Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
31. jan 2010

vave,u nás riadna kalamita,už sme aj v správach boli.. 🙂 dobre sa na sneh pozerá z okna,že? 😀

zuzub
31. jan 2010

aj u nás kopec snehu, ale nie je to také zlé jak u vás

vavenka
autor
31. jan 2010

Jaaaaj no a o 2 tyzdne bude zas vyhlasena povodnova kalamita... No naco to bolo dobre 🙄

tinika
31. jan 2010

slni tak potom mi je to jasne, ja som rodila 14:40 a o 17:30 na krmenie doniesli aj o 21 a potom uz o 24 nie ani rano o pol 6 lebo sme mali po cisaraku vstat a ist sa umyt

kocky neviete poradit? stale periem v tekutom prasku a posledne dni mi vsetko elektrizuje, deka na gauci, oblecko ...

vavenka
autor
31. jan 2010

Tini no to neviem...
Nezmenila si avivaz?

tinika
31. jan 2010

vave pouzivala som prasom+avivaz a elektrizovalo vsetko aj moje vlasy potom som zmenila na tekuty bez avivaze bo vonialo dost a bolo dobre a zrazu je to ako predtym, minulu zimu mi ani vlasy neelektrizovali ale pouzivala som taky pripravok. tuto zimu som nepouzivala a neelektrizovali az teraz asi druhy tt

tinika
31. jan 2010

a ja sa chystam začat makat uz naplno aby som to postihala a ked sa bude dat tak ist na prechadzku z drobcom inac navarene mam tak nič

vavenka
autor
1. feb 2010

Ranko, tak poradna ok,
mala Vanda ma 933 g, takze uz skoro kilecko 😀 je dolu hlavkou, tlak ok, vsetko ok.... Som sa pytala na tu dychavicnost, tak vraj je to normalne, a inak doktorka bola unesena, ake mam v brusku krasne babatko 🙂
Spravila rychly ultrazvuk, pipik nam zatial nenarastol 😀 akurat otvarala a zatvarala pusu, zlata bola 🙂

slniecko4
1. feb 2010

vavenka,teším sa s tebou,že je všetko o.k. 🙂 rastie ako z vody.. 🙂 tú dýchavičnosť som mala občas aj ja,asi je to tým,kde bábätko momentálne tlačí.. A ak jej doteraz pipík nenarástol,už nenarastie.. 😀 A krásna je po mamičke,nie??? 😉

vavenka
autor
1. feb 2010

Slni hej, aj ja som rada 🙂

Ty sa ako mas?

mum_to_be
1. feb 2010

ahojte, este vas docitavam za vcerajsok. niekto sa pytal na kasel, mne lekarka pri tehotenstve s vercou doporucila hedelix, ciste prirodne kvapky, myslim z brectanu. aj celkom dobre chutili. ako sa inac mavate? s tym sterilizatorom mate pravdu, ak budete kojit, proste taku vec velmi nevyuzijete... radsej dokupit, ako zbytocne utracat, aj bez toho je vydavkov a vydavkov...

vavenka
autor
1. feb 2010

Ahoj mum 🙂 ako sa mate? Ako Verca?

mum_to_be
1. feb 2010

ahoj vavenka, no dnes to je narocne, asi veronike idu dalsie zubky... sme hore uz od 5:30 hod. a mrnci, je nervozna... este ze mam zlatu svokru, zobrala mi ju na 2 hodinky von a teraz uz poil hodinky spinka, tak varim a trosku upratujem. a idem si tusim aspon na chvilu lahnut aj ja, ktovie, aka bude, ked sa zobudi... 😉 a ty s vanduskou sa ako mavate? kedy odfotis brusko?

vavenka
autor
1. feb 2010

Jeeej mum tak to mas super, ze je svokra taka ustretova, moja "svokra" je od nas daleko a mamka zamestnana este, tak ja to budem musiet zvladnut bez pomoci 😖
Toho tyzdna odfotim, uz je to riadny balon, nie brusko 🙂 🙂 mame sa ok, sice tie kilecka navyse uz citim, ale myslim ze zatial je to pohodka 🙂

katka444
1. feb 2010

ahojte,
vavenka tesim sa s tebou, ze je vsetko ok.
ja som fotila bruch cez vikend, tak idem hodit.

mum_to_be
1. feb 2010

ahojte, kati, bruch je paradny!!!! uz sa ti asi aj zle spi, vsak? mna tie posledne tyzdne dost bolievali bedrove klby a spvala som len na jednom boku, no hroza. ale ked si clovek predstavi, ze v tom brusku jej jeho babatko, tak to je uzasny pocit... nasa verca by sa uz veru do brucha, co ako velkeho, nezmestila. 😉 uz ma okolo 10 kil...

slniecko4
1. feb 2010

mum,ahoj,teeeda,verča ti už vyrástla,pozerám,že už rok a mesiac má.. 🙂
katka,pekný bruch.. 😀
vave,celkom v pohode,ešte hojíme malej ušká,ale už je dobre,akurát v noci si od druhej do piatej zmyslela,že sa budeme hrať,tak sme sa nosili na rukách. 😉 teraz sa napapkala a už je v postieľke,tak sa idem učiť,v sobotu skúška. 🙂
vy čo porábate,babenky?

slniecko4
1. feb 2010

ináč u nás krásne slniečko svieti,aj by som šla s malou von,ale snehu toľko,že by som zapadla s kočíkom.. 😀

vavenka
autor
1. feb 2010

Sak prave, vonku je krasne, ale ked som sla od lekarky, tak to brodenie snehom mi dalo zabrat, som myslela ze nedojdem domov, sak to je na svalovku 😀

Katka ja mam uz asi vacsi bruch ako ty 😅 😅 odfotim zajtra asi, alebo mozno uz aj dnes, len teraz sa mi nechce...

Mum presne aj ja si tak poviem, ked mi nieje najlepsie - vzdy si predstavim ako ja tam malinka poskladana a hned sa mi lepsie znasa aj palenie zahy, aj dychavicnost, aj to ze si neviem najst polohu a miesto 🙂 len si neviem predstavit ze to bude este aj horsie 😀 😀

zuzub
1. feb 2010

ahojte, ja som bola dnes u dokiho, všetko ok, dal mi preventivne ascorutin 3xdenne 1tbl len necápem , v príbal letáku píšu, že sa nesmie v tehu tak som z toho jeleň a vo štvrtok idem normálne na poradnu, PN nie som, ale tento týžden beriem dovolenku.
vavenka super, že ste s Vandou ok, ja som zvedavá koľko bude mať ten náš drobček 🙂

vavenka
autor
1. feb 2010

Zuzi ja som tiez brala ascorutin 3x denne, ten pribalovy letak si nevsimaj 😉 je to tam len preto, ze je to volne dostupny liek..... Tak aby si ich tehule neordinovali kade tade... V podstate je to je vitamin C 😉

Tak super ze je vsetko ok 🙂

tinika
1. feb 2010

ahojte, my sme boli na prechadzku, krasne svietilo slniečko, vymrzli sme do ruzova 🙂

vavenka
autor
1. feb 2010

Jaaaaj som okolo stvrej zaspala a nedavno som sa prebrala, kurnik pondelok v prdeli 😀 😀

ingulik
1. feb 2010

ahojky..aj my sme boli na prechadzku dnes 😀 s tinikou a patrikom.... Nikushka mala este vecer ruzove licka jak jabllcka 🙂

zuzub
1. feb 2010

ja som si dnes tiež podvečer zdriemla 🙂 lebo som zas od 3.20 nespala malý ma veselo okopkával 😀 som zvedavá čo bude dnes a to som išla spať okolo dvanástej.on je naše nočné dieťa 😅

tinika
1. feb 2010

Ingulik u nas som mala ruzove licka ja hihi este večer ked som maleho kupala

katka444
2. feb 2010

ahojte bubule, co je noveho?

u nas zase kosa - 12 rano bolo. brr. uz sa tesim na MD od marca. ale to sa uz aj otepli.

vave cakam tvoje brusino. ci je fakt vacsie ako to moje. ja uz mam pocit, ze coskoro prasknem a to mam este 2 mesiace a babo este raz tolko narastie. uf

vavenka
autor
2. feb 2010

Caute,

Kati fotkes je v albume, nezlakni sa 😀 mam pocit ze na fotke vyzera este vacsie ako v skutocnosti je 😅 😅

zuzub
2. feb 2010

ahojte 🙂 vavenka pekné máš brušino, keby si videla to moje 😀 sa ma každý pýta, že kedy idem už rodiť a ked poviem, tak že jaaaaaj a ja že už teraz niekedy 😀 a mama mi stále hovrí také som nemala ani ja ked som ťa išla rodiť len ja som narodená v 7.mesiaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre