• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
kati čau, juuj cestovinový šalát si mi chute narobila :slight_smile:
tak to máš super, že ti mm pomáha, tem môj nehrozí len ked mu poviem, že sprav toto a tamto, sám od seba to nehrozí :unamused:
13. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Kati, tak nech sa oslava vydari :wink:

Zuzi ja si z toho nic nerobim, moj takisto sam od seba nespravi nic, takze vacsinou to riesim tak ze rozdelim ulohy - v sobotu sa vacsinou naranajkujeme a ja mu poviem, co treba aby urobil, a on to spravi :grinning: a urobi v podstate vsetko okrem umyvania riadu....
13. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej umývanie radu je nad chlapské sily :grinning:
13. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: :grinning: uz sa tesim na linku v dome a v linke na umyvacku riadu :wink:
13. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si tiež chceme dať do bytu umývačku riadu, teda ja chcem :grinning: lebo šak ked mm neumýva riad tak on by ju ani nedal
13. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: :grinning: tak nejak, mam pocit ze niekedy si naozaj ten moj chlop mysli, ze sa riad v noci zahadnym spodobom umyje sam :grinning:
13. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso dnes ten mm pekne hrá na nervy, pýtam sa ho či pôjdeme na tu pizzu a on, že neviem :rolling_eyes: a natrel si 4 chleby s natierkou a mľaská mi to za ušami :angry: akože už ma fakt pekne serie
13. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ten náš drobec má dnes hyperaktívny den asi sa mi už cez ten pravý bok prederie vonku, čo stvára :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :confounded:
Inak ten moj dosiel s brutalnou nadchou - zvalil sa na gauc a obskakujem ho :confounded: urcite vcera sedeli v krcme a vonku chodil fajcit bez vetrovky :rolling_eyes:
13. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tí chlapi :rolling_eyes:
ja mám takú chuť na tu pizzu asi si objednám a kašlem na neho nech sa hrá na urazeného, ked ho to baví....
13. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no vidis, finom napad, a nech sa fucadlo napuci chlebom :grinning:
13. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak vave a mu nedam ani privonať :grinning: a čo vy idete na pizzu?
13. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi co si !!
Tu vzdycha jak keby mal minimalne prasaciu chripku :slight_smile: ale tak verim... Taka fajna nadcha je niekedy horsia ako zapal pluc... Uz som mu navarila coldrex, dostal aj paralen navyse, osupala pomaranc, vypil acidko, teraz papka zmrzlinu a som zvedava co zaveli najblizsie :grinning:
13. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my dnes boli u mojej klientky, som tam zabila 3 hodiny a moji chlapi vonku zmrzli
13. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak máš doma také veľké dieťa :grinning: nech si dá do nosa rozmixovanú cibuľu zabalenú v gáze alebo vo vate, to mu určite zaberie
13. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom troska pri svokre a sme doma :slight_smile: a pasem marlenku mnaaaaam kto si da? čokoladovu
13. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si práve salko otvorila, no geniálne je :dizzy_face:
13. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky,konečne mám na vás čas,dnes posledná skúška bola.. :wink:
katka,všetko najlepšie.. :slight_smile:
vave,nevadí,že si ma obrala o miesto najmladšej rodičky. :grinning:
ináč,tak ako ty,skoro uvažujem o druhom bábätku,keďže nás vek tlačí,toho roku 32.. :wink:
ostatné mamky čakateľky ako sa máte? bábätká v brušku počúvajú? :wink:
13. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,Paťkovi to až tak hnisá? Peťke ako to prasklo v nedeľu,hneď sa jej pekne zatiahlo,tak uvidíme,či to ešte zahnisá,alebo to už bolo všetko..
13. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no moj neznasa cibulu, tymyo receptom by som ho asi zabila :grinning: :grinning: nejako to prezije....

Slni gratulujem k poslednej skuske :slight_smile: to je super :wink:

Tini ja by som ochutnala z marlenkocky cokoladovej :sweat_smile: :sweat_smile:
13. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj vave tak potom som nič nepovedala :grinning: :zipper_mouth:
13. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ta startuj metlu a prid :slight_smile:
slni no nasemu to tiez prasklo a začalo sa hojit ale potom zase a zase, a dnes pozeram ze chrasta fuč a červene a zase ide hnisat takze parada a doktor este dva tt dovolenka
13. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Valentinske darceky nachystane? :wink: ja sa chystam upiect tortu, to je secko :grinning:
13. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no herec sa už asi odfučal, a že či ideme na tu pizzu, no normálne neverím, tak asi s ním idem :grinning:
a na valentína som aj ja robila nepečenú tortu s jahodami a kúpila som mu také tričko
13. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi tak super, uzite si to :wink:
13. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dostala valentinske srdce pernik take krasne uz v utorok a to len tak ze mm videl a sa mu lubilo, inac si nedavame nic a kolače nepapa tak nepečiem
13. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,dík.. :slight_smile:
tini,aha,takže mám aj ja očakávať,že to ešte môže ohnísať.. :unamused:
mňa mm zobral dnes po skúške na valentínsku večeru,lebo zajtra máme iný program.. :slight_smile:
13. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni aj s malou ste boli ? Ci sami dvaja? Teda predpokladam ze sami, ale tak pytam sa :wink:
13. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni kamos vravel ze jeho dcere to hnisalo pol roka a doktorka im dala len mast tak ja uz neviem, asi čo lekar to iny nazor, a nemusi jej to hnisat opakovane ako nam
vav večera parada a de ste mali drobca?
vave marlenka zozrata :slight_smile: ale este v chladničke mam keby si sa rozhodla dojst :slight_smile: sak tak daleko to az nemas :slight_smile:
13. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini len si dajte kludne, ja uz mam uvareny krem na zajtrajsiu tortu, takze zajtra uz len korpus upecem a budeme sa olizovat az za usami :wink: - teda dufam :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok