• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Hojte, no ja mam teraz v 26tt + 9 kg, ale ja to absolutne neriesim, bude ako bude...
Nech aj 25 priberem, sak potom sa to zhodi.....
28. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som práve prišla z mesta, sneží teda poriadne u nás... bola som kuknúť nejaké detské veci a tehu gate ale nič som nekúpila akrurát čižmy som si z nížené zo 100€ na 50€ a kožené tak to som rada lebo vyzerá to ešte na dlhú zimu :grinning:
28. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babuse, ja som prave dorobila torticku na tu zajtrajsiu mega oslavu http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/na-90-tku-2
28. jan 2010 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Evi tá je nááááááááádherná :slight_smile:
inak ako sa tehulkuje?
28. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dakujem....tehulkuje sa mi dobre, zatial sa ani necitim tehu, nepribrala som zatial ani gram, zle mi nebyva
28. jan 2010 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ta je nadherna fakt len sa zakusnut
28. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau evitka, to je nadherna torta :slight_smile:
28. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky je možné, že ma ešte aj teraz môže bolieť v bodbrušku ani nie, že bolí ale také pichanie a ťahanie cítim čudné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky uz vsetky citite kopanie?
28. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, myslim ze ano. aj ja som take citila raz na jednej raz na druhej strane. dr. povedal, ze to sa stale maternica natahuje. skus si dat magnezium.

tini kopeme o 106 :slight_smile:
28. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis si sa dočkala, sak hej ty uz budes o chvilu rodit hihi ta preto uz kope :slight_smile:
28. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magnezko si dávam 2-3 x denne tak hádam to je ok.
aj mna malý už kopka niekedy má také intenzívne dni inokedy ako napr teraz musím striehnuť na každý pohyb...
28. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj mna mala okopova uz dlho, uz si ani neviem predstavit ake to bude ked tam raz nebude :grinning: :grinning:
Ja zatial si dam jedno magneziu raz za 2 dni /teda ked nezabudnem/, nemam nejake krce ani nic, ani mi netrvdne brucho, tak radsej si ho necham na potom :slight_smile:

Zuzi myslim ze pichat ta bude cele tehotenstvo, ved estelen teraz sa zacne poriadne maternica roztahovat....
Ved si vezmi ze za 6 mesiacov ma babatko mozno tak kilo, a za dalsie tri mesiace musi nabrat az do hmotnosti 3,5 kg! Takze nestresuj :wink:
28. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a ty máš kedy teraz poradňu?
28. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi v pondelok....
A zajtra hemato....

Ty?
28. jan 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám budúci štvrtok 4.2 a hemato mám 10.2 mala som ísť 3.2 ale doki tam nie je
28. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne to teraz uz aj celkom leti, tebe nie? predtym som sa nevedela dockat poradne, teraz mi to tak nejak rychlejsie zbehne.. Asi aj preto ze uz malu citim a viem ze je ziva a dufam ze aj zdrava :slight_smile:
28. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja mam poradnu 4.2. :sweat_smile:
28. jan 2010 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit ci pana, 13tt, sa mi zda ze len minuly tyzden si zahlasila // .... Kokso :slight_smile:
28. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne tu už Vavenka teraz celkom uteká hl.ked som začala chodiť do roboty šak vlastne z a 2mesiace ideme na materskú :sweat_smile: ja si chcem od 08.03.2010 zobrať dovolenku nech si v kľude všetko pekne pochystám
28. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi hej, mne to uteka ani do roboty nemusim chodit :slight_smile:
Ja uz mam v tehu knizke vypisany nastup na MD k 30.3. :slight_smile: takze fakt, o 2 mesiace uz naostro budeme doma :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
evit...krasna torta :slight_smile:
no my sme dnes nikde neboli, ani vonku na prechadzke. lebo -9 bolo, ale tak pekne snezilo, ze mi aj luto bolo...zajtra ale pojdeme, lebo musime ist k dr. na krv...prajem pekny vecer, ja idem do sprchy a este mam nejaku pracicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,
evitka,náááááádherná torta,fakt klobúk dole.. :slight_smile:
my dnes mali spavý deň,keďže sme sa včera riadne vytrápili s tými náušničkami,večer sme jej to ešte s mm čistili liehom,to bola iná sranda,ako plakala,až som ľutovala,že sme jej dali náušnice.. :frowning2: Ale teraz som jej čistila zas a už len tak slabo zamrnčala,tak hádam už nebolí. :slight_smile:
my sme tiež dnes neboli vonku,aj kvôli uškám,ale u nás tiež -10 bolo,snežilo,ale aj nepríjemný vietor fúkal,vlastne,sneží a fúka doteraz..
28. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my zase nespavy den, maly pospal max. pol hodiny a furt bol hore
28. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no mne zase teraz mala nechce spat, vzdy sa po polhodke s placom zobudi, tak neviem co ju mata zase...cez den je u nas normalne ze spi len polhodku, hore je max. 2,5 hodiny a zase na 20min zdriemne...ale vecer zvykla spat aspon do polnoci, tak dufam, ze je to dnes len vynimocne...
28. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu aj pato dnes s plačom vstaval po polhodke asi počasie som zvedava na noc lebo teraz spinka uz asi hodinu ale som taka grogy som rano zmrla ta dufam ze zajtra nebude nadcha alebo dačo
28. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša Peťka prespala celý deň s prestávkami na papkanie,ale teraz večer nie a nie ju uspať.. :unamused: tak si žehlím a odbehujem k nej..
28. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A nas a Vanda dnes nespi cely den :grinning: ale este je v brusku, tak to az tak nevadi :wink:
28. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,to komunikuje s mamičkou. :slight_smile:
28. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni jasne, ved ja sa tesim, aspon viem ze je v poriadku.....
28. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok