Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
2. feb 2010

Zuzi no ja som na tom podobne, mi kazdy hovori ze jake mam velke brucho, no ale tak co uz, si nevyberiem 🙂 poviem furt len ze ved super, aspon ma mala dost miesta 🙂

zuzub
2. feb 2010

ja to tiež najako neriešim ale možno to bude aj tým, že sme trošku nižšie tak to brucho na nás viacej vidno, a zese celkom fajn priberať skoro všetko len do brucha zo zadku a stehien to ide horšie dole no a samozrejme,že mne ešte brutálne prisia narástli, ale mm hovorí že to neva, že to je dobré 😀 😀 😀

vavenka
autor
2. feb 2010

Zuzi no ja som nabrala aj do zadku a bokov, ale nieje to az take dramaticke.... Som si naivne myslela ze nie, ale minule som chcela natiahnut stare teplaky, ktore mi boli tak akurat, a natiahla som ich akurat tak do polovice stehien 😀 nevadi, drahemu tvrdim ze to sa mi robia zasoby na mlieko pre malu Vandu 😀 😀 Inak mne prsia ani tak velmi nenarastli, skor sa trochu zmenil ich tvar a hodne sa zvacsili a stmavli bradavky 😖 dufam ze po porode sa to zas vrati do starych kolaji, v tomto stave sa mi moc nepacia 🙄

zuzub
2. feb 2010

no ešte pokiaľ budeme kojiť tak sa nám asi zväčšia ale potom by to už malo byť vpohode 😉

vavenka
autor
2. feb 2010

Zuzi no ved prinajhorsom, plastiski chirurgovia su sikovni 😀

tinika
2. feb 2010

vave mne sa tiez prsia nezvačšili a predsa su vačšie hihi tak ako vravis, tvar a tak a uz vysia hihi uz som ako stara baba, zrkadlo obcadzam na daleko

vavenka
autor
2. feb 2010

Tini no to je udel za to ze mozme by matky 😖
To aby som si uz zacala pomaly setrit na plastiku 😀

tinika
2. feb 2010

hihi veru vavenka ale kaslat na postavu hlavne ze drobci su zdravi, len aby nam muzickovia neutiekli 😀

katka444
2. feb 2010

cafte, som sa napratala spagetami s kuracim maskom. uf uz ani nadychnut sa nemam kde.

vave krasne brusino. fakt ja mam teraz cca take ako ty. no ale ja som vysoka, tak mne makam ist do vysky, takze asi az taknerastie do predu.

katka444
2. feb 2010

inak som kukala v obchode, ze pampersky c.1 su aj tie zlto zelene ale aj take biele - to su sensitive. a mum pisala, ze tie jednotky maju tu specialnu vrstvu co prepustaju riedku stolicu. neviete teda ktore to myslela? ci tie zlto zelene, alebo tie biele 😒

tinika
2. feb 2010

katka myslim ze sensitive tie sme mali aj my

vavenka
autor
2. feb 2010

Kati myslim ze jednotky maju aj jedny aj druhe tu speci vrstvu.....

mum_to_be
2. feb 2010

vavenka, brusino je uz paradne!!! a vanduska je uz velka baba, skoro kilo, no teda!

vavenka
autor
2. feb 2010

Mum mi hovor nieco, ach jaj, ako budem vyzerat pred porodom 😀 ale nevadi, ako som pisala, aspon ma Vanda vela miesta 🙂
Ako sa dnes mate? Ozaj, Verca uz nocníkuje?

mum_to_be
2. feb 2010

katka, tie zlto-zelene mala nasa verca. 🙂 a neprepustaju, ale pohlcuju. 😀 no to by bolo dat detom plienky, co prepustaju, hihi.

mum_to_be
2. feb 2010

cau vavenka, ja som mala asi skor mensie brusino, ale zas rodila som 11 dni po termine a za tie dva posledne tyzdne mi este narastlo nenormalne. no ved 4 kilove dieta sa tam schovavalo (a na konci babeno pribera tusim okolo 250 gramov tyzdenne) ... este ze sa mi nespravili ziadne strie. 😉

mum_to_be
2. feb 2010

dnes je verca zlatucka, vynahradza mi to vcerajsie umrncane rano. 😉 kupila som jej male zvieratka na hrania, zboznuje pandu, tak tu som jej dala uz dnes. ostatne az k meninkam (vo stvrtok). uz mam hotove cestoviny s kuracim maskom a nivovou omackou, mnam!!!!!

katka444
2. feb 2010

ahoj, mum ved tak som myslela 😀

idem asi este nejake kupit cez tu stranku najlacnejsie plienky. kolko si minula tych jednotkovych?

tinika
2. feb 2010

vave krasne brusko a vidim ze tych 9 kil ti ide len d obruska

mum_to_be
2. feb 2010

katka, 4 baliky, presne si to pamatam. a verca bola velke babatko. 😉 este ti posielam IP.

vavenka
autor
2. feb 2010

Mum tak ty si isto mala mensie brusino, ale aj si s mensim zacinala - ta foto v 6tt u teba - ja som mala taky driek asi v tretej triede ZS 😀 😀 😀 ale ved to je uplne jedno podla mna... V tento cas uz niesu podstatne nase brucha, ale to co sa v nich skryva 🙂

Tini dik 😉 no islo co to aj do zadnice, ale nieje to zatial az take hrozne 😉

tinika
2. feb 2010

no ja som sa počat tehu citila tak stihla ako nikdy hhi kedze brucho bolo vačšie ako zadok tak osm mala pocit ze som aj zhodila z neho ale teraz uz ee a aj brucho velkoe ostalo

mum_to_be
2. feb 2010

tini, ono to chvilu trva... moje brucho tiez uz nie je ako pred tehotenstvom (hlavne ta konzistencia), ale pravda je, ze kvoli kojeniu som ani necvicila. snad potom, ked uz budem cvicit, to bude lepsie. zadok mam ako predtym, mozno aj o kusok mensi. 😉

tinika
2. feb 2010

mum ale ja na bruchu neviem schudnut, sak som aj trenovala profesionalne, posilku sme mali pravidelne, brusaky tiez a moje brucho furt jak v 5 mesiaci nechapem

vavenka
autor
2. feb 2010

Tini ja som tiez stale mala brucho, a tiez som byvaly sportovec - a dokonca az kym som neotehotnela, som vzdy doma brusakovala....

Jednoducho mame taku stavbu tela - takto sa nam uklada tuk.. A ja si dokonca dovolim tvrdit, ze boli casy, ked som na bruchu mala minimalnu zasobu tuku a furt vyzeralo ako vypucene - asi tam mam tak nejak do priestoru poskladane vnutornosti, takze som sa tym prestala trapit a hotovo 🙂

Mum tak to mas super, ja tiez si vela slubujem od toho ze sa mi podari kojit - myslim to ze potom zhodim... A ak nahodou nie, tak sa trochu potrapime, co uz 🙂

mum_to_be
2. feb 2010

vavenka, dolezite je, ze CHCES kojit. ja som si dost vela nacitala o kojeni v casopisoch (dieta, mama a ja) a v podstate som bola na pripadne problemy tak trochu pripravena. dolezite je, aby ti dieta cim skor prilozili, u nas to bolo asi 5 hodin po porode, ale to som uz nahanala manzela, aby ju siel zobrat. inak si davali nacas... plus je naozaj dobre mat chranic na bradavku so sebou, pretoze ak ti dietatko rozkuse bradavku, tak sa ti bude kojit este horsie, takto sa to da s ovela mensimi bolestami. a zober si so sebou urcite aj vlozky do podprsenky, ja ti na zaciatok odporucam od chicco (tvoria hydrogel), su drahsie, ale fakt sa mi ani raz nestalo, ze by mlieko prepustili. tie obycajne su dobre na neskor a na den, ale mne v noci vsetky ostatne nestacili tie prve mesiace. a vyskusala som DM-kove, ktore mi odporucala kamoska aj pratelne.

vavenka
autor
2. feb 2010

Mum dik za cenne rady, urcite si zadovazim aj tampony aj klobucik... No a s tym prikladanim co najskor po porode - snad nebude problem. Sice tam nemam nikoho na sestonedeli a novorodeneckom, ale tak snad budu normalne sestricky 🙂

tinika
2. feb 2010

vave ty a brucho? sak na tej fotke mas len tehu brusko hihi
vave by ma nestvalo male ale ja ho uz nemam fakt ako skryt sak ja fakt jak v tehu vyzeram, neviem čo v lete oblečiem teraz este vetrovku a volnu mikinu mozem

mum ja ja som mala chicco v nemocke a boli fajn, teraz mam dmkove a v noci aj tie občas uz pretecu bo ked nekojim celu noc ta ...

ingulik
2. feb 2010

ahojky, my sme sa prave vratili z prechadzky, vonku je nadherne...tini skoda ze si nebola, ja som sa dve hodky prechadzala okolo Torysy, mala spala jak dudok, teraz spapala trochu vyzivy a valame sa spolu v posteli...dnes nevarim nic, ideme si s mm objednat pizzu ked pride 🙂

vavenka
autor
2. feb 2010

Ingu inak aj ja som dnes rozmyslala ze pojdeme na pizzu, ale potom mi doslo ze moj drahy ma fucik, takze to asi nesklbime ☹

Tini a doma cvicis? Ci ani nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre