len na rukách čičíkam..

slniecko4
20. jan 2010

zuzub,môže byť aj to.. nech to čím skôr prejde,nič príjemné..

slniecko4
20. jan 2010

ejha,že ďen,má tam byť deň.. 😀

tinika
20. jan 2010

slni no dnes lame rekordy, od pol deviatej a stale chrape, inac tak dve tri hodky

tinika
20. jan 2010

nas tiez spi v kociku ale tak 2,5 a idem domov aby nevrestal kym ho dopravim domov, a teda ked ho doma povyzliekam tak sa uz preberie občas este pospi polhodku, ked bol mensi ta aj viac

katka444
20. jan 2010

viete co sa mi stalo? ten zub co mi lieci uz 2 mesiace sa mi prave zlomil. ostalo mi pol zuba a ten cement, co mi tam napchal. uz som tam volala, zajtra sa mam prist ukazat ako to vyzera. ma porazi. asi idem pit liter mlieka za den alebo co. 😠

katka444
20. jan 2010

krasne vam drobce spinkaju. snad bude nasa poslusna a bude pekne spinkat. tiez sa uz tesim na prechadzky. len aby nebolo moc horuco v lete.

zuzub
20. jan 2010

kočky, už mi lepšie juuuj taká som rada 😅

tinika
20. jan 2010

kati poobede ked vstal o pol druhej uz nespi :(
zuzi parada

vavenka
autor
20. jan 2010

Caute, zuzi tak to je super, ze uz je ti lepsie....
Kati no predpokladam ze v lete bude horuco 😅 😅 ale ved to je super 🙂

danka24
20. jan 2010

ahoj vavi ty kokso ako tie tt pribudaju ako sa mas?

slniecko4
20. jan 2010

zuzub,super,že ti je lepšie. 🙂
vave,aký si mala dník?
tini,naša spí od obedu,s prestávkami na kojenie.. len sa zobudí,napapká a spinká ďalej.. 😀
katka,v lete prechádzky lepšie,nemusíš tak drobca naobliekať,ako teraz my s tinikou.. kým to poobliekaš,to trvá.. 😀

tinika
20. jan 2010

vitaj danka, ty si od nas z vychodu 🙂 ako sa vam z drobcom dari?

vavenka
autor
20. jan 2010

Cau Dani, hej ide to, prvy trimester sa sice vliekol, ale teraz to uz ma soad 🙂 ..... Mam sa viacmenej ok 🙂 zajtra sa chystam do Targu na nakupy, tak neviem ci zaspim od vzrusenia 😀 😀
A vy sa ako mate s Klarkou? Janicko sa stara? 🙂

SLni no celkom to uslo, kupila som si v carefouri take gumene sandale, uz do porodnice, mali ich v akcii, bola som na kafe s kamoskou a chcela som ist aj k dvojickovej, ale taka kosa je, ze ked som uz dosla domov tak sa mi nechcelo zas do zimy 😅 😅

danka24
20. jan 2010

tinika dakujem ano som vychodnarka jak repa 😀
vavi no super idete na kociar? janicko sa stara poriadne .. mala je zlatunka najhorsie obdobie mame zasebou .. stale nam plakala furt len na cici chcela byt a zistili sme ze ma malo mliecka.. tak sme zacali prikrmovat od silvestra tak teraz je to parada zlatunka je zivanica vybita ... rada sa nosi po rukach ako mech gruloch 😀

tinika
20. jan 2010

danka tak my tiez prikrmujeme ale od začiatku a nas plakava aj teraz, maval koliky, teraz zase s kakanim problemy, ale inač je zlatučky a tichučky

vavenka
autor
20. jan 2010

dani keby len na kociar 😀 😀 dufam ze sa pomestim ....
tak hlavne ze teraz je mala spokojna.... kokso sa mi nechce verit ze uz ma 2 mesiace! idem popozerat fotose 🙂

danka24
20. jan 2010

musim hodit nove ale viac budu na FB nemusim zmensovat 😀

tinika
20. jan 2010

tak tak ja zatial davam aj tu aj na fb

tinika
20. jan 2010

krasnučka je vasa klarka

zuzub
20. jan 2010

vavenka tak zajtra dobre pokupte a pls pozri mi cenu toho kočíka a tej postieľky ak nezabudneš.dik 🙂

danka24
20. jan 2010

tinilka dakujeme 😵 😵

katka444
20. jan 2010

ahojte,

ahoj danka, som ta davno "nevidela"

vave avia je uz nastartovana 😀

zuzub super ze uz ti je lepsie. zajtra mas ist do prace?

tini, tak ked v noci spal, tak musi byt niekedy aj hore. zase ale radsej nech v noci spinka.

ja som to myslela tak, ze dufam, ze nebudu v lete nejake extremne horúcavy, lebo to len dnuka v chladku a nie vonku na slnko aby sa mala zase neprehriala. ale tak budeme chodit na prechadzky len vecer. 🙂 juj uz sa tak tesim

zuzub
20. jan 2010

ano Kati zajtra už idem do roboty,dnes som si zobrala dofču

tinika
20. jan 2010

jasne kati, sak radsej v noci nech haja, ale aj cast dna aspon nech mamina moze pracovat, hoci radsej by som sa jemu venovala

tinika
20. jan 2010

inac ma napadlo ze som chcela darovat pupocnikovu krv, aj som in to pri prijme vravela, ale neviem či mi ju odobrrali, da sa aj pri cisarskom vraj, ale ci mne zobrali ☹ ma nenapadlo sa pytat v nemocke

slniecko4
21. jan 2010

pekné ránko,babenky.. 🙂
my máme za sebou ťažké ránko,drobec spal od deviatej večer do štvrtej rána,potom sa napapkala poriadne,aj odgrgla,zaspinkala už pri mne na posteli a asi po polhodine sa tak povrackala,až mňa povracala.A o hodinu to isté,len z nej vyhodilo.. Až som sa zľakla,teraz neviem,či to preto,že mala dlhú prestávku a veľmi sa napapkala.. Doteraz sa nám to nestalo.. 😒

tinika
21. jan 2010

ahojte, tak dnes sa nekonal nekonečny spanok, vstaval o 9,10, pol 1 a o pol 6 a este spi ale musim ho budit bo ideme k dokymu

slni nas občas tiez vracka a inac vasa zase pekne spinkala od 9 do 4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre