• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
no jednu som nasla, ale nie je to vidno na 100%, musim odfotit.
9. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dik mum, ja sa tiez priklanam skor k bielemu zlatu... No uvidime este :slight_smile: Aj ked, mne treba nausnicky uz do porodnicke ak chcem, aby jej uska prepichli uz tam....
9. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
konecne mam opraveny notas tak sa hlasim :slight_smile:

len som vas tak rychlo preletela a vidim ze tyzdne krasne pribudaju tak super :dizzy_face:

zuzi krasne lehatko, urcite s nim budes spokojna :wink:

vave nausnicky mame aj my, mame kvetinky a zo zlteho zlata. mne sa sice zlte nepaci, ale ja som chcela s cervenym kamienkom a na zltom to vyzeralo lepsie. a nepostrehla som kedy jej ich chces davat, ale ja odporucam hned v nemocke. dominika s tym vobec nemala problem, ani uska nemala zapalene, iba trosinku cervene a baby co davali nausky az neskor potom lutovali lebo ked su deticky vacsie tak uz si tam smatraju rucickami. dominika si ich ani neuvedomovala, a dnes ich uz vobec neriesi...

co je inak nove? dalej som necitala :sweat_smile:
9. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, konečne som doma z roboty a vytešujem sa zo zavinovačky do autosedačky čo mi dnes prišla, náádherná je, idem dať do albmu, inak tu na MK som objednala :slight_smile:
9. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden caau, tak pekne od teba ze sa ozves :wink: presne tak, aj ja chcem brat nausnicky uz do porodnice, preto uz pomalinky sondujem co kde a ako..... Ako sa mate? co nove? Este kojis? :wink:

Zuzi no len odfot :wink:

Ozaj, co chystate malym na cestu z porodnice? Myslim oblecko.....
9. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi kraaaaasna :dizzy_face:
9. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak nad tým oblečkom aj ja uvažujem a pravdupovediac vôbec neviem, ale určite bude v zavinovačke :grinning:
9. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi peknucka :slight_smile:
9. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja asi perinku vezmem, ale co na drobca, tiez neviem :slight_smile:
9. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave len ich nezabudni dat do liehu... mame sa super, akurat teraz chodim k zubarke tak mam z toho nervy.. mam kopec kazov a v 2 zuboch ma caka cistenie kanalikov.. :unamused: .
zajtra zaciname s domcou chodit na plavanie tak sa veeelmi tesim :slight_smile:
a zatial stale kojim..teraz som mala chvilu pocit ze mam menej mlieka, hlavne popoludni tak som si kupila homeo a uz je to ok...
9. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave a nepojdete domov autom? lebo potom ti perinka bude na 2 veci... ja som mala body s dlhym rukavom, dupky, tenku mikinu, ciapocku a este mala deku na vajicku... ale to bol august a bolo dost horuco...
9. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten apríl-máj je unás taký všeliaký, bud je horúco alebo zima
9. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden no bud pojdeme pesi alebo autom, ale ak autom tak nebudem ju davat do autosedacky, ale do vanicky....
Mame porodnicu asi 500m od baraku :wink: takze zatial som za perinku+ deku... No isto body s dlhym rukavom, a dalej neviem :grinning:
Presne ako Zuzub pise, moze byt 10, ale aj 25 stupnov :rolling_eyes:
9. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi vsak nachystaj teply aj studeny variant a manzel ti donesie podla pocasia...aj ja som to tak mala...

vave prave son pozerala tvoj albumik, aj my mame taku fialovu kombinezu a teraz ju nosime :dizzy_face:
9. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden :slight_smile: som vcera kupila, mali ju zlacnenu na 7,- eur, tak bude mat na rok :grinning: som okolo nej chodila asi mesiac - kupit ci nekupit, ale tak vcera som ju vzala :wink:
9. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave aha, tak my mame nemocku teiz blizko, ale aj tak sme sli v autosedacke. ja sa bojim... a manzel uz mal skusenost ze mu ozraty debil vrazil zozadu do auta a keby nemal maleho v sedacke, tak leti prednym sklom len taky fukot... preto my ju vzdy mame priputanu v sedacke...
9. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka pekný overal :wink: ja som kúpila taký podobný ale tmavohnedý tiež v tescu za 11€
no my pôjdeme určite autom a vo vajku lebo idem rodiť do Martina a to je cca 25km od Žiliny
9. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden no ved jasne teba byt opatrny, ale tak nepredpokladam ze na tych 500m sa nam daco stane, ved budem sediet v malou vzadu :slight_smile: a hlavne - ja ked vidim novorodenca poskladaneho nevladneho v tej autosedacke, tak mi ho pride az luto :confused: ale tak to je asi kazdeho vec ako sa k tomu postavi.....
9. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som dala aj overal do albumu :slight_smile:
ani ja veľmi nie som za bábätka vo vajíčku, ale ked je to na dlhšiu cestu je to určite pre ne bezpečnejšie
9. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi hej, aj ten som pozerala :slight_smile:
Co stala ta zavinovacka? Na mmB ju maju za 21,50
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6818764
9. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za nu dala 13€ aj s poštovným a je fakt ako nová tá babenka mi písala, že ju mali 1x
9. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi tak to ste super kupili :slight_smile:

Mne sa aj tato ohrozne paci http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5887061
9. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tú som chcela vavenka pôvodne ale vyše 20€ to už sa mi zdalo byť veľa :unamused:
9. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ved to....
Este sa pomotam po obchodoch, ale neverim ze nieco lacnejsie bude...
Som teraz natocila ten obrazok drahemu s otazkou, ci sa mu paci, a on ze na co chobotiny objednavam ze ci jej nestaci deka :slight_smile: :slight_smile: no proste chlap :grinning: ze ked sa bez toho nezaobideme tak potom objedname :slight_smile:
9. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja s mojim chlapom ani neriešim :grinning: lebo náš drobec by chodil holý iba v plienke :grinning: vždy mu len ukážem čo som kúpila a on a to nám treba? :grinning:
9. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ja uz mu niektore veci ani neukazujem - ten overal a klokanku som rovno supla do tasky pod stol :slight_smile: :slight_smile:
No ved presne, keby bolo na nom, tak nam staci plne prso a plienky :slight_smile: ze naco prebalovaci pult, ze naco tolko veci, ze naco tolko plienok, hehe.... A to este nevie ze som objednala z Nextu veci asi za 70,- eur :grinning: sa neviem dockat kedy posle kamoska baik z UK....
9. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektoré ani môj mm nevidel, šak nemusí všetko vedieť :grinning:
fuu som sa fajne najedla chleba vo vajíčku a to mám za 45minút cvičiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky to su vsetci rovnaky, moj furt len ze sa boji, ze maly ani neoblečie niektore veci co vyrastie a to som fakt nekupila vela bo sme podostavali aj pozicane mame :grinning:
9. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky idem ja cvičiť, večer vás budem informovať čo zaujmavé sme mali na prednáške :wink: ahojte
9. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok