Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
24. jan 2010

ahoj kati, ved to bola svadba a nie krstiny 😀

tinika
24. jan 2010

zuzub take lehatko mame pozicane, ale len vybruje, musis hojdat ty ak ti stači

zuzub
24. jan 2010

aj moja kamoška má to isté čo chcem kúpiť a je s ním spokojná, ja nemám od koho požičať 😒

maxii
24. jan 2010

veru baby, uteka nam to, ja som sama v soku z toho mojho 30 tt 😀
ale morfo mam az o 2 tyzdne to uz budem prakticky v 32tt, resp 31 tt ukonceny, dufam ze to nevadi 😉

dnes som bola s mojou 2 rocnou neterkou, ta je taka rozkosna, uz sa neviem dockat nasej bambulky 😀 Dostali sme nejake dalsie vecicky, cize my fakt kupujeme jedine kocik, autosedacku a to lehatko prenosne, no a to sme zatial riesit nestihli,a le snad uz vo februari sa k tomu dostaneme, lebo inak moj muz bude sam kupovat kocik ekd ja budem v porodnici a moja mamina nakupi vsetko ostatne a donesu mi to - to prinajhorsom 😀

ked krstili mojho synovca a neterku, spravili len taku oslavu v kruhu blzikej rodiny v nedalekej restike a bolo 😉

zuzub
24. jan 2010

maxii to máš super, že takto všetko dostaneš, my zas všetko kupujeme okram zopár vecičiek čo mi dali švagrine, ale to sú len také na doma.
dnes som akurát počítala koľko sme dali za oblečko a všetko čo sme doteraz pokúpili, tak je to niečo cez 300€ a to som väčšinu oblečka kupovala vo výpredajoch

slniecko4
24. jan 2010

čaute babenky,my sme robili krstiny v reštike,mali sme 21 ľudí a vyšlo nás to na necelých 10.000sk.
zuzub,to kresielko máme aj my,dostali sme na vianoce,myslím,že je do 18kg.

slniecko4
24. jan 2010

aj ja som chcela pokukať tortičky a už tu nie sú.. ☹
babenky,ale vám tie týždne letia,čochvíľa rodíte.. 🙂

tinika
24. jan 2010

aha čo mame
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1728735 som si dnes vydražila hihi tesim sa

tinika
24. jan 2010

som povodne take nechcela ale ta občas maleho brusko bolieva a treba ho nosit tak mozem pri tom aj niečo robit

slniecko4
24. jan 2010

tini,predsa si ho vydražila? 🙂 nikto ťa neprebil?

katka444
24. jan 2010

tini super gratulujem 🙂

tinika
24. jan 2010

slni asi neboli pri pc alebo stratili zaujem 😀 kazdy prebil raz ja 3x hihi tak si zasluzim ne? hoci vyvolavacia bola 15 tak len o 2 ecka je to drahsie aj tak dobra cena

tinika
24. jan 2010

kati dakujem 🙂 je sice drahsia ako som chcela ale da sa nosit aj na boku nielen vpredu

vavenka
autor
24. jan 2010

Zuzi ja netusim kolko som zatial minula na oblecko, ale ratam ze do 60,- eur..... + plienky 37,- eur + to polsko 430,- eur, ale fakt az na par drobnosti mam uplne vsetko....

Inak ta prebalovacia podlozka, ktora ma vysla v PL na 10,- eur - PRESNE ta ista, este aj polsky navod na pouzitie tam bol, mali v Alltoys za 25,- eur !!! a akoze v akcii......
No povedzte mi co toto su za obchodnici ti nasi!

tinika
24. jan 2010

vave zdierači to su zdierači 🙂

zuzub
25. jan 2010

dobré ránko 🙂 krásny mrazivý deň vám prajem u nás je momentálne -14 stupnov 😲
tento zýžden mám poobednú takže ešte lenoším v posteli, ale do 19hod budem potom v robote 😝

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi moj bracho pracuje len poobedne - od 14:00 do 23:00 a nevie si to vynachvalit - totizto z duse nenavidi ranne vstavanie 🙂

Joj a zas som sa potesila - v carefouri - kolotoc nad postielku - ten isty co som kupila ja - este aj polsky nazov ze karuzelka, ja ho mam asi za 9,- eur, u nas 16,50..... Ked tak ratam, fakt tam vyjde vsetko o polovicu lacnejsie...
Ale s tou podlozkou na prebalovanie ma aj tak zabili tu u nas 🙂

A som si musela kupit zehlicku novu - moja mi minuly tyzden odisla, tak sa vytesujem 🙂

http://www.datart.sk/katalog/Zehlicka-Zelmer-28...

Kokso hej fajne je vonku zima, ale tak svieti aspon slnko, cloveku to az tak nepride 🙂

zuzub
25. jan 2010

vavenka, tak sa už len pustiť do žehlenia 😀

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi no nechce sa mi bars, ale tak drahy uz nema ani jednu koselu ozehlenu, takze ci chcem ci nechcem, musim otestovat novu zehlicku 🙂

adenka
25. jan 2010

ahojte babulky,

mne stale blbne NB tak sem moc nechodim... ako sa mate? mrkla som len rychlo co ste popisali..

my dnes mame 5 mesiacov 😵 😵

vave krasny kociarik...ma ho kamoska a je s nim spokojna 😉

zuzi to lehatko mame aj my... je fajn, ale dnes by som si uz kupila ine... ale kedze v nom uz asi moc dlho nebude tak uz si ho nechame a nebudem vymyslat...

zuzub
25. jan 2010

a čo sa ti Adenka na nom niečo nepáči? ale ved to lehátko je aj pre také väčšie detičky, nie?

adenka
25. jan 2010

zuzi je, ale babatko je v nom stale v sede teda so zohnutym chrbatikom a ta latka je dost tenka, takze domka ked kopka nozkami tak si ich udiera do sedacej casti... dnes by som radsej kupila nieco take
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
babatko tam lezi, je makkucke, vystlane a da sa aj polohovat do sedu ked je starsie... minule sme ho skusali u kamosky a dominke sa tam velmi pacilo...

zuzub
25. jan 2010

hej pozerala som aj to chicco, ja by najradšej kúpila nejaké aj staršie na inzerát lebo šak to sú hrozné pálky za to a ked ešte ani neviem či mi v tom malý bude chcieť byť....

vavenka
autor
25. jan 2010

Caa Aden, ako sa maas?
Co je NB? 😅

No pekna palka, ze 109,- eur... To moje z polska nieje sice az take cecane, ale tiez sa da polohovat, tak dufam ze budem spokojna....

zuzub
25. jan 2010

aj to Fisher Price je polohovateľné len sa nedá dať úplne do ľahu, ale je ešte z tých cenovo normálnych🙂

adenka
25. jan 2010

zuzi aj ja som chcela od ruky kupit, ale nakoniec mi to moje kupili kolegovci, takze mame nove... ale tie pouzivane su vacsinou uplne ok, tie potahy sa daju prat takze vyzeraju fajn...
a ci v tom bude chciet byt je podla mna skor otazka zvyku...ak ho tam budes davat od malicka, zvykne si....

vaven mam sa super, akurat uvazujem nad nejakou light dietou lebo sa na seba uz nemozem pozerat.... 😅
NB je notebook 😎

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi uz aj pomaly rozmyslas co do nemocnice?
Ja viem ze je este strasne skoro, len minule som rozmyslala napriklad nad jednorazovymi nohavickami - ci ano alebo nie... A tak 🙂

tinika
25. jan 2010

ahojte, aj ja zehlim kym mali spi, on mi len tak lezal v postielke, som mu pustila par krat kolotoč s hudbou a zaspal hihi idem este dačo spapat bo som hladna a dozehlim ak stihnem bo chceme ist vonku tak dozehlim na pokračovanie hihi

adenka
25. jan 2010

zuzi je, ale je stale ma tam chrbatik v klbku... no ale zas ja ta neodhovaram..ono nie je zle a dominika je tam celkom rada 🙂 ...

vaven jednorazove nepoznam, ja som mala take sietkove co sa daju prat a ja to odporucam, lebo ked to dojde navsteva nebudes tam cupkat len tak bez..priznavam ze ja som raz cestou na wecko aj stratila vlozku 😀 ... ale zas nemaj ich na sebe stale..najlepsie je si ranu co najviac vetrat a sprchovat a za par dni ani nebudes vediet ze si bola sita...

vavenka
autor
25. jan 2010

Aden kamoska dvojickova zacala teraz s tou 90 dnovou, a pochvaluje si.... Ale dohodla sa s mamkou svojou, takze jeden vari ona pre obe a dalsi den mamka, aby nemusela pre seba varit kazdy den... Za prvy tyzden sli dolu 2 kg .... Tam je super vyhoda ze nehladujes.....

Inak zvyk ako zvyk - ja to vidim na jej chlapcoch, ako som pisala minule, jeden to lehatko lubi velmi, vyhra sa tam s tou hrazdickou, posedi, popozera, a ten druhy ani za svet, polozis ho a do 20 sekund uz vresti, sa mu tam vobec nepaci...... Ale tak ona je vdacna aj za toho jedneho, ked uz si s nimi nevie rasdy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre