Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. feb 2010

vave ja ze čo pises olympiada hihi ta som tak rychlo pisala ze sa vloudila chybička 🙂 akoze viem pravopis ale na nete ked pisem rychlo ta to neriesim 🙂

katka444
15. feb 2010

hej vavenka, uz som bola kuknut v teme apriloviek ze kto to.

tini tak ty si bola taka velka hokejistka 🙂 . tak ale 18:0 chudiatka. neviem ci by si sa mala cim pochvalit. patko je ovela lepsie riesenie 😉

kuk

Posielame link na velmi pekne fotky z otvaracieho ceremonialu.

http://www.boston.com/bigpicture/2010/02/openin...

katka444
15. feb 2010

tini v pohode, ja tu tiez na pravopis moc nemyslím. a niekedy sa pritrafi, ups. no co ked to chceme rychlo napísat.

tinika
15. feb 2010

tak kati tak patko je vyhra ale tak toto by bol zazitok sak do činy sa v zivote nedostanem 🙂 a by som sa chvalila ze som boa na olimpiade ne kolko sme prehrali
😀 😀 😝

vavenka
autor
15. feb 2010

Tini sak ja viem ze vies, len prave toto slovko mi nejak do oci padlo a si v dvoch prispevkoch tak napisala, tak len pre istotu aby si si vsimla 😅

tinika
15. feb 2010

zas s i PREPAC VAVE 😀

tinika
15. feb 2010

hihi neviem prečo tak pisem

vavenka
autor
15. feb 2010

Tini 😀 😀 ...

tinika
15. feb 2010

vave fakt prepač, neviem čo mi dnes tak uteka ruka k i 🙂 tak papa ideme papat a vonku

vavenka
autor
15. feb 2010

Tini ale sak nic sa nestalo, je to mile 🙂 🙂
No ja som prave spraskala 2 taniere hovadzej polievky mnam mnam, drahy vcera varil....
A asi mal tusaka, ze sme vcera ohovarali chlapov - dnes je doma (nadcha) a mu rano vravim - mohli by sme odmrazit cladnicku, lebo v mrazaku uz neviem 2 sufliky vytiahnut a sama si netrufam plne suflajzne na balkon vynasat... S tym ze aby to vzal na vedomie, a ked bude cas a chut, tak spravime.... A si predstavte - on sa postavil bez slova, vypol chladnicku a povynasal vsetko z chladnicky na balkon 😀 😀 teraz fenuje mrazak, aby to slo rychlejsie 😀

vavenka
autor
15. feb 2010

Caute -
Zuzi super cena na mimiaukcii lehatko - http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1792664 , ale konci za polhodku 😖

tinika
15. feb 2010

tak sme doma, fajne sme sa presli a akurat začalo snezit
prave som dopapala cesnačku mnaam a mam kolačiky od mamky 😒
vave vidis musime taku očistu robit pravidlene hihi
nas patko prave radostou vyska ze sa mu konečne podarilo vykakat 🙂

tinika
15. feb 2010

vave presne take mame pozicane a čo si smutna ze konci aukcia?

katka444
15. feb 2010

Ahojte,
tak nasa mala bude pohodacka. Ona si sedka pekne na ritke hlavickou hore. takze ak sa uz neotoci, caka ma cisarsky. mam cvicit macaci chrbat. a ani pohlavie nevidel ako tam bola na tom zadku uvelebena.
dalsia poradna je 4.3. urobi mi dalsie sono+prietoky.

zuzub
15. feb 2010

čaute ženy 🙂 konečne som doma z roboty, my máme pondelky ako na nervovom 😝
som sa včera ešte z mm asi do jednej rozprávala a sme si vyjasnili pár vecí a dohodli si určité pravidlá, tak dúfam, že začneme nejak normálnejšie fungovať 🙂 ale inak sme sa dnes v robote na obede so šéfkou smiali lebo tiež mi hovorila aké má nervy na muža a to normálne akoby mi o tom mojom hovorila, tak možno je medzi chlapmi nejaká nový vírus 😀
idem prečítať čo ste popísali

zuzub
15. feb 2010

vavenka dik, dobrá cena,ale ja som sa nakoniec rozhodla, že to fisher price nechcem
dnes som kupila krpčekovi takú hračku a jarnú bundičku, odfotím a hodím do albumu

katka444
15. feb 2010

a teraz kukam do tehu knizky. tak podla tych merani dnesnych mu to vyplulo, ze som 30 tt 3 d a termin 23.4. Ale viem ze sa vsetci dr. pridrzaju toho sona z 20 tt. ze je presnejsie. a aj moj to tak rata. lebo mi o tomto ani nepovedal. a mam uz vypisanu matersku od 1.3. 🙂

zuzub
15. feb 2010

kati tak sa ti to do MD pekne kráti 😉
jeminky ako ma to dieťa kope normálne ma to až bolí 😨 to mám za to, že som mu dnes čosi kúpila 😀

zuzub
15. feb 2010

a kamoške z našej tehu partie sa narodil syn Jakubko 52cm, 3700g a mala strašne ťažký pôrod, že ku koncu normálne omdlela, chúda moje a že je zašitá až po chrbát 😖 ale malý je krásnučky, už sa teším ked ho uvidím naživo 😵

katka444
15. feb 2010

zuzi veru. ved uz len 2 tt pojdem do roboty. a potom chvilu veget doma a na zvysok zivota sa uz asi nezastavim 😀

akurat sme s mm rozmyslali, ze co je lepsie. ci prirodzeny porod alebo planovany cisarsky. 😒

inak mna moja mama tiez rodila panvovym koncom. vraj tiez cvicila ten macaci chrbat ale nepomohlo.

katka444
15. feb 2010

kamoske gratulujem k malickemu 🙂
urcite sa da coskoro dokopy a ked bude mat maleho v naruci, tak aj zabudne. a co bol problem, ked tak tazko rodila?

katka444
15. feb 2010

a este som nasla v tehu knizke vahu 1567 g +/- 235 g

zuzub
15. feb 2010

niekedy mám ozaj pocit,že je lepší cisarsky 😒
myslím, že malý bol dosť veľký na jej postavu výšku a váhu ona je také štupliatko, žiadne boky nič uzka panva....tak sa potrápila 😖

zuzub
15. feb 2010

no vy ste už aký veľký 😕 to si bola na tom UTZ čo je povinný medzi 30-32tt ?

katka444
15. feb 2010

juj chuda, no ale teraz uz bude len dobre.

zuzui krasna mikinka aj hracka 🙂

katka444
15. feb 2010

hej zuzi na tom a nabuduce uz mi urobi aj prietoky

vavenka
autor
15. feb 2010

Kati tak super 🙂 ja mam vypisany nastup na MD 30.3. 😉 a presne ,teraz tie merania uz niesu take smerodatne...Zuzi no tak fajn, som si na teba spomenula ked som videla inzerat 🙂 a super ze ste pokecali s mangelom, treba komunikovat... My sa to tiez este nieekdy musime ucit
😅
Kati na otocenie este mas cas, ale tak aj ja by som uz bola asi trochu nervozna z tej polohy... Treba cvicit a snad sa umudri.....

katka444
15. feb 2010

uz som si dala jednu seriu macacich chrbatov 🙂 a tak snad sa otoci. kamoskina mala sa tiez otocila az na poslednu chvilu.

katka444
15. feb 2010

a ozaj moc bol dnes ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre