Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
30. jan 2010

vavenka ideš kupovať aj stelirizátor na fľašky? ja pozerám práve na nete a rozmýšľam, že tento asi objednám
http://www.babytrend.sk/chicco-elektricky-parny...

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi nie, zatial nekupujem, ved tolko aj vyvarim...
A hlavne - hrozne rada by som kojit, tak mozno kvoli jednej flaske na cajik isto nie...
Ak nebude mlieko a naozaj budem krmit z flias, tak potom mozno....
Ale dopredu nekupujem....

zuzub
30. jan 2010

ved ja tiež neviem či kúpiť teraz alebo potom, ale už si hovorím, že toľko vecí kúpim potom neskôr a pod..že ked nám to príde naraz dokúpiť tak neviem 😨

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi a co este si nechavas na neskor?
Ja jedine ked tak tento sterilizator a mozno eletricku odsavacku, kebyze sa nebude dat kojit z prsnika...
Inak kupujem vsetko priebezne 😉 uz teraz....

zuzub
30. jan 2010

chcem ešte ohrievač na fľašky,odsavačku to tiež neviem, lehátko to ale asi kúpime už teraz, taký ten nosič na bábo či jak sa to volá,cestovnú postieľku a to by asi aj stačilo 😀

vavenka
autor
30. jan 2010

Jaaj, no ja ohrievac nekupujem - zas to zavisi od toho ci budem kojit alebo nie - takze odsavacka, ohrievac a sterilizator dokopy je hodne velka polozka na to, ze tu existuje moznost ze mi to nebude vobec treba....
Lehatko a cestovnu positelku mam, nad tou klokankou som este neuvazovala...
🙂

zuzub
30. jan 2010

ja ohrievačku kvôli tomu, že my nemáme mikrovlnku a ked aj k starkej pôjdeme a tak viem , že bratranec furt kadejak museli ohrievať...
a myslím, že aj stelirizátor sa využije ved skoro všetko pre bábo treba sterelizovať a niektoré babeny mi hovorili, že ked to len tak vyvárali tak sa im niektoré veci znehodnotili tak neviem 😒

vavenka
autor
30. jan 2010

Zuzi no ved jasne, ked mas pocit ze to budes potrebovat tak si kup... Ja si zatial myslim ze by som sa mala celkom slusne zaobist ja bez toho....

zuzub
30. jan 2010

halo je tu niekto? 😕
kočky ja okrem nádchy už aj začínam kašľať ma ide poraziť lebo ked zakašlem ide mi brucho roztrhnuť, prosím poradte čo možem na kašel v tehu? ☹

ingulik
30. jan 2010

ahojky....
zuzub...na kasel mozes homeopatika...stodal od boironu mne pomaha...a mozes aj detske sirupy proti kaslu...ja mam parny sterilizator a este som ho ani nevybalila, jednak mi ani nebolo treba vela veci sterilizovat, lebo ani cumle nepouzivame a ked aj bolo treba, tak som vyvarila a nic sa tomu nestalo 😉
dnes sme boli prvy krat na plavani, Nike sa celkom pacilo, tak pojdeme aj na buduce

katka444
30. jan 2010

cafte, zuzub aj hedelix je dobry. alebo ten stodal. alebo si urob domaci recept. nakrajaj si nadrobno cibulu a do pohara si poprekladaj s cukrom alebo medom. pusti stavu a tu po lyzickach pi.

tinika
30. jan 2010

ahojte, tak uz sme doma drobec haja, fajne bolo u nasich a azjtra k svokrovcom

katka444
30. jan 2010

ahoj tini. tak vy takto po vyletoch 🙂

tinika
30. jan 2010

kati veru treba babky navstivit nech si vnuka uziju 😉

zuzub
30. jan 2010

ja zajtra idem do roboty juuj sa mi nechce 😝

vavenka
autor
31. jan 2010

Zuzi takze uz v praci?
No nezavidim ti.......
Joj kolko snehu nadulo! Az sa clovek boji vyjst na ulicu, aby so sebou nesvacol o zem 🙄
Ja som vcera kupila zaclonovinu v Kike na baldachyn, tak idem dnes odskusat, ako to bude vyzerat, na necisto 😅 a drahy robil ranajky, takze zatial som vyvalena na gauci a pozerame tenis 🙂 Este stale sme nezjedli cestoviny z piatka, takze len postavime polievku a zas mam od kuchyne na dnes pokoj 😀

tinika
31. jan 2010

bre ranko, u nas tiez kopa snehu, len neviem kde sa flakaju odhrnovaci, uz od včera snezi a nikde nikoho, sme včera 40 sli domov čo tak bolo snehu. A dnes ku svokre tak som zvedava.

Ja skusam novy recept, taka rychlovka, tak ked to bude dobre dam vam ho 😉

vavenka
autor
31. jan 2010

Tini no klasika, na konci januara cestarov prekvapila zima, uz je to takmer tradicia 😀
Takze navstevnicky vikend? Vcera u mamky, dnes u svokry, sak naco potom varis? 😉

tinika
31. jan 2010

veru vave s rozdielom ze posledne roky ich prekvapi stale. Ta som myslela ze ani dnes nebudem ze pojdeme na obed ale svagor volal aby sme dosli o druhej ze maly im vstane ta ma nas... bo svagrina hovorila ze kedy nam vyhovuje a aj my mame dieta a mladsie takze tiez neviem kedy vstane a ich maly spi aj tak max. polhodinu a sak moze spat aj ked tam budeme ne? Ta uz sa nenas.. ked mi maly bude spat o druhej ja ho teda budit nebudem a ked do 3 nevstane, nikam neidem, bo sa neoplati po tom snehu bo potom uz pomaly aj kupat budeme

slniecko4
31. jan 2010

čaute kočendy,aj u nás kopa snehu,až sa mi to páči.. 🙂 my včera tiež boli na návštevách,u babky,u krstnej,ale cesta domov,presne,ako tinika píše,katastrofa,cestári majú asi víkend. 🙂 my si chceli dnes snehuliaka postaviť a sa pri ňom pofotiť,ale mm v robote.. tak hádam zajtra..

tinika
31. jan 2010

😝 😝

tinika
31. jan 2010

slni ja milujem ked je tolko snehu aj na cestach, ze je vsetko biele, ale vtedy neist autom 😀 😀 😀

slni cestari maju sviatok furt

tinika
31. jan 2010

slni vy tiez uz o chvilu 2 mesiaciky 🙂 a kolko vazite?

tinika
31. jan 2010

my uz mame niečo okolo 57cm 🙂 takze sme vyrastli 7 cm 🙂

slniecko4
31. jan 2010

my máme 58cm už a váha 4700g. Asi bude dlhá po mne,ja mám 180cm. 😀
Paťka akosi nemôžme dobehnúť s váhou,ale snažíme sa,snažíme. 😀

vavenka
autor
31. jan 2010

Pekne vam ti krpci rastu, len co je pravda 🙂
Ja som zvedava kolko ma moja v brusku, zajtra mam poradnu.... Mudre knizky pisu ze uz by mohla mat okolo 800g az kilecko, tak som dufam ze to tak bude 🙂

katka444
31. jan 2010

ahojte, u nas tiez kopa snehu. vcera snezilo cely den a v radiu sa jedna pani vyjadrila, ze v banskobystrickom kraji zacnu odhrnat cesty az ked prestane snezit. a cesty vyzerali fakt hrazne. nebyvame nahodou na slovensku? 😀

tinika
31. jan 2010

slni tak budes mat modelku, bude stihlučka ako sa patri, a nas chlap ako sa patri hih hoci nizsi

ide sa papat 🙂 bru chut

slniecko4
31. jan 2010

tak,naša už napapkaná,Patrikovi prajeme dobrú chuť. 🙂

slniecko4
31. jan 2010

katka,súhlasím s tebou,včera sme šli k sestre mojej a na ceste sa šmýkal kamión na jednom mieste,samozrejme,posypané nebolo,ani odhrnuté.My sme šli domov asi o dve hodiny a ten kamión ešte stále tam,len už premávku riadila polícia,aj sneh sa už odhŕňal..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre