Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. feb 2010

vave uz mam umyte zuby aj som osprsena ale idem este makat 🙂 zajtra dospim snad

vavenka
autor
14. feb 2010

No co to to je tu za moralka 😀 nikde nikoho? Mate A cka za dnesne doobedie 😅 😅

zuzub
14. feb 2010

ahojte 🙂 ja chvíľu vegetím som si dnes tiež len vymyslela obed, že španielske vtáčky, koľko je s tým roboty 😝 ale som strašnú chuť dostala a trošku ryže a trošku hranoliek.a ked je už ten valentín tak si dám aj decku červeného šak to hádam kpčekovi neuškodí

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi daj si daj, kludne... A ako dopadla vcerajsia pizza? 😉

zuzub
14. feb 2010

no zjedli sme a išli sme domov, herec povedal asi 5 viet za celý večer 😒
dnes to nie je lepšie, ale mu trošku vstúpim do svedomia obedom som všetko pekne nachystala vyzdobila ked je toho valentína dám mu aj darček a nech sa on trápne cíti 😀

zuzub
14. feb 2010

ozaj viete, že Zlatica Puškárová má syna Leonarda 🙂

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi 🙂 no ja som uz upiekla korpus, ale nejaky je divny, uz len vyslahat krem a bude torta.. Ale z torty ako prekvapka nic nebude, lebo herec mi - ani neviem kedy - vyzral orechy, takze dnes musel ist kupit, tak som musela povedat na co su mi... A kupil mi aj taku kyticku z mini zltych ruzi 🙂 zo slovami ze uz ked jed dnes toho valentina 😀
Ale v pohode, ja si na tento sviatok nijak zvlast nepotrpim.....

Zuzi to co mu kurnik preletelo hlavou? Asi uz mu je fakt dlho doma 😖

zuzub
14. feb 2010

ale to on je taký šiši 😀 asi má svoje dni alebo PMS 😀 už to ani neriešim....
no vidíš aký zlatý tvoj herec aj kvietka ti kúpil 🙂 no s tou tortou je to dobré vidíš ked ti vyžral orechy nebude mať prekvapko 😀

zuzub
14. feb 2010

a ozaj akú tortu si robila?

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi - parizsku 🙂

Korpus zltka, bielka, orechy, cukor - upiest, na to pojde lekvar a banan a krem - vcera som uvarila slahackovu smotanu s kakaom a trochou vanilkoveho cukru a teraz ju uz len vyslaham do tuha a natriem, a na vrch postruham cokoladu....

zuzub
14. feb 2010

fííha vavenka teda riadna maškrta 😵
kurnik sa nám asi pokazila práčka 😠 ma trafí... všetko ide len nám vôbec nežmýka 🙄

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi no mala byt, ale nepodarilo sa podla predstav 😅 nevadi.... Urcite sa nevyhodi 😀
Aj nam sa potrktala paracka - teda v urcitej faze programu sa zatne a ani bohovi dalej 🙂 ale uz sme prisli na to ako na nu - ju vypneme, manualne posunieme to kolecko dalej a zapneme....

zuzub
14. feb 2010

no tak to ste si ju vlastne opravili 😀 ma štve tá naša lebo len oktobri 2009 nám skončila záruka 🙄 som zvedavá čo bude stáť oprava, dúfam, že ma z tej ceny nevystrie....

zuzub
14. feb 2010

a čože sa stalo s tortou? 😕 som zvedavá aká bude tá moja nepečená čo som včera robila už sa na nu o chvíľu chystám 😅

tinika
14. feb 2010

čafte, prave som zazila sok, kamoska na fb sa ma pyta ze čo hovorim na noveho synovca alebo neter a ja ze čo? tak som spatne čitala fb a fakt, svagor čakaju prirastok, ale som preto ze svagrina ma 5 mesacneho drobca, čo by bolo ok, ale po cisarskom ked skoro prisla o maternicu a stratila vela krvi je to myslim dost odvaha a sranda ze koji a asi myslela ze neotehu hihi som zvedava ako to zvladne lebo pri prvom tehu tri mesiace len lezala nic nerobila a teraz ma drobca ktory nepolezi sam len ho po rukach vlačia abo musia v kociari hojdat.a to nedavno sme sa bavili ze tak skoro druhe nechce bo jej bolo zle a ze chce ist do roboty bo im treba prachy na dokončenie podrkovia, tak som zvedava,dufam ez budu v poriadku. kamoska /zdravotacka a aj svagina/ ta musi vediet ze riskuje a vraj tri roky po cisarskom by sa nemalo a ona bude určite aj druhe na cisarsky bo ma uzku panvu. no ale viem ze bezne baby aj normalne po cisarskom hned rodia a pohoda

tinika
14. feb 2010

no tak takto sa siria pletky hihi ona na fb napisala ze čakaju prirastok, kazdy gratuluje k dalsiemu babu a ona potm zase sa prihlasila a pise ze to zubok hihi ta vsetci sme sa zabavili a ze min. dva roky nemoze otehu

vavenka
autor
14. feb 2010

Tini no to je teda pekny vydzub 😀 😀

Zuzi aale, nevysiel ani korpus a sa mi zdrcol krem 🙂 ako drahy uz polovicu sezral, vraj chutovo je ok, ale tak vizaz - od torty to ma hodne daleko 😀

zuzub
14. feb 2010

vavenka tak hlavne, že chutí 😉
babenky akú máte odsávačku na soplíky, príp.akú idete kupovať? ja neviem či takú klasickú alebo na baterky alebo na vysavač 😒

tinika
14. feb 2010

tak tak vave, hlavne ze chuti
zuzi mame klasicku aj do vysavaca ale tu navysavac sme pouzili mozno trikrat, skoro nic nevyatiahla bo maly mal este drobny nostek a ten otvor je velky ale mozno sa zide ked bude vacsi a chorucky, tu malu sme skor bo sme nemuseli tahat vysavač, ale to sa zahlienoval vraj od mlieka na začiatku teraz uz v poho

zuzub
14. feb 2010

tini a na tej na vysavač nie su dva tipy nadstavcov? väčší a menší? 😕

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi ja idem kupovat na vysavac....

zuzub
14. feb 2010

aj ja som o tej uvažovala, ale asi aj klasickú kúpim lebo napr ked bude treba v noci odsať soplíky tak zapínať vysávač asi nebude najlepšie 😀
tie elektrické sú dosť drahé a ktovie aké sú... tu som čítala v diskusii niekto si pochvaloval niekto, že je to oničom

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi no nad nocou som nerozmyslala.... Tak sa u nas bude vysavat aj v noci, co uz 🙂 hej, elektricke su drahe,.... Ale sak ta obycajna odsavacka stoji par supiek, aj ta na vysavac...

adenka
14. feb 2010

ahojte 🙂

prisla som vam oneskorene popriat pekneho valentina aj ked u nas sa takmer ziadny nekonal... moj drahy manzel mi na moj prikaz kupil cokoladu a dal mi nausnice co sme dostali za kupu calgonitu a aj to to vsetko nechal lezat na bare, ja som to dnes supla do skrinky a poobede som sa opyatala ci mi to hodla aj dat, alebo si to mam zobrat.. no romantik neskutony 😎

zuzub
14. feb 2010

Ahoj Adenka, nič si z toho nerob ja som od toho mojho nedostala absolutne nič, ale neriešim 😒

adenka
14. feb 2010

zuzi no ja by som tiez nedostala keby som si neopytala...ale ja uz som taka huba..na rovinu som sa opytala co mi kupi na valentina tak uz nemohol cuvnut.... 😀

zuzub
14. feb 2010

kedysi som to aj ja tak, ale tento rok nemám chuť sa vtierať lebo mm ma za posledné dni tak neskutočne vytáča, že až 😠 asi má svoje dni alebo čo....úplne mu hrabe 🙄

vavenka
autor
14. feb 2010

Ahoj Aden 🙂
Zuzi ozaj, som sa chcela opytat ako dopadol valentinsky obed... A co? Ako sa tvaril ked si mu dala tricko?
On pre teba nemal nic? 😖

adenka
14. feb 2010

zuzi asi viaceri maju divne obdobie...moj je tiez neznesitelny....ale to je moj problem lebo sa neviem prehryzt cez to ze mi povedal ze dalsie dieta uz nechce.... ☹

zuzub
14. feb 2010

obed zjedol, vypil skoro celú flašu vína a darček si doteraz ani nepozrel, ešte ked som mu ho dávala tak hodil poznámku, že načo mu kupujem darčeky 🙄
aden ja tiež niekedy rozmýšľam či náhodou nie je chyba vo mne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre