• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vave,to si mala aj pred tehotenstvom také problémy s tlakom?
17. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SLni tak to mas perfektne, ja som bola dost zhrozena, lebo kamoska ma maleho, uz ma 5 mesiacov, a doteraz je na cicke kazde 2 hodiny, niekedy aj castejsie :confused: kokso sak ona nic nerobi len koji, to ani odbehnut sama nemoze nikam..... A Petka si takto sama zvykla, ci ste nejak ju na tento interval museli naucit?
17. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SLni no mavam nizsi tlak vseobecne, a odpadavat som zvykla ked som dostala menzes, ale este ako teenegerka.... Ale az take zle to nebolo :sweat_smile:
17. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Podla mna to mam z toho nedostatku zeleza..... Dufam ze teraz co som si zvysila davky, tak sa to da do poriadku :wink:
17. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som doma z práce.
to je super vstávať 1-2x za noc, moja kamoška čo maju malého tak ked mal 4 a pol mesiaca ho postupne začala prikrmovať a ešte ho aj koji ale už nemusí tak často takže to má fajn ked aj niečo potrebuje vybaviť nechá malého u švagriny alebo maminy a nemusí mať stresy čo malý. a on je teda riadny papkáč :grinning:
17. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,sama sa nejak tak nastavila,urobila si režim.
zuzub,aj my tak,keď niekam potrebujeme ísť,nakojím a vieme,že 3 hodiny môžme byť niekde,aj do školy tak chodím a zas keď potrebujeme byť dlhšie,tak odsajem do fľaše a nechám im..
17. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ho už nevládala toľko kojiť lebo sa jej v noci začal budiť každú hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bolo o nervy, chúdatko dieťa hladné :grinning:
17. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj no ja sa toho kojenia asi bojim viac ako porodu :grinning:

Slni tak to mas fakt super zariadene..... Aj nieje na tebe zavisla, aj je plne kojena, tak takto si to aj ja nejako predstavujem :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ja som na tom podobne, pôrod nejak prežujem hádam :grinning: ale potom tá starostlivosť či to budem všetko vedieť a tak :fearful:
17. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nebolo to také super od začiatku,keď si spomeniem na svoje zničené bradavky,keď som odchádzala z pôrodnice,hrôza..
17. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :slight_smile: tak to sme na tom podobne fakt :slight_smile:

Slni no to mi je jasne, ze zaciatky asi u nikoho niesu idealne, ale tak ´Petka na to ze ma 2,5 mesiaca, tak sa krasne naucila.....
17. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,šikovná baba,nie? :grinning:
17. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč,kukali ste fotečky,v nedeľu sme ju fotili v prvých šatičkách. :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky moje práčka naša žmýka!!! :grinning: juuuj ale som rada som vyčistila na nej taký filter a ona žmýka :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja som kukala, zlatučké je :wink:
17. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,super. :slight_smile:
autor
Jeeej Slni mala je rozkosnica :slight_smile: jak reperka v tej celenke cez uska :slight_smile:

Zuzub aj moja pracka prave dozmykala, tiez som si vydychla :grinning:
už som si myslela že budeme opravara volať a vysolíme neviem koľko ečiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka je hviezda!!! a celenku ma tiez paradnu, uz len tie vlasky. :wink: ved my to s vercou dobre pozname...
17. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..slniečko..malá je krásna..a aj v tých šatočkách.. :slight_smile: ..ináč, aj my čakáme princezničku.. :wink:
17. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej bonsai tak gratulujem, nejak tu tie dievčata prevažujú :grinning:
17. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum,ďakujem. :slight_smile:
bonsai,aj tebe a gratulujem k dievčatku. :slight_smile: pekné meno ste vybrali. :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub..ďakujem..no trocha sa boli prekvapení včera na utz :wink: ..ale je túžobne očakávaná... :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa čudujem klop klop ale este som zdrava, len hlava boli z nedostatku spanku, inac sa čudujem lebo zvyčajne o takom čase som uz mala za sebou chripku, vzdy v danovom ked mam oslabenu imunitu, určite to bude tym ze som skro kazdy den na čerstvom vdzuchu :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai gratulujem k dievčatku
17. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni jaka je zlatučka ta vasa princezna :slight_smile: dufam ze aj ja raz budem mat taku a si ju vyparadim :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, slniecko..ďakujeme..len som sa včera trocha vyplašila..kedže lekár povedal, že sme o niečo menší..podľa ms..ale vraj je to ok..nakoľko sme boli aj my s nižšou pôrodnou váhou a ani teraz nie sme obri..hlavné je, že nemusíme na amniocentézu.. :slight_smile:
17. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bonsai gratulujem :slight_smile:

Zuzi no prva varka sa mi zda ze chlapcov bolo dost, nie? Maju, Snazivazuzi, Evus :wink: teraz Tinika, ty :wink:
17. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bonsai tak to je fajn ze je to ok neboj vy to dobehnete, sak pozri mys me mali 2850 bratranec 3750 a uz sme ho dobehli on mal v 3 mesiacoch 7 kil a my sme mali pred tt 6400 takze do 26.2. este stihame .)
17. feb 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok