• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
pekné ránko prajem.. :slight_smile: pozeráte hokej? :slight_smile:
18. feb 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

ja pozeram
18. feb 2010 o 07:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,ide nám to,čo? vidím to tak,že prehráme.. už v poslednej tretine to asi nedobehneme.. :unamused:
18. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, aj tak su dobrí
18. feb 2010 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze sa nechavaju tolko vylucovat
18. feb 2010 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ranko, aj ja pozeram, a som sklamana :frowning2: no nic, ved klasika, s Cechmi mame proste smolu :sweat_smile:
18. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,asi tak,nejak nám to s Čechmi nejde.. ako vždy..
18. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso tito rozhodcovia su slepi
18. feb 2010 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som hokej nepozrala, som ledvom vstala do roboty o 7.30, posledné dni som nejaká unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra už konečne piatok :slight_smile:
18. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...no my sme s Nikou pozerali...zase sme prehrali aj vdaka rozhodcom, lebo chlapci celkom dobre hrali..no co uz, chleba aj tak lacnejsi nebude...ako vravi moj mm :slight_smile:
mne uz je lepsie, hrdlo neboli...pomohlo homeogene a panadol :slight_smile:
18. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj baby prehrali :(
18. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu dnes nikoho niet?
18. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ingulik,nevieš náhodou,čo môžem na nádchu,keď kojím? na hrdlo si dávam folsalvin,ale dnes mi už aj z nosa tečie.. citróny do čaju asi nie,že?
18. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hojte dievcata,

tak u mne dnes nadcha vrcholi, kycham v kuse, tecie z nosa, boli hlava... No sranda.... Inak olynth je nenormalne dobry, som odolavala, ale uz sa to nedalo vydrzat.....
Inak cely den taky nemastny neslany, som as rano povadila s drahym, potom ma to preslo a nejak len prezivam, najhorsie je ze ci clovek fakt nic nemoze dat... No nic, nejak vydrzime :sweat_smile:
18. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni....trochu citrona do caju neuskodi...ja som brala aj Preventan Akut...to sa tiez moze...a nedam dopustit na homeopatika od Boironu...homeogene, oscilococcinum a na kasel Stodal...do nosa je dobry aj Physiomer alebo Nasivin pre deti...
a urcite viem, ze par dni mozes aj panadol alebo medipyrin...ja som brala triktrat denne dva dni...ide o to ze nesmies lieky co nesmu dojciace matky brat dlhodobo, aby sa liecivo neukladalo do mlieka, ale niekolko davok sa moze...tuto info mam od znameho neurochirurga a tiez od primarky v detskej nemocke
18. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky! Ako sa mate? Co nove vo vasej temicke? Blizia sa vam dalsie porody?
Ako sa maju malicki??? Vravte, vravte...
ja v pohodicke, mali sme cely december pauzicku po tom microaborte, v januari sme sa snazili a nic, a od februara sme zase kazdy v inej krajine... je to o nicom take snazenie, mozem cakat aj dva roky :grinning: :grinning: :grinning:
ale dufam, ze coskoro sa nam znovu zadari...
Opatrujte sa! :dizzy_face: :wink:
18. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petarf my fajn, maly papka, rastie, počuva držim vam palce
18. feb 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..
ingu,dík za tipy,dám dnes všetko nakúpiť.. Večer som už len s rúškom kojila malú,aby sa nenakazila a vám poviem,že to je iná sranda,keď mi vkuse tečie z nosa ako z vodovodu.. Ja som si dala párkrát do nosa olynth,dúfam,že nevadí..
19. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááááá, vyhrali sme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja som uz stihla dnes krvicku na AFP testy a aj hokej od tretej tretiny a huraaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
19. feb 2010 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SLovenskooooo :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: juuuj šikovný sú tí naši hokejisti :grinning: my sme pozerali v robote :slight_smile:
19. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni ty malu nenakazis...lebo tvoje telo produkuje protilatky do mlieka a tak je mala imunna proti tvojej chorobe...horsie by bolo, keby bol chory niekto iny...
inak bre ranko prajeme...jak krasne je zobudit sa a zakricat si vyhrali sme!!!! :grinning:
19. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petafr...ahojky...minule som na Teba myslela, ze si sa davno neozvala...tak to je blbe, ze mas mm tak daleko :unamused:
19. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu,som nevedela,že odo mňa nemôže byť chorá.. Už mi švagriná doniesla na nádchu coryzalia a na hrdlo homeogene 9 a to oscillococcinum,pozerám,že to všetko skoro každú hodinu treba brať,okrem oscillococcinum.Dúfam,že pomôže. A nevieš mi náhodou povedať,čerstvý ananás sa môže jesť pri kojení? Lebo pediatrička mi povedala,že sa môže a všade sa píše,že citrusové ovocie by sa nemalo..
petafr,ahoj.. :slight_smile:
19. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni o ananase neviem...mozes skusit a uvidis ci to malej nieco urobi...ak sa nevyhadze tak mozes, vsetko je to individualne a treba skusat...ja som jedla skoro vsetko, okrem jahod, papriky a paradajok lebo viem ze na to v rodine mame alergie...ale postupne treba skusat a zvykat babo na vsetky chute...uvidis na malej ci jej to vadi alebo nie...drzim palce aby ta to preslo, ja neznasam ked mi tecie z nosa, je to take otravne :confounded:
19. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu,tak,tak,začnem kojiť a musím 4krát od nej vstať a vyfúkať nos.. :unamused: neznášam nádchy..
19. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj ja tiez paradne nadchujem, ale mam pocit ze vcera bol vrchol, dnes je to o trosku lepsie....
19. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na ndchu najradsej zodac beriem, ten zabera uplne super ale nesmie sa v tehu ani pri kojeni :unamused:
19. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam bioparox a olynth.....
19. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok