Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
25. jan 2010

vaven ano aj ja nad nou uvazujem, ale bojim sa ci nestratim mlieko....

fakt tam place? no ja som pocula ze tam deti placu, ale skor take co ich tam zacali davat v 4-5 mesiacoch...

vavenka
autor
25. jan 2010

Aden jaj, ty kojis.... No to neviem, aky by mala dieta na to vplyv....
Sak odskusaj a podas hlasenie 😀 😀
Hej no, ona ma taku skusenost, a videla som to na vllastne oci a dava ich tam fakt uz od malicka.....

adenka
25. jan 2010

no asi skusim...aj ked mi pride brutalna, ale pohlad do zrkadla je brutalnejsi 😀

vavenka
autor
25. jan 2010

Aden praveze tato je este ok, najbrutalnejsia pre mna bola tukozrutska polievka - sice ucinna, ale tak to bol iny napor na vyrdz 🙂 🙂 pozri, skus si jeden tyzden a ked sa budes velmi trapit tak sa na to vyprdkaj....

U mna zabera nejest po 17:00 (teda nie teraz, teraz ked som hladna tak jem aj v noci, myslim v netehotenskom stave 🙂 a hlavne vela pit... Ja som nikdy nebola naucena dodrziavat pitny rezim, tak aspon o to sa snazim a dakedy sa mi aj podari obalamutit zaludok 😅 A samozrejme vynechat sladkosti, kysnute cesto, pecivo, vyprazane... A jest vela suroveho ovocia a zeleniny..... Klasika......

zuzub
25. jan 2010

vavenka akú veľkosť si kupovala tých plienok v tescu?
nad nemocnocou som ešte neuvažovala, ale minuly utorok po cvičení čo bola prednáška tak tam nám hovorili čo si treba všetko vziať

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi 2ky som kupovala na 3-6 kg...
Ale do nemocnice si kupim asi tie najmensie - na 2-5 kg..... Ale to len to 48 kusove balenie, dufam ze bude tiez v akcii kym pojdem do porodnice 😅

Jeej ty uz chodis cvicit? Musim aj ja sa uz po niecom popozerat....

katka444
25. jan 2010

Ahojte, ja som dnes bola na kontrole so stitnou. Vsetko ok, dalsia bude uz az 3-4 mesiace po porode.
U nas je tiez riadna kosa. Rano -13 a este aj vietor pofukoval. A autobus meskal asi 15 min. tak som poriadne vymrzla. No a este som sa tarala po meste, tam som tiez dobre vymrzla. Ked som dosla do roboty sa mi vsetci rehotali ake mam cervene licka. 😀
Inak bola som v kniznici, maju tam super vela knih o materstve, detickach, kojeni a clenske na rok 4 e. tak som si popoziciavala zopar knih a idem studovat. V knihkupectve som kukala nejake knihy o starostlivosti o dieta, tak tam vyjde jedna na 400 korun. tak som to takto vyriesila.

katka444
25. jan 2010

tiez som kupila jedny pampersky1, aby som mala ak sa nahodou nieco rychlo zomelie. a potom este dokupim az bude nejaka akcia.

vavenka
autor
25. jan 2010

Kati celkom dobry napad s tou kniznicou, ja sa zatial spolieham na mamku, internet a kamosky, nejake brozury dostaneme v porodnici, a kebyze to fakt nebude stacit tak sa nieco kupi - mozno od ruky...
To ze teraz si to postudujes, to je super, ja si ale skor myslim ze uz ked bude treba nejaku literaturu, tak priamo ked bude treba riesit problem, tak radsej nech je na policke.... Tazko sa potom bude utekat do kniznice 😅

katka444
25. jan 2010
vavenka
autor
25. jan 2010

Kati fajne si nakupila 🙂
Kolko stoja tie jednotky v tescu? Ja som vola dnes v carefouri a mali ich tam za 9,90.... Za mi to za 48 plienok zdalo vela.....

zuzub
25. jan 2010

tu na MK predáva jedna kočka tie 43ks pampersky za 8,50€ , a že aj do ZA mi ich vie doručiť ale neviem to sú tie 3-6kg? 😕

zuzub
25. jan 2010

kati dobré posl.úlovky 😉 ja som tiež hodila čo mám nové do albumu 🙂

zuzub
25. jan 2010

kočky čo poviete na toto lehátko?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi no ja chcem kupit tie 2-5 kg..... jednotky
dvojky su 3-6 kg
trojky su tusim 4-9 kg
stvorky asi 8-16 kg atd.......

Dvojky som kupila 3 balenia po 108 ks , jedna plienka vychadzala na 3,50 Sk......
Ale do porodnice chcem tie jednotky....... a ked naratam v tom obchode na kus - tak 300 Sk sa 48 ks vychadza na 6,25 Sk za kus....

Inak pekne lehatko, asi aj dobra cena 🙂

zuzub
25. jan 2010

uvažujem nad tým lehátkom celkom sa mi páči a vyzerá, že je aj zachovalé, som písala tej babe tak som zvedavá čo mi odpíše

zuzub
25. jan 2010

od tej kočky na inzerát vchádzajú PAMPERS New Baby 2 Mini-(3-6kg) Jumbo pack 94 ks-13,47 €, t.j 0,14€ ks, a PAMPERS Premium Care 2 MINI (3-6kg) 72ks-14,00 €, t.j. 0,19€
a ty máš Vevanka PAMPERS New Baby 2 Mini alebo PAMPERS Premium Care 2 MINI
myslím, že celkom dobré ceny má 😒

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi ja mam new baby.... Aky je medzi nimi rozdiel?
Zuzi no v Tescu teraz vychadzaju este lacnejsie, a tusim este do zajtra je ta akcia... Ak by mali tak si este kupim 🙂

zuzub
25. jan 2010

ja by som aj kúpila,ale my to nemáme kde dať ani do bytu ani do pivnice, by som 3mesiace obkračovala plienky 😖
neviem aký je rozdiel či tie druhé sú nejaké novšie lepšie alebo čo, vôbec sa tomu nerozumiem 😀

vavenka
autor
25. jan 2010

Zuzi no ved jasne... Ale tak fakt je to dobra cena... K mamke sa nedaju ulozit zatial?

zuzub
26. jan 2010

dobré ránko,dnes ma zase trápi nespavosť som už od 5 hod hore 😝
vavenka, minulý utorok som bola 1x na tom cvičení je to fajné , také kadejaké cviky aj na fit lopte, cvičí sa tak 40-45 minút,potom ešte býva prednáška tiež asi tak 45 minút, minule bola akurát o pôrode.mám to kúsok z domu a 10 cvičení stojí jen 10€, čo si myslím, že je skoro zadarmo.

katka444
26. jan 2010

ahojte,
ja som tie jednotky kupovala v tescu a tiez stali asi tak 9,90 e. som chcela kupit tie 2+1 zdarma ale mali uz len 3 a 4. a bola som z mamou, tak ta ma donutila zobrat aspon jedno to balenie 1. zatiahla cely ten nakup. tak nekup to 🙂
ktovie ci vobec boli tie 1 papmpers tiez v takej akcii 2+1 😒 . lebo skor som tam videla len tie 2 co kupila aj vavenka a potom uz mali len 3 a 4.

tinika
26. jan 2010

bre ranko, my sme dnes spali skoro 9 hodin a mm mi rano vravel ze dvakrat k malemu vstal, pohladkal aon spal dalej a aj nič nepočula 😅 som bola hotova dačo na mna lezie

zuzi to mas fajn, ja som chodila na cvičenie a kazde stalo 2 ecka ale bolo to super, len skoda ze funenie som nevyuzila pri porode len dychanie pri kontrakciach hii

vavenka
autor
26. jan 2010

Ranko 🙂

Zuzi no tak to mas fajn, musim sa aj ja po niecom poobzerat v Kosiciach, uz by sa mi zislo sa trochu ponatahovat a bez dozoru sa bojim sama nejake cviky si naordinovat, aby to nebolo viac na skodu ako na osoch....

Kati neviem ci tie jednotky mali v akcii...... No ved ked nebudu, tak kupim aj take drahe, ved ma to snad nezabije 🙂 len lutujem ze tie co boli v akcii - som ich nevzala viac.... Mozno este dnes na nieco natrafim 😅

Tini pekne maly pospal, super 🙂 a ty sa rychlo daj do kopy, nieze nam budes chora 😖 cajiky citroniky a pod perinu - teda v ramci moznosti 😅

Ja dnes idem k dvojickovej kamoske, takze sa "vidime" az vecer 😀

tinika
26. jan 2010

sak to vaven, dnes idem vybavovat prispevok pri narodeni, zajtra poradna a ine, vo stvrtok zubar hmm kedy ja polezim? a to mi treba uctovat este.

zuzub
26. jan 2010

tinika vy máte dnes 2mesiace juuj ako to bežííí 😅

tinika
26. jan 2010

ahojte
zuzi veru leti leti
inac co ja som dnes objavila v dm drogerii neuhadnete, tehu testy, ked trebalo ta som po lekarnach behala hihi tak uz budem vediet do buducna kde ich maju 😀

slniecko4
26. jan 2010

čaute babenky,pekný dník vám prajem.. 🙂 my akurát prišli z prechádzky,lebo zajtra už asi nepôjdeme,dávame malej prepichnúť ušká,to bude plaču.. 😒
tini,krásne malý pospal,kiežby viac nocí takých bolo,že? 🙂 a počuj,kedy plánujete druhé bábätko? 😉

tinika
26. jan 2010

slni veru keby viac hodin. druhe? no najskor o dva roky, kedze aj pracujem tak by som nezvladla dvoch drobcov naraz a nestiham si vychutnat ani toho nasho jedneho 😅 a vy?

slniecko4
26. jan 2010

tini,neviem,my sme tiež rozmýšľali o rok,dva,keďže ja už tohto roku 32 rokov budem mať.. Ale tiež si to neviem predstaviť,prácu,školu a dvoch drobcov.. Uvidíme.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre