Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
9. feb 2010

no jednu som nasla, ale nie je to vidno na 100%, musim odfotit.

vavenka
autor
9. feb 2010

Dik mum, ja sa tiez priklanam skor k bielemu zlatu... No uvidime este 🙂 Aj ked, mne treba nausnicky uz do porodnicke ak chcem, aby jej uska prepichli uz tam....

adenka
9. feb 2010

ahojte,
konecne mam opraveny notas tak sa hlasim 🙂

len som vas tak rychlo preletela a vidim ze tyzdne krasne pribudaju tak super 😵

zuzi krasne lehatko, urcite s nim budes spokojna 😉

vave nausnicky mame aj my, mame kvetinky a zo zlteho zlata. mne sa sice zlte nepaci, ale ja som chcela s cervenym kamienkom a na zltom to vyzeralo lepsie. a nepostrehla som kedy jej ich chces davat, ale ja odporucam hned v nemocke. dominika s tym vobec nemala problem, ani uska nemala zapalene, iba trosinku cervene a baby co davali nausky az neskor potom lutovali lebo ked su deticky vacsie tak uz si tam smatraju rucickami. dominika si ich ani neuvedomovala, a dnes ich uz vobec neriesi...

co je inak nove? dalej som necitala 😅

zuzub
9. feb 2010

čaute, konečne som doma z roboty a vytešujem sa zo zavinovačky do autosedačky čo mi dnes prišla, náádherná je, idem dať do albmu, inak tu na MK som objednala 🙂

vavenka
autor
9. feb 2010

Aden caau, tak pekne od teba ze sa ozves 😉 presne tak, aj ja chcem brat nausnicky uz do porodnice, preto uz pomalinky sondujem co kde a ako..... Ako sa mate? co nove? Este kojis? 😉

Zuzi no len odfot 😉

Ozaj, co chystate malym na cestu z porodnice? Myslim oblecko.....

adenka
9. feb 2010

zuzi kraaaaasna 😵

zuzub
9. feb 2010

no inak nad tým oblečkom aj ja uvažujem a pravdupovediac vôbec neviem, ale určite bude v zavinovačke 😀

vavenka
autor
9. feb 2010

Zuzi peknucka 🙂

vavenka
autor
9. feb 2010

Ja asi perinku vezmem, ale co na drobca, tiez neviem 🙂

adenka
9. feb 2010

vave len ich nezabudni dat do liehu... mame sa super, akurat teraz chodim k zubarke tak mam z toho nervy.. mam kopec kazov a v 2 zuboch ma caka cistenie kanalikov.. 😒 .
zajtra zaciname s domcou chodit na plavanie tak sa veeelmi tesim 🙂
a zatial stale kojim..teraz som mala chvilu pocit ze mam menej mlieka, hlavne popoludni tak som si kupila homeo a uz je to ok...

adenka
9. feb 2010

vave a nepojdete domov autom? lebo potom ti perinka bude na 2 veci... ja som mala body s dlhym rukavom, dupky, tenku mikinu, ciapocku a este mala deku na vajicku... ale to bol august a bolo dost horuco...

zuzub
9. feb 2010

ten apríl-máj je unás taký všeliaký, bud je horúco alebo zima

vavenka
autor
9. feb 2010

Aden no bud pojdeme pesi alebo autom, ale ak autom tak nebudem ju davat do autosedacky, ale do vanicky....
Mame porodnicu asi 500m od baraku 😉 takze zatial som za perinku+ deku... No isto body s dlhym rukavom, a dalej neviem 😀
Presne ako Zuzub pise, moze byt 10, ale aj 25 stupnov 🙄

adenka
9. feb 2010

zuzi vsak nachystaj teply aj studeny variant a manzel ti donesie podla pocasia...aj ja som to tak mala...

vave prave son pozerala tvoj albumik, aj my mame taku fialovu kombinezu a teraz ju nosime 😵

vavenka
autor
9. feb 2010

Aden 🙂 som vcera kupila, mali ju zlacnenu na 7,- eur, tak bude mat na rok 😀 som okolo nej chodila asi mesiac - kupit ci nekupit, ale tak vcera som ju vzala 😉

adenka
9. feb 2010

vave aha, tak my mame nemocku teiz blizko, ale aj tak sme sli v autosedacke. ja sa bojim... a manzel uz mal skusenost ze mu ozraty debil vrazil zozadu do auta a keby nemal maleho v sedacke, tak leti prednym sklom len taky fukot... preto my ju vzdy mame priputanu v sedacke...

zuzub
9. feb 2010

vavenka pekný overal 😉 ja som kúpila taký podobný ale tmavohnedý tiež v tescu za 11€
no my pôjdeme určite autom a vo vajku lebo idem rodiť do Martina a to je cca 25km od Žiliny

vavenka
autor
9. feb 2010

Aden no ved jasne teba byt opatrny, ale tak nepredpokladam ze na tych 500m sa nam daco stane, ved budem sediet v malou vzadu 🙂 a hlavne - ja ked vidim novorodenca poskladaneho nevladneho v tej autosedacke, tak mi ho pride az luto 😕 ale tak to je asi kazdeho vec ako sa k tomu postavi.....

zuzub
9. feb 2010

už som dala aj overal do albumu 🙂
ani ja veľmi nie som za bábätka vo vajíčku, ale ked je to na dlhšiu cestu je to určite pre ne bezpečnejšie

vavenka
autor
9. feb 2010

Zuzi hej, aj ten som pozerala 🙂
Co stala ta zavinovacka? Na mmB ju maju za 21,50
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6818764

zuzub
9. feb 2010

ja som za nu dala 13€ aj s poštovným a je fakt ako nová tá babenka mi písala, že ju mali 1x

zuzub
9. feb 2010
vavenka
autor
9. feb 2010

Zuzi tak to ste super kupili 🙂

Mne sa aj tato ohrozne paci http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5887061

zuzub
9. feb 2010

presne tú som chcela vavenka pôvodne ale vyše 20€ to už sa mi zdalo byť veľa 😒

vavenka
autor
9. feb 2010

Zuzi no ved to....
Este sa pomotam po obchodoch, ale neverim ze nieco lacnejsie bude...
Som teraz natocila ten obrazok drahemu s otazkou, ci sa mu paci, a on ze na co chobotiny objednavam ze ci jej nestaci deka 🙂 🙂 no proste chlap 😀 ze ked sa bez toho nezaobideme tak potom objedname 🙂

zuzub
9. feb 2010

to ja s mojim chlapom ani neriešim 😀 lebo náš drobec by chodil holý iba v plienke 😀 vždy mu len ukážem čo som kúpila a on a to nám treba? 😀

vavenka
autor
9. feb 2010

Zuzi ja uz mu niektore veci ani neukazujem - ten overal a klokanku som rovno supla do tasky pod stol 🙂 🙂
No ved presne, keby bolo na nom, tak nam staci plne prso a plienky 🙂 ze naco prebalovaci pult, ze naco tolko veci, ze naco tolko plienok, hehe.... A to este nevie ze som objednala z Nextu veci asi za 70,- eur 😀 sa neviem dockat kedy posle kamoska baik z UK....

zuzub
9. feb 2010

niektoré ani môj mm nevidel, šak nemusí všetko vedieť 😀
fuu som sa fajne najedla chleba vo vajíčku a to mám za 45minút cvičiť 😝

tinika
9. feb 2010

kocky to su vsetci rovnaky, moj furt len ze sa boji, ze maly ani neoblečie niektore veci co vyrastie a to som fakt nekupila vela bo sme podostavali aj pozicane mame 😀

zuzub
9. feb 2010

žienky idem ja cvičiť, večer vás budem informovať čo zaujmavé sme mali na prednáške 😉 ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre