Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
8. feb 2010

dakujeme! zlomenu ruku ma moj svagor, chudacik.

zuzub
8. feb 2010

ja tiež do kočíka nebudem dávať.
mum, zdá sa že Veronike torta chutila 😀

katka444
8. feb 2010

halo kde ste?

zuzub
8. feb 2010

ja som sa práve naobedovla a frčím do roboty,ale sa mi vôbec nechce.
a malý ako vystrája, ked som sa najedla 😀 😀 😀

vavenka
autor
8. feb 2010

Som sa vratila z mesta teraz, fuj jaky vietor fuka.... Ble....
Ale mam tlacivo na danove priznanie, mozem ist maturovat 😀
A tiez sa snazim zlikvidovat zvysok sosovicovej, co som este v piatok varila, kazdym dnom je lepsia a lepsia, ale uz by som ju rada dojest 😀

katka444
8. feb 2010

vave tak ty budes pekna cely tyzden 😀 vraj po sosovici sme pekne na treti den 🙂

zuzub, tak prijemnu poobednu

mum_to_be
8. feb 2010

my sme monitor pouzivali pol roka (mame ho 2v1 aj s vysielackami - tie pouzivame aj teraz), ale z postielky som ho nikam neprekladala. v kociku by to absolutne nemalo vyznam, pretoze ten sa natriasa, ako idete s kocikom, no a podlozka preda netusi, ci sa hybe babatko alebo ci je hrbolata cesta.

mum_to_be
8. feb 2010

ja este zapekam tortily plnene mletym maskom a zeleninou. mnam, uz aby to bolo hotove!!!! 😵

katka444
8. feb 2010

ja som sa napchala brokolicou so zemiacikmi, tak musim teraz sediet vzpriamene a dycha sa mi strasne tazko. ale to zvladneme, ved brokolicka bola fantasticka 😀

vavenka
autor
8. feb 2010

Kati hehe, ze pekna 🙂 no som si dala este jeden tanier a dorazila som ju konecne, ja budem priam kraaasna 😀 - tiez musim sediet vzpriamene 😀
Joj aj ja mam v chladnicke brokolicu - teraz neviem ci polievku, ci cestoviny, ci co 😖 idem pozreit nejake recepty.....

slniecko4
8. feb 2010

my sme si teraz urobili pizzu,máme ešte rezne so zemiakovým šalátom zo včera,ale nejak sme nemali chuť. Pizza bola super,ešte by to niečo sladké chcelo.. 😀
babenky,neviete,kedy sa po cisárskom môže chodiť do bazéna? Chcela by som plávať,len neviem,či už môžem..

katka444
8. feb 2010

ahoj slni, to neviem. a uz mas jazvu uplne zahojenu?

slniecko4
8. feb 2010

ja mám jazvu krásnu,neúrekom,zahojenú,tenulinkú,ako mm vraví,ako keby len rez po žiletke a si predstav,doteraz ma ani nebolela,nič,až sa mi sesterka čudovala,ona má o 2 mesiace staršie bábo,že ju bolí jazva a už akosi začala aj mňa.. 😒

katka444
8. feb 2010

ja myslim, ze ak je zahojena, tak by si mohla. skus sa popytat v nejakej teme o cisarskom. mozno ti povedia, co odporucaju lekari.

tinika
8. feb 2010

slni mna tiez az teraz začina bolievat a myslim ze mozes do bazena, sak aj sprsime sa

maxii
8. feb 2010

caute kocky, po dlhsej odmlke sa zase hlasim, dnes som mala poradnu tak bambulka vazi 1600 g a vyzera byt zdravucka, uz otocena hlavickou dolu 😉 😉 pozerala som ze niektore kocky v mojom tyzdni uz maju vacsie babatka, aj nad 2000 g, tak ale aspon ju lahsie porodim 😀 😀 lekarka povedala ze je presne podla knizky tak verim ze vsetko je OK 😵

a 24.2. mam oficialny nastup na matersku, hehe, lenze ja musim robit do 13.3. ak budem vladat 😅 😅

idem kuk co mate vy nove....

bonsai
8. feb 2010

maxii a prečo musíš robiť do 13.03...ak od 24.02. máš oficiálnu materskú ?

maxii
8. feb 2010

lebo robim sama na seba a 13.3. mam jednu dolezitu akciu 😉

no ale musim sa setrit a pokial mozno co najmenej stresu \(co bude fakt tazke) ale nejak to zvladneme

zuzub
8. feb 2010

maxii ahoj, fííh auž 32tt pekne 😉 sa ti to kráti a prečo musíš tak dlho pracovať? 😕

zuzub
8. feb 2010

aha užsom si prečítala,že prečo 😀

bonsai
8. feb 2010

nooo..tak to je teda nie príjemné..mx ženy sme silné a zvládneme toho veľa..len dávaj na seba pozor.. 🙂

maxii
8. feb 2010

vdaka baby;)

hej zatial sa citim super, takze predpokladam ze to v pohodke zmaknem a potom si stihnem este v klude poprat a pozehlit vecicky 😉 kebyze citim ze mi to neprospieva tak najdem za seba nahradu 😀 😀 ved bambulka je na 1. mieste 😵

vavenka
autor
8. feb 2010

Caau Maxii, pekne od teba ze si sa ukazala 😉 tak sa tesime ze je vsetko v poriadku.... Pekne, uz 32tt, o chvilu to aj s Katkou uz budete mat za sebou 😉

Cau bonsai 😉 aj tebe to pekne pribuda 😵

bonsai
8. feb 2010

tak len sa drž a nech Ti všetko vyjde tak ako má..a neboj..isto stihneš ppožehliť..veď sú to malilinké vecičky..

maxii
8. feb 2010

cauko vave 😀 tebe to tiez paradne pribuda, nepredbiehas nejako tie tt ? 😀 😀 😀

ja moc teraz nestiham konikovat, jedine tak po veceroch ak mam este energiu...to mi mohlo byt inak jasne, ze najviac prace sa nam navali prave ked ja pojdem na matersku, sak klasika 😀 😀

vavenka
autor
8. feb 2010

Maxii sak ok, ja len ze som minule na teba myslela, ako sa asi mas 😉 ... SA tesim ze dobre 😵 kolko si pribrala uz? Ja som na 10tke 😉

tinika
8. feb 2010

dneska same vzruso a navstevy
najprv kamoska bola kuknut maleho (ta čo ma rakovinu) sa liečila v blave tak az teraz dosla
potom dalsia kamoska a nakoniec svokra a to boli novinky 😅 som zvedava ako to bude dalej
a este nam prislo predvolanie na sud ohladne bytu niečo mm isiel k susede po infosky bo akosi nechapeme nic nam nepovedali prechadzajuci vlastnici

vavenka
autor
8. feb 2010

Tini tak to si mala riadne vzruso 🙂

zuzub
8. feb 2010

tini tak ty máš fakt rušno 😕
ja som prišla pred ôsmou z roboty, zajtra idem ráno kolegyna mi vymenila smenu nech môžem ísť večer cvičiť.
a ozaj našla som na mmb lehátko chicco relalax&play za 30€ tak rozmýšľam, že ho asi objednám

zuzub
8. feb 2010

takéto http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6470421
akurát na nom chýbajú hračky na hrazdičke, že ich stratili, ale to sa dá aj dokúpiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre