Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
29. jan 2010

aha zuzi tak nech sa vylieči

zuzub
29. jan 2010

dik tini šak už 2týžden je doma a dúfam, že tá choroba neprechádza na mna 😝 zatiaľ mám len upchatý nos....

zuzub
29. jan 2010

furt kukám na tú tvoju foto, že kto to tu je 😀

tinika
29. jan 2010

zuzi neuveris ale aj ja kukam hihi som ti odpisala hore a tak kukam kto čarny tu pise hihi

vavenka
autor
29. jan 2010

Musim uz aj ja zmenit foto, ked takto sa tu vynovujete 🙂

tinika
29. jan 2010

🙂 a potom sa budeme hladat 🙂

zuzub
29. jan 2010

vavenka my by sme si mali dať nejaké tehulkovské 😅

vavenka
autor
29. jan 2010

Zuzi no ja mam par celkom vydarenych, mozno zmenim v dohladnom case 🙂 Sak tie z FB....

zuzub
29. jan 2010

hej som pozerala tie sú super aj ja by som také chcela len ma nemá kto pofotiť 😒 možno mm poviem

vavenka
autor
29. jan 2010

Zuzi no mna pofotila Shaarka, mam ich dost, len su este v "surovom" stave.... Tak som sama zvedava ako budu vyzerat ked ich Shaarka upravi 😅

tinika
29. jan 2010

:( aj ja ceeeem sharka mala fotit aj mna ale nevyslo :( tak snad maleho Paťka raz pofoti

katka444
30. jan 2010

ahojte, mne sa tiez obcas tazsie dycha. hlavne ked sa vela napapam a potom mi vsetko tlaci na branicu.

katka444
30. jan 2010

jej vave, super fotky mas na fb s bruskom. ta s jazykom je najlepsia 😀 mam rada take uletene

zuzub
30. jan 2010

dobré ránko 🙂 u nás zase snežííííííííííííí ja už chcem aby bolo po zime 😝
čo sa chystát ecez víkned porábať? ja dnes skoro nič možno pôjdeme tehule na výjazd 😀 a zajtra idem do roboty bleeee 😝

vavenka
autor
30. jan 2010

Kati dik 🙂 no bola sikovna fotografka 😉
Zuzi prave si ma donutila roztiahnut zaluzie aspon na jednom okne a pozriet von - aj u nas snezi 🙄 🙄 🙄
A vseko je biele... Aj ja uz chcem aby bolo po zime
Kurnik minuly rok ani poriadne zima nebola, a teraz ked mame brusiska tak toto muselo dojst, 😖 😀

zuzub
30. jan 2010

no šak to a ja sa už o chvíľu nezapnem do žiadne zimnej budndy ani kabáta čo mám, tak som zvedavá čo budem nosiť 😖
som si vlasy farbila, nemám to rada

zuzub
30. jan 2010

jeeej ja už mám 27tt to som akože už začala 7mes??? 😕

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi ani ja si nerada farbim, ale tak zial si farbim na blond, takze sa tomu nevyhnem raz do mesiaca, aj mne by uz trebalo 🙄
Inak ja sa uz nezapnem do ziadnej svojej bundy, este ze drahy ma moletnejsiu segru a ta mi dala 2 vetrovky, ale zas su take tensie, takze sa pod nich musim nababusit 🙄 aj som si chcela nieco kupit, reku ze obetujem 20,- na nejaku bundu vo vypredaji, ale nic take nemali coby sa mi aspon trochu pacilo ☹

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi ano´, uz sme nacali siedmy mesiac 😉

zuzub
30. jan 2010

ja mám jednu bundu maminu a do tej sa ešte ako tak zapnem aj so svetrom pod nou a potom mám taký prešívaný dlhý kabát ten nosím rada ale už ho vidím len na nejaké cca 2 týždne nosenia 😀

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi vidis, aj ja mam taku presivanu vetrovku dlhu, musim ju pohladat, mozno sa este zmestim 😀 dik za tipa....

zuzub
30. jan 2010

jaaaaj vavenka, ale to uteká, že 7 mesiac 😨

vavenka
autor
30. jan 2010

No sak hej, este 2,5 mesiaca a mozme ist rodit 😉

tinika
30. jan 2010

vave ja ta nemama na fb ako kamosku? ake mas meno? chcem kuk fotky

katka444
30. jan 2010

cafte, ja som tiez v tychto kossach zacala nosit mm paperku. inak mam kabat svoj, ktory mi je o 2 cisla vacsi, tak ten tuto zimu aspon super vyuzijem. ale pri -15 mi veru bola dobra mm paperka 🙂
u nas riadne snezi. ja sa prave chystam k nasim. mame tu dnes furmansku sutaz s taznymi konmi, tak sa mozno pojdeme na chvilu pocudovat. a neter chcela, nech s nou idem na klzisko, tak ale este neviem, ci vobec pojdeme, ked stale tak velmo snezi.

vavenka
autor
30. jan 2010

Joj aj u nas este furt snezi, a draheho neviem vytiahnut z gauca 😅 sa presunul z postele o poljedenastej pred telku a nechava sa obskakovat, katastrofa 😀
Ale aspon som dala prat postelne.... Navarene mam od vcera - cestovinky s kuracim masom sampionmi a kukuricou so syrovo-smotanovou omackou - som to vcera prehnala z mnozstvom - asi to budeme jest az do pondelka 😀

zuzub
30. jan 2010

ja som práve prišla od maminy varila kapusnicu no chod si zobrať 😀 a som si konečne vzala aj fit loptu čo so mala unej, síce je taká menšia ale poslúží

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi aj ja mam doma taku mensiu fitloptu, ale dajak ma nikdy nenapadne sadnut na nu 😅
Jeej kapustnica, dobry napad 🙂

zuzub
30. jan 2010

na tom cvičení čo chodím tam máme takú super veľké fit lopty na tých sa parádne cvičí, len si musím nejaké tie cviky aj zapamätať 😀

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi jaaj ty uz cvicit chodis, no v pondelok si davam zavazok, mam v ponuke az 2 cviciska 😀 samozrejme na oboch miestach sa vcic pondelky a stvrtky, takze si musim vybrat 🙄
Inak mam doma aj taku najvacsiu fit loptu, som dostala od kamosky, ktora robila v hartmane, mali to ako prezent firemny, len som ju este nenafukala, niekde je zastrcena v skrini 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre