• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
aha zuzi tak nech sa vylieči
29. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik tini šak už 2týžden je doma a dúfam, že tá choroba neprechádza na mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatiaľ mám len upchatý nos....
29. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt kukám na tú tvoju foto, že kto to tu je :grinning:
29. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi neuveris ale aj ja kukam hihi som ti odpisala hore a tak kukam kto čarny tu pise hihi
29. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Musim uz aj ja zmenit foto, ked takto sa tu vynovujete :slight_smile:
29. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a potom sa budeme hladat :slight_smile:
29. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka my by sme si mali dať nejaké tehulkovské :sweat_smile:
29. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ja mam par celkom vydarenych, mozno zmenim v dohladnom case :slight_smile: Sak tie z FB....
29. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som pozerala tie sú super aj ja by som také chcela len ma nemá kto pofotiť :unamused: možno mm poviem
29. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no mna pofotila Shaarka, mam ich dost, len su este v "surovom" stave.... Tak som sama zvedava ako budu vyzerat ked ich Shaarka upravi :sweat_smile:
29. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:( aj ja ceeeem sharka mala fotit aj mna ale nevyslo :( tak snad maleho Paťka raz pofoti
29. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa tiez obcas tazsie dycha. hlavne ked sa vela napapam a potom mi vsetko tlaci na branicu.
30. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vave, super fotky mas na fb s bruskom. ta s jazykom je najlepsia :grinning: mam rada take uletene
30. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: u nás zase snežííííííííííííí ja už chcem aby bolo po zime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čo sa chystát ecez víkned porábať? ja dnes skoro nič možno pôjdeme tehule na výjazd :grinning: a zajtra idem do roboty bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati dik :slight_smile: no bola sikovna fotografka :wink:
Zuzi prave si ma donutila roztiahnut zaluzie aspon na jednom okne a pozriet von - aj u nas snezi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
A vseko je biele... Aj ja uz chcem aby bolo po zime
Kurnik minuly rok ani poriadne zima nebola, a teraz ked mame brusiska tak toto muselo dojst, :confounded: :grinning:
30. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šak to a ja sa už o chvíľu nezapnem do žiadne zimnej budndy ani kabáta čo mám, tak som zvedavá čo budem nosiť :confounded:
som si vlasy farbila, nemám to rada
30. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ja už mám 27tt to som akože už začala 7mes??? :confused:
30. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ani ja si nerada farbim, ale tak zial si farbim na blond, takze sa tomu nevyhnem raz do mesiaca, aj mne by uz trebalo :rolling_eyes:
Inak ja sa uz nezapnem do ziadnej svojej bundy, este ze drahy ma moletnejsiu segru a ta mi dala 2 vetrovky, ale zas su take tensie, takze sa pod nich musim nababusit :rolling_eyes: aj som si chcela nieco kupit, reku ze obetujem 20,- na nejaku bundu vo vypredaji, ale nic take nemali coby sa mi aspon trochu pacilo :frowning2:
30. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ano´, uz sme nacali siedmy mesiac :wink:
30. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám jednu bundu maminu a do tej sa ešte ako tak zapnem aj so svetrom pod nou a potom mám taký prešívaný dlhý kabát ten nosím rada ale už ho vidím len na nejaké cca 2 týždne nosenia :grinning:
30. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi vidis, aj ja mam taku presivanu vetrovku dlhu, musim ju pohladat, mozno sa este zmestim :grinning: dik za tipa....
30. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj vavenka, ale to uteká, že 7 mesiac :fearful:
30. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No sak hej, este 2,5 mesiaca a mozme ist rodit :wink:
30. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ja ta nemama na fb ako kamosku? ake mas meno? chcem kuk fotky
30. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som tiez v tychto kossach zacala nosit mm paperku. inak mam kabat svoj, ktory mi je o 2 cisla vacsi, tak ten tuto zimu aspon super vyuzijem. ale pri -15 mi veru bola dobra mm paperka :slight_smile:
u nas riadne snezi. ja sa prave chystam k nasim. mame tu dnes furmansku sutaz s taznymi konmi, tak sa mozno pojdeme na chvilu pocudovat. a neter chcela, nech s nou idem na klzisko, tak ale este neviem, ci vobec pojdeme, ked stale tak velmo snezi.
30. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj aj u nas este furt snezi, a draheho neviem vytiahnut z gauca :sweat_smile: sa presunul z postele o poljedenastej pred telku a nechava sa obskakovat, katastrofa :grinning:
Ale aspon som dala prat postelne.... Navarene mam od vcera - cestovinky s kuracim masom sampionmi a kukuricou so syrovo-smotanovou omackou - som to vcera prehnala z mnozstvom - asi to budeme jest az do pondelka :grinning:
30. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve prišla od maminy varila kapusnicu no chod si zobrať :grinning: a som si konečne vzala aj fit loptu čo so mala unej, síce je taká menšia ale poslúží
30. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi aj ja mam doma taku mensiu fitloptu, ale dajak ma nikdy nenapadne sadnut na nu :sweat_smile:
Jeej kapustnica, dobry napad :slight_smile:
30. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tom cvičení čo chodím tam máme takú super veľké fit lopty na tých sa parádne cvičí, len si musím nejaké tie cviky aj zapamätať :grinning:
30. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi jaaj ty uz cvicit chodis, no v pondelok si davam zavazok, mam v ponuke az 2 cviciska :grinning: samozrejme na oboch miestach sa vcic pondelky a stvrtky, takze si musim vybrat :rolling_eyes:
Inak mam doma aj taku najvacsiu fit loptu, som dostala od kamosky, ktora robila v hartmane, mali to ako prezent firemny, len som ju este nenafukala, niekde je zastrcena v skrini :sweat_smile:
30. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok