Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
24. jan 2010

ahojte, zuzub, krasna torticka!!! vavenka, ty si teda paradne nakupila! veci uz mas aj pre dvojicky, vsak? 😀 (aj ja som mala....) pytala si sa na skusky - na ekonomickej v BA, dufam, ze v maji to uz uspesne ukoncim, lebo mam uz z toho nervy, popri malej...

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi ale sak to robis raz za zivot.... A som aj rozmyslala ci to nespravit niekde vonku, ved to uz bude jun 😉
JAke kolace? Jake alko - nealko? Sak ja som myslela ze to bude obed a hotovo..... A ty mi tu opisujes mal svadbu 😀 😀
Teda ja som este na krstinach nebola (my niesme veriaca rodina, krstiny budu len kvoli draheho strane), ale som si to predstavovala nieco podobne ako posedenie po promociach 😅 😅
Proste polievka, druhe, za tym nejaky zakusok/palacinky, kava, nesoferi si daju po poldeci a ide sa domov, popripade sa pojdeme este prejst do mesta, alebo sadnut niekam na zmzlinovy pohar este ,ale to uz nie v nasej rezii.......

evitkamalicka
24. jan 2010

zuzi krasna torticku.....ja budem tento tyzden tiez jednu piect MM babke na 90 tku, v piatok ideme na velku oslavu, bude tam okolo 100 ludi, kedze kvoli veku je to mozno posledna jej oslava okruhlin tak pozvala komplet vsetkych

tinika
24. jan 2010

my sme mali vlastny alkohol aj kolače

tinika
24. jan 2010

vave sak obed, ale aj kolače a alko a nealko, trocha posedite a hotovo a niekto robi dva jedla

my dnes ideme na cintorin, dedko by mal 80, stačil polrok aby sa dozil a den aby vedel ze bude mat pravnuka čo uz, zivot je taky. a potom k babke trocha posediet

evitkamalicka
24. jan 2010

my sme robili krstiny doma, bolo nas 12

tinika
24. jan 2010

aj moja svagrina robila doma a bol nas tiez 12 hihi ale oni su v dome tak je to ine

evitkamalicka
24. jan 2010

my sme v byte, ale mame velku obyvacku, tak by sme sa v pohode zmestili aj 20ti

vavenka
autor
24. jan 2010

Mum hej, uz mam takmer vsetko, mozem ist rodit, a to este budem 2,5-3 mesiace obliehat vypredaje 😀 😀
Inak Kati s tou kozmetikou a kremami to vlemi neprehenaj, lebo pediatricka ti vie kopec tychto masticiek a olejcekov predpisat a niektore ti hradi cast sumy poistovna, myslim ze aj ten sudocrem.....

Evit ze 100 ludi, pekne 🙂 krasny vek babkin, to je super, dufam ze aj nasa starka tu este nejaky ten rocik pobudne... Uz jej jedina zijuca zo starych rodicov ☹ Bude jedina prababka pre malu Vandu z nasej strany......

evitkamalicka
24. jan 2010

vave aj toto je jedina MM babka a ja uz nemam ziadnych starych rodicov

evitkamalicka
24. jan 2010

no MM otec je z 13 surodencov, takze su velikanska rodina

zuzub
24. jan 2010

no uvidíme ako poriešime tie krstiny to mi len dneska tak behá po rozume 😅
inak také parádne tortičky u nás pečie bratrancova žena a niektoré sú fakt umelecké diela, toto nadanie objavila v sebe počas materskej, mne ale asi také nehrozí 😀 😀 😀

vavenka
autor
24. jan 2010

Evit pekneeeeeee 🙂 ze 13 detii, kokso 🙂 ja si to ani predstavit neviem......
My sme skor mensia ako vacsia rodina - sice moj je zo 4och suredencov, jeho mamka su len 2 sestry a otec 3 bratia...
Moja mamka su z troch deti a oco dvaja bratia, takze tiez nie velka rodina a co sa tyka nasej generacie, tak kazdy z maminych a ocovych surodencov maju po 2 deti a ja som prva v rodine, ktora zacina new generation 😀
(a to toho roku oslavim 33 a mam aj starsiu sesterku)

evitkamalicka
24. jan 2010

ja som jedinacik, moja mamina je z 5 deti, ale z toho sa stretavame z 2 a otec z 3 deti, sestra mu uz zomrela a brat rozvedeny alkoholik takze kontakt ziaden

zuzub
24. jan 2010

ja som tiež jedináčik a naši sú rozvedený a ocom a jeho rodinou nemám žiadny kontakt, mama má segru a brcha, ale zato môj mm je z 5 súrodencov 😀
som ešte dala nejké fotos toriet do albumu tak kuknite 😉

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi tak to su fakt umelecke kusky, klobuk dolu 🙂 a myslim ze ani mne taketo vytvory nehrozia, ani po piatich materskych 😀 😀

zuzub
24. jan 2010

a to sú akože len také jednoduchšie 😀 na to proste musí byť talent 😅
vavenka to lehátko čo si kúpila je aj polohovateľné a do koľko je kg?

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi hej je polohovatlne, od 90 az do 180 stupnov......A netusim do kolko kg 😀

zuzub
24. jan 2010

tiež chcem také niečo kúpiť kámoška hovorila, že je to super vec hlavne ked niečo potrebuješ robiť a mať mimčo na očiach

zuzub
24. jan 2010

celkom by sa mi toto pozdávalo
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172001&e...

vavenka v akom prášku si prala vecičky?

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi mam Lovelu kupenu a silan sensitive zeleny...
Pekne vonia aj prasok aj aviviaz, ale co som mala nejake svrnky na veciach po svagrinej tak ani nahodou sa nevyprali..... No co uz 🙂

Inak tie lehatka - je to dost loteria, ja som to riskla - napriklad dvojickovej kamoske jeden syn prekne v tom sedi a hraje sa s tou hrazdickou, no druhy jej tam nevydrzi ani 5 sekund!

zuzub
24. jan 2010

no šak to, že niekomu to vyhovuje inému nie, ale ja dúfam, že náš krpček bude dobré poslušné bábätko, ktoré obsedí aj v lehátku 😀

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi ten fischerprice vyzera dobre, ale predpokladam cenovku tak 70,- eur 🙄 kebyze nejdem do Polska tak asi pozriem nieco od ruky.... Ci nejaka kosicanka nepredava na mimi......

zuzub
24. jan 2010

našla som ho na nete za 53€ nový, by som aj staršie kúpila keby niekto predával

zuzub
24. jan 2010

tortičky z albumu už vymazali, jáááj aký sú rýchly 😠

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi ☹
ale tak ja som videlaaaa 🙂 🙂 🙂
A inak ako sa citis? pozeram ze uz ti naskocil 26tt, posledny tt druheho trimestra 🙂

zuzub
24. jan 2010

no varu vavenka už to uteká za chvíľu budeme mať 30tt 😅
ja celkom dobre, len ten chrbát má stále trápi ☹ dneska v noci som sa poriadne zase nevyspala 😠
v utork idem 2x na to cvičenie pre tehule tak sa teším 🙂
kedy ideš vave na hematošku? a koľko teraz picháš?
ja idem 10.2, dúfam, že už mi nebude zvyšovať dávku
ty kokso a k zubárke sa mi treba objednať na prehliadku

petulig
24. jan 2010

vave na skvrny skus obycajne zlcove mydlo z DMky. Paradne mi vsetko vyslo. Aj kakanice 🙂) a to su teda riadne naloze niekedy.
a tie lehatka my mame fisher price vibracne do 18 kg , je asi najpredavanejsie z ich kolekcie a malej sa paci. Myslim ze vsetky kamosky co to maju su spokojne. Vyuzivam to aj na krmenie pokial mi este nevie sediet.

vavenka
autor
24. jan 2010

Petulig dik za radu 🙂
To co ja mam nieje vibracne......

Zuzi no idem teraz uz po 3 tyzdnoch, v piatok, lebo som nemala bohvieake vysledky, takze ratam ze na tejto navsteve uz dostanem recept na 0.4 ky... Zatial som stale na 0.2kach..... Ono sa to dost odraza aj od toho, kolko kg naberies ......

katka444
24. jan 2010

ahojte, tak ja som nestihla pokukat torticky ☹

ja som uz bola na roznych krstinach. u domacich s riadnym chodom i len so studenymi misami, potom v lete na zahrade ako gulas-gril party, potom v restike s obedom a posedenim este pri nejakych studenych misiach, prip. kapustnici. no a najvacsie krstiny som zazila, ked moj bracho krstil mladsiu dceru. sa rozhodli, ze chcu zavolat celu rodinu (vratane, surodnencov i bratrancov a ich deti, nasich rodicov) tak tie krstiny boli na urovni nasej svadby. poctom ludi, dokonca aj muzika a tancovanie bolo a trvalo to do rana do 4 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre