Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
31. jan 2010

Teraz som spokojna, ze som PN... Mala som trochu vycitky, ze som este mohla popracovat a tak. Ake v tomto /ne/case ked si predstavim ze by som mala denne odsoferovat 150 km, tak dakujem pekne 🙄 🙄

zuzub
31. jan 2010

ahojte, ja mám za sebou rušné popoludnie, ležím doma v posteli, juuu také som mala stresy, že až 😔
normálne som ráno išla do roboty a pred obedom ked som išla na wcko kukám a na intimke hnedý flak, babenky skoro ma tam vystrelo jak som sa ja zľakla hned som vravela kolegyni, že musím okmažite odísť už ma len to najhoršie napadlo tak sme s mm išli na pohotovosť, ani vám nejdem písať jak sa ku mne správal pán primár, ktorý mal prvá službu..... 😠 tak ma vyšetril, že žiadny výtok ani krvácanie nemám, všetko je ok som zatvorená a pod.... potom mi ešte taká mladá doki robila sono a tá bola strašne zlatá aj mi malého ukázala som sa jej tam normálne od radosti, že je v poriadku rozrevala jak malé decko ...
takže záver, že všetko je úplne v poriadku mám ležať a zajtra ísť k svojmu dokimu, tak hádam to bude dobré

katka444
31. jan 2010

ahoj zuzub, moja, taketo stresy. ale hlavne, ze je vsetko ok. tak len oddychuj a setri sa. mozno to bol len taky tmavsi vytok.

zuzub
31. jan 2010

kati asi hej len neviem z čoho, v tomto tt 😕

katka444
31. jan 2010

a nic ti nepovedali, z coho to mohlo byt? mozno praskla len nejaka mala vlasocnica, alebo neviem. vsak zajtra ti to mozno objasni tvoj dr.

zuzub
31. jan 2010

nie nepovedali iba, že možno by to mohlo byť aj z toho fraxiparine čo si pichám ale tak neviem 😒
hlavne, že je to ok a verím, že aj bude 🙂

slniecko4
31. jan 2010

zuzub a nechceš ísť radšej na PN,kým nepôjdeš na materskú?

zuzub
31. jan 2010

slni podľa mňa ma môj doki určite už nechá PN takže ostanem a keby sa ma aj pýtal, že ako chcem tak asi ostanem, kašlem na to budem doma oddychovať

slniecko4
31. jan 2010

zuzub,asi tak,už máš 27tt,radšej sa šetri,odpočívaj a užívaj si potom materskú.. lepšie,ako chodiť do práce a stresovať sa.. Ja síce chodila až do posledného dňa,ale nemala som žiadne problémy.. Tiež by som sa zľakla takého niečoho..

zuzub
31. jan 2010

no šak mňa preto aj doki vypísal od januára, že všetko ok nevidí dôvod aby som ostavala doma, tak ale teraz radšej už budem lepšie ako ležať nedajbože v nemocke

slniecko4
31. jan 2010

zuzub,asi tak.. tak o 10 týždňov už rodiť môžeš,sakra,ale vám to krásne zbehlo.. 🙂

zuzub
31. jan 2010

už aby slni tých 10 týždnov prešlo 😉

slniecko4
31. jan 2010

verím,ja sa nemohla dočkať dňa,kým uvidím ten uzlíček živý a zdravý.. 🙂 hlavne,keď som mala v noci cisársky rez a ráno sa zobudíš,nevieš nič o bábätku,pýtam sa lekára,sestričiek,nakoniec som volala manželovi,či je všetko v poriadku a hneď nato mi doniesli drobca ukázať.. nádherný pocit.. čochvíľa to čaká aj vás.. 🙂

vavenka
autor
31. jan 2010

Zuzi tak chvalabohu ze je vsetko v poriadku...

zuzub
31. jan 2010

vavenka no hádam to bude ok, myslíš, že to mohlo byť aj z toho fraxíku? 😕

slniecko4
31. jan 2010

vave,ahoj,u vás kalamita 2. stupňa,som čítala? my tiež riadne zaviati.. 🙂

slniecko4
31. jan 2010

dievčatá,to tie injekcie,čo si picháte,sú na riedenie krvi?

vavenka
autor
31. jan 2010

Serus slni, ja som dnes aj prispievala, len ste ma asi nechtiac prehliadali 😉 no hej, v Kosiciach vyhlasili 2 stupen tusim snehovej kalamity....
Zuzi no ja ked som krvacala okolo toho 14tt, tak aj mne gyndoska vravela ze je to mozne, ze tym ze riedim krv + oslabenie cievnych stien - ze to moze podporit krvacanie/praskanie cievok..... Ale tak v tom case sa akurat dotvarala placenta, takze vsetko bolo hrozne prekrvene a prasakli cievky...
A mozno fakt len nieco male niekde prasklo, sa to zmiesalo s hlienom a vysledok bol taky aky bol....
Treba na to cim skor zabudnut 😉

slniecko4
31. jan 2010

vave,aha,už som si prečítala spätne,fakt som prehliadla.. 🙂 tak buď rada,že si doma,fakt,toľko kilákov do práce,klobúk dole,aj keby som nebola tehotná,neviem,či by som chcela toľko cestovať.. Únavné dosť,že?

zuzub
31. jan 2010

uvidím čo zajtra povie môj doki... ja si to vôbec neviem vysvetliť ale hlavne, že malý ma tu veselo okopkáva 😀

slniecko4
31. jan 2010

zuzub,keď okopáva,je všetko o.k. 😉

vavenka
autor
31. jan 2010

Tak tak, hlavne ze maly sa hybe a krcok je v poriadku 😉

zuzub
31. jan 2010

hej hej krčok aj placenta všetko o, mne teń doktor normálne neveril, že mám hnedý výtok, ma ta išlo rozhodiť 😠 som mu mala chuť šupnuť tu intimku medzi oči 😀

slniecko4
31. jan 2010

zuzub.. 😀

vavenka
autor
31. jan 2010

Zuzi no to hej, to by aj mna nasralo 🙄 🙄 🙄
A ides zajtra za gyndosom, hej? To uz asi aj poradnu spravi, nie? TEraz niekedy si mala mat....

zuzub
31. jan 2010

hej zajtra idem, mám mať poradnu vo štvrtok a aj test na cukor tak uvidím, vo štvrtok už možno pojdem len na ten cukor.
hrozne som bola naštvaná a to bol ešte ku všetkému primááár!!! juuj už sa nerozčulujem

tinika
31. jan 2010

slni mne hned ked som sa prebrala bola detska lekarka dat spravu o malom a potom mi ho aj doniesli

baby takze robial som take: sunku (najlepsie obdlznik) na kolieska por ulozite na sunku, ja som dala aj huby, trocha nivy a osparatkovat, sup do vajickoveho cestička a vypražit ,celkom fajne

slniecko4
31. jan 2010

tini,mne robili cisársky 21.30hod,po ňom mi ju neukázali,len mm ju videl ako prvý,tak mi ráno poslal fotku. Ináč až potom mi ju ráno priniesli ukázať,keď som sa lekára aj sestričky pýtala,čo je s bábätkom.

vavenka
autor
31. jan 2010

Joj uz nech nesnezi ☹
Ake mate plany na tyzden?
Ja nic prevratne, zajtra poradna, na 2 dni ide drahy sluzobne prec, odchadza bud stredu alebo stvrtok, takze budem slamena vdova....

zuzub
31. jan 2010

ja žiadne plány, ked ostanem doma tak možno už poperiem nejaké vecičky
vavenka to slamené vdovstvo poznám 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre