Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

miru.j
2. feb 2010

ahoj vavenka,ako sa mas? ........ja idem zajtra na prvu kontrolu,mala by som byt 6t+6dni 😉

tinika
2. feb 2010

vave nemam čas teraz az niekedy v aprili najskor, cvicim akurat upratovanie, varenie a robotu hihi a venujem sa malemu viac nestiham a som rada ked si mozem trocha oddychnut a neviem sa doma prinutit

zuzub
2. feb 2010

ste mi narobili chuťky s tou pizzou 😵 som mm práve hovorila, že tento týžden ideme na pizzu 😅
ja by som tiež veľmi chcela kojiť a dúfam, že to bude vpohode 😉

vavenka
autor
2. feb 2010

Miru tak drzim palce, nech vsetko dobre zajtra dopadne, daj vediet 🙂 ja sa mam fajne, uzivam si sladke nicnerobenie v ramci PN 🙂

Tini no nechcem byt hnusna, ale ide o 5 min denne 😉 ale jasne, ja sa tiez len velmi tazko viem prinutit....
Len mne potom ten moj furt nalozi, ked sa stazujem, ze keby som miesto toho stazovania sa radsej spavila 20 brusakov, tak je to o inom 😀 😀

zuzub
2. feb 2010

kočky môže sa kúpať v tehotenstve? 😕 akože možno blbá otázka, ale kedysi som čítala, že sa veľmi neodporúča tak neviem ...

vavenka
autor
2. feb 2010

Ja sa kupem minimalne raz do tyzdna... Zuzi skoro sa pytas take otazky 😀
Niektore prehnane opatrne stranky to neodporucaju - ale tak ja som zatial nemala ziaden problem....

zuzub
2. feb 2010

ja som sa práve ešte nekúpala ako som tehuĺa, ale už by som sa rada 😅

vavenka
autor
2. feb 2010

Zuzi no ja sa ti cudujem 😅 som nevedela ze aj ty beries secko tak vaazne 🙂
Mna ani nenapadlo sa nad tym zamyslat, ci sa kupat alebo nie.... Teda prve mesiace som sa nekupala, ked som spinila a krvacala, ale odkedy je pokoj, tak to absolutne neriesim.....

tinika
2. feb 2010

vave mas pravdu ja viem ale počkaj ti to pripomeniem o par mesiacov hihi a to nebudes doma robit alebo hej? 😀

tinika
2. feb 2010

zuzi ja tiez viem ze sa neodporuča ale vec kazdej tehulky 😉

vavenka
autor
2. feb 2010

Tini no ale ved som pisala ze ti rozumiem, ze aj mne je tazko sa prinutit....
Nie, ja sa nechystam doma pracovat, chcem sa venovat vylucne a len drobcovi, ved sa este narobim, minimalne 30 rokov ma caka prace 😀

tinika
2. feb 2010

🙂 tak tak vave, ja by som ale potom dasie 4 roky nahanala spat klientov takze v podstate nemam na vyber ale ta zvladam zatial ,horsie bude ked budu dvaja drobci 😀

zuzub
2. feb 2010

nie vave, že vážne ja som sa ani predtým často nekúpala len ma teraz napadlo či sa môže či nie 😉

vavenka
autor
2. feb 2010

Zuzi ak mas chut tak sa kludne okup, ak uz nespinis 😉 len si nedavaj prilis horucu vodu..... Inak nevidim dovod, preco by si sa nemohla...

mum_to_be
2. feb 2010

ja som sa ku koncu tehu kupala kazdy den v horucej vode, no a aj tak to nepomohlo a prenasala som 11 dni...

zuzub
3. feb 2010

dobré ránko 🙂
nie vavenka našťastie už nešpiním 😉 o tom, že horúci kúpeľ vraj urýchľuje pôrod som počula, ale je aj lepší spôsob 😀 dobrý sex 😀 😀 😀 😀 😀

bonsai
3. feb 2010

ahojte ..čítam, že riešite kúpanie..ja sa tiež cca 1 x do týždňa kúpem..nemám žiaden problém, vodu si napustím tak vhodnú pre bábätko..teda nie horúcu..a zatiaľ je všetko ok..

vavenka
autor
3. feb 2010

Mum tak to aby som zacala uz od 36tt s horucou vodou a sexom rano a vecer 😀 😀

zuzub
3. feb 2010

dnes nás asi úplne zasneží 😨

zuzub
3. feb 2010

moje bruches v albume 🙂
dnes sa mi mobilom podarilo trochu natočiť ako malý skácká v brušku 😀

snazivazuzi
3. feb 2010

Ahojteee 🙂

Ja este zijeeeem 😀
Maly bol dost casto chory, najprv zápal hornych dych. ciest, potom hnacka, potom sopliky... nemala som cas na net.
Ako sa máte? Vidim bruská rastu do krásy, len tak dalej!!!
Ja som pred vcerom dostala ms takze tak... ale nic moc, dá sa to vydrzat, mozno to prejde za tri dni.
Maly sa má dobre, je to uuuuzasny chlapik, je na spapanie!
Mamicky, ako sa máte? Deticky posluchaju?

Ozaj baby, kociky uz máte?

snazivazuzi
3. feb 2010

Ja kupujem pampers sleep and play, dobrá cena a vobec neprepusta.

zuzub
3. feb 2010

zuzi ahooooj 🙂 to je super, že si sa ozvala.my kočík ešte nemáme, ale aspoň vybratý máme 😅 vavenka a katka už majú, fotos majú v albumoch

vavenka
autor
3. feb 2010

Cau zuzii,

tak konecne aspon ake take spravy, a nehovor ze nemas 3 min denne podat hlasenie 😀 😀 Kokso maly uz 9 mesiacov, sa mi verit nechce.....

zuzub
3. feb 2010

Danko je strašne zlatý 😵
čau vavenka kde sa dnes flákaš? 😀

vavenka
autor
3. feb 2010

Zuzub pekne brusino, nevyzera az take velke ako moje 😅 😅
Jeeej tak to je super, co sa ti podarilo 🙂 ja trochu lutujem ze nemame kameru - myslim ze asi v dohladnej dobe nieco kupime..... Aj mne sa niekedy vlni cely bruch, ako keby mala chcela vyjst von cez pupok 😀

mum_to_be
3. feb 2010

ahojte, zuzub - krasne brusino!!!!
ahoj zuzi, super, ze si sa ukazala, pozerala som si fotky, danko je uz riadny frajer! teda, to ste mali tazke s tymi chorobami, snad uz budete v poriadku. zuzi, aj ho este kojis? lebo ja som stale presvedcena, ze verca preto nebola vobec chora, ze som ju stale kojila. vlastne to vyzera, ze prave koncime, pretoze uz dve noci sa mi nezobudila na nocne (nase jedine) kojenie. takze celkovo sme to tahali 13 a pol mesiaca. 😉

mum_to_be
3. feb 2010

vavenka, k tomu predchadzajucemu prispevkuo 10:18 hod. - 😀 😀 😀 a mozno ani to nepomoze. 😉

zuzub
3. feb 2010

my tiež nemáme kameru, ale moja mamina sa chystá kúpiť, tak si ju potom od nej požičiame, je to super vec hlavne ked je babeno 🙂
už som toľko krát chcela natočiť ale malý akoby vedel, ked som zapla kameru na mobile tak uplne stíchol, beťár jeden 😀

mum_to_be
3. feb 2010

aj my sme celkom nakonci tehotenstva natocili asi 5 minutove video tancujuceho brusina. 🙂 bolo to neuveritelne, mm z toho nechapal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre