Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
14. feb 2010

ale inak ja to nechápem lebo napr svokor fakt pomáha svokre aj riadna umýva aj po varení je pomáha, ale mm nehrozí a to isté aj jeho mladší brcho ked sme u svokrovcov tak jeho ani nenapadne, že by mohol mame dačo pômôcť alebo tak, už teraz ľutujem jeho budúcu ženu, nech jej pán boh pomáha 😀

adenka
14. feb 2010

vave vsak som hovorila ze jemu treba taku rafiku co ani prstom nepohne, ale staci ze mu kazdy vecer nohy roztiahne a on jej bude skakat okolo ritky.... ale ja taka nie som...zial.... 😒

adenka
14. feb 2010

zuzi bude chodit na fora stazovat sa tak ako my 😀 😀

zuzub
14. feb 2010

no ako teraz čo zas robí 😀 zajtra sa chystá po mesiaci do roboty tak si akože nachystal veci čo si ráno oblečie a nechal ich položené na zemi v strede izby, to ako nechápem 😕

adenka
14. feb 2010

zuzi aby ich rano nemusel hladat 😀 😀

zuzub
14. feb 2010

no asi 😀 a ja ich tu mám teraz obchádzať

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi mozno to pride vekom 🙂 nas oco tiez az tak po 45ke zacal sa viac angazovat v domacnosti 😅

Aden ale nieee, to si nemyslim 😉 len to by aj mna zabolelo, kebyze moj herec chce rodinu a po prvom babatku a par prebdenych nociach rychlo zmeni nazor 😖 a by som pochopila nejakeho zasrana, ktory nevedel do coho ide... a nie tvoj 🙄 No ja som hrozne zvedava aky bude moj herec... Kokso, ho zbijem ked to nebude aspon trochu podla mojich predstav 😀

adenka
14. feb 2010

mozno je to nejaka nevydarena forma protestu 😀

zuzub
14. feb 2010

no ak sa ten moj ani pri malom nespamäta tak neviem 😖 bud to bude lepšie alebo horšie ako teraz som strašne zvedavá

adenka
14. feb 2010

vave jeho neprestala bavit dominika, ale dalsie babo uz proste nechce... tak vies, on uz ma 2 tak je vybaveny... 😒

zuzub
14. feb 2010

vavenka kým na neho príde ten vek tak ja budem asi na nervovom z neho 😀

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi 😀

Aden - a vy ste sa nikdy nebavili o tom, kolko cchete deti? Moj vie ze chcem minimalne 2 a jedno za druhym...
A mozno aj 3 by som priala, ked to stihneme 😉

zuzub
14. feb 2010

ozaj viete, že v aprilovkach sa dnes narodilo prvé mimčo, dievčatko 😵 v 31tt

adenka
14. feb 2010

vave praveze on vzdy snival ze chce este aspon 2...preto sme sa tak narychlo brali a pracovali na babatku aby to dalsie nemal po 40ke... ale akosi zmenil nazor... ☹

zuzub
14. feb 2010

ja by som tiež chcela 2-3 ale budem vdačná aj ked bude jedno 🙂 a zatiaľ aj mm chce tak len či sa to po prvom nezmení neviem 😒

vavenka
autor
14. feb 2010

Zuzi ja nejak nechodim do tych spolocnych terminov... Ty chodis do apriloviek? Fiiha, 31tt.... tak drzime palce nech je mala zdrava...

vavenka
autor
14. feb 2010

Aden tak potom uz len dufat ze zmeni nazor.... Alebo ty zmenis partnera 😀

adenka
14. feb 2010

no alebo sa zmierim s tym ze bude len dominika...

zuzub
14. feb 2010

iba niekedy nakuknem a čosi prečítam, že malá je ok má sa dobre a tuším, že mala okolo 1800g čo je celkom slušné na tie tt

vavenka
autor
14. feb 2010

Aden no ja by som taku obetu asi nebola schppna priniest..... TEda kebyze sme dohodnuti, ze chcem 2 deti, mame na to podmienky a potom by mi ten moj povedal ze sory draha, staci nam jedno.... No isto!

zuzub
14. feb 2010

ja si myslím, tiež, že je škoda ked ľudia ktorí sú zdraví, majú všetky podmienky na detičky ich nemajú viac

tinika
14. feb 2010

ja tiez chcem aspon dve deti a mozno tri uvidime a mm tiez vravi ze dva a mozno aj viac 🙂

tinika
14. feb 2010

zuzi ta mozno potesim, ked som bola tehula tak tiez som mala pocit ze si neuvdomuje ze uz tolko nevladzem a tak, ale odkedy je maly na svetet ak sa fakt stara. hoci pomahal aj predtym dost ale nie preto ze som tehu

tinika
14. feb 2010

u nas mm vysava, ale ostatne si sama urobim bo viem ze odflakne, napr. aj pri vysavani čo by ho napadlo odtiahnut gauc ze tam kopec prachu ne? hihi tak občas si robim sama radsej a mam to ako sam i paci hii (vyznelo to dvojzmyselne čoˇ) 😀 😝

zuzub
14. feb 2010

tini ja mám niekedy pocit, že mm si ešte nevšimol, že som tehula 😖

adenka
14. feb 2010

no tak u nas je to komplikovane, nakolko po mojej materskej chceme kupovat byt a potom uz dalsia materska nehrozi, alebo by som deticky musela mat hned po sebe, ale kedze byvame na 3. poschodi bez vytahu tak to by bolo psycho... takze podmienky az take idealne nie su, ale ja stale verim a dufam ze sa to nejak vyvynie 😅

tinika
14. feb 2010

ingu u nas mam pocit ze tutu mutu musim ja iniciovat len, baby sak ja som nemala sex od kedy som tehu bola, pocas tehu len raz aj to som z toho nemala vela bo som sa bala ze či to neublizi malemu ked na začiatku to bolo komplikovane
a akoze mi to teraz nechyba bo ani čas nemam ked robim po nociach len sa pytam ze či sme vadni ked ai jemu nechyba, alebo sa mu uz nepačim alebo čo, som minule tak opatrne nadhodila ta mi povedal ze je rad ze sa vyspi čo vy na to???

zuzub
14. feb 2010

adenka možno sa ani nenazdáš a budeš tehula 😉 a čo už potom mm narobí no bude sa musieť s tým zmieriť 😀

tinika
14. feb 2010

a kamoska sa mi stazova ze jej by chcel furt a nechape ze je tehu hihi ta ani tak ani tak
zuzi tak to sa čudujem kedze ste na to čakali dlho
aden presne aj my na 3 bez vytahu takze ked uz ne kvoli tomu ze by som nestihala robit pri dvoch detoch tak toto mi stači, akoze aj keby pato uz vedel chodit, viete ako male deti chodia pomaly po schodoch a to by som o ruky prisla keby som druhe nosila, sak teraz len sama idem s malym na rukach a mi stači a to ma len do 7 kil čo bude ked bude mat 10?

vavenka
autor
14. feb 2010

Tini no tak ja som sa naucila ze chlapa treba zapriahnut a pochvalit, aj ked to nespravi podla mojich predstav...
Lebo potom si veelmi rychlo zvykne na to, ze je vsetko spravene aj bez neho.. A v ziadnom pripade nekritizovat jeho pracu, lebo to bude poslednykrat ... Takze aj ked napriklad kupelku nevycisti vzdy podla mojich predstav, tak raz za 2 tyzdne to prezijem 😀 a hlavne ho pochvalim a dam na javo, ze mi nenormalne pomohol a velmi si to vazim 😀
Zuzi moj vie ze som tehula, ale len ked mu to vyhovuje 😀 ked ho treba obskakovat, alebo zagani ze nema ozehlenu koselu, tak vtedy na to zvlastnym sposobom zabuda 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre