• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
pridala som nove ulovky. nejako sa to zacina moc ruzoviet. ked bude druhy chalan bude muset chodit v ruzovom :grinning:
7. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ved asi prave preto sa mu to zahnisalo ze som umyvala, teraz uz davam pozor, umyvam len čistou vodou
7. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati pekne veci :slight_smile: sak nevadi ze ruzove, ked bude druhy chlapec tak nakupis modre :wink:

Slni tiez gratulujem ku skuske :slight_smile:
7. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave to hej, len som sa zbadala, ze nakupujem neprakticky :grinning: ale co uz.
7. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati aale, jak neprakticky? Nakupy pre princeznu vytuzenu nemaju byt prakticke :wink: ja mam tiez vsetko ruzove :grinning:
A ked nakupujes vo vypredajoch, tak oblecko nieje vobec ziadna polozka oproti ostanym veciam, ako su kociar, postielka atd atd... A to budeme mat uz aj pre druhe :wink:
7. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a postielku sme zatial neskladali, aby nezavadzala. tak tu odfotim az potom.
7. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati ja som postielku skladala s tym, ze som chcela vediet ci je vsetko ok, ci pasuje, nieze dojdem s Vandou s porodice a zistime ze je dakde problem.... KEdze som ju dotrepala zPolska - a uz ostala poskladana :grinning: sa mi nechcelo ju skladat spat..... Ale chvalabohu nezavadzia :wink: sme ju strcili zatial do malej izby, zatial to je taka smykna, kde susim pradlo, je tam pisaci stol, herec tam ma obleky a tak, casom z toho bude detska.... Tak o mesiac ked sa otepli,tak by som ju este chcela vymalovat, aj spalnu, dat garniz, zaclonku a trochu to tam zutulnit :wink:
7. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to ju urcite poskladame skor. ja by som najradsej aj teraz. ale tiez mame jednu izbu co raz bude detska a zatial su tam stare manzelske postele ktore zaberu dost miesta. a je tam strceny kocik. a mm uz teraz somre, ze neni kade prejst, ked tam po nieco ide. my budeme detsku s nej robit az neskor. zatial bude stale hostoskou.
7. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati no ja mam predstavu ze z toho pisacieho stola si pravim prebalovaci pult (mam podlozku), police uz pomalicky vypratavam, ze tam bude mat Vanda svoje veci..... Aj ked postielka bude zatial v spalni, tak v tej malej izbe uz budem prebalovat, prezliekat a tak :wink: takze by som ju chcela mat hotovu este pred porodom....
7. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,katka,ďakujem. :slight_smile: a katka,nerob si nič z tých ružových vecí,my takisto skoro všetko ružové máme,takže pri druhom,keď bude chlapec,budeme musieť všetko nové kupovať. :slight_smile:
tini,ja Peťku kúpem len čistou vodou, a predsa jej to začína hnisať.Ale to vraj reakcia organizmu a je dobré,že to hnisá,tak neviem.. A som sa chcela spýtať,ako čistíš Paťkovi ušká? Lebo všade sa píše,že bábätku nemôže vojsť vodička do uška,tak neviem,či len suchou plienkou jej vyčistiť,keďže ani tie tyčinky sa nemajú používať.. :confused:
7. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni aj dovjickova kamoska chlapcov kupe len v cistej vode, som ostala prekvapena Tini - ty co pouzivas? :confused:
A moja Vanda ma dnes nulte meniny :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: my sme práve prišli z chaty z Vrátnej, úžasne bolo :slight_smile:
idem si vás prečítať čo ste popísali
7. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Zuzi, tak sa tesim ze si sa mala fajne :slight_smile:
Tak hod nejake pikosky :wink:
7. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ani vatove tyčinky? ja čistim tyčinkami ale opatrne a nie hlboko
7. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si chcem dat taky stary kuchynsky stol od nasich do spalne a ten budem pouzivat na prebalovania a obliekanie. aby som sa nemusela krcit nad postelou.
7. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave mame taky olej od lekarky, lebo ma suchu pokozku
7. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna kámoška mala na chate vraj najkrajší zážitok v živote lebo ju náš drobček 3x kopol tak od radosti až plakala :grinning:
7. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi parada :slight_smile: ake ste mali pocasie? Ste boli aj niekde sa prejst?
7. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera bolo náááádherne aj teplo tak sme boli vonku a v takej kolibe na cesnačku a chlapci na borovičku s horcom
7. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ráno mi ale bolo riadne bleee a po dlhej dobe som si aj grcla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už som si myslela, že mám obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: za sebou, ale asi nie :grinning:
7. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,nám ešte v pôrodnici povedali,že ušká v žiadnom prípade tyčinkami nečistiť.. Asi aby sa nemykli a neublížili sme im..
7. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,Peťke poobede praskol ten vredík po očkovaní,všetko jej vytieklo,asi ju to bolí,lebo bola zlá a uplakaná.. som jej merala tepotu,nemá,len 37,2 a konečne zaspinkala..
7. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,tak si mala pekný víkend. :slight_smile: A čo to vracanie??? :confused:
7. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už mi asi bolo slni dlho dobre :grinning:
7. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni keby som dodržiavala vsetko čo pisu a hovoria.. .. nam čistili usi tyčinkami a sme tu. a moj maly je pokojny, chytim mu hlavicku pre istotu a čistim, a fakt nie hlboko len tak z vrchu

nasemu tiez prasklo samo ale bol kludny
7. feb 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, vy máte monitor dychu nanny?
7. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ozaj, zeny, som sa aj ja uz minule chcela opytat - ako ste spokojne s tym monitorom, a ci ho pouzivate :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ano mame prečo?
7. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule :slight_smile:
no my mame za sebou jeden z horsich dni, ale to bude tym, ze mala ma plny nostek a kycha...asi trochu prechladla v tom bazene...
kati...plavat sa moze od pol roka v bazene...robi sa aj plavanie pre mensie babatka, ale to len vo vani napustenej do plna a v podstate vozis a hojdas dieta na rukach v tej vode ale tyy tam s nim nie si...v bazene je to super....a aj rehabilitacna sestricka mi povedala, ze skor ako od pol roka to nema velky vyznam
...inak dakujeme za pochvaly :slight_smile:
...a blahozelam Vande k meninam :slight_smile:
7. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok