Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
19. feb 2009

ja som hladná.... fnuk a nemáme doma nic ☹

tinika
19. feb 2009

ja prave tlačim do hlavy lupačky, ale ma prehnalo z toho kapučina čo som mala v bare. Nechapem, som v pohode mohla kapučino ale od kedy som vyskušala zase taky pudingovy krem minuly tyzden, tak ta laktoza sa ma drži jak kliest a občas robi neplechu
a ja chcem hranolkyyyyyyy ale nechce sa mi dať na benzin aby som isla do maxu kvoli hranolkam a doma to neni ono.

zuzub
19. feb 2009

cafte 🙂

tinika
19. feb 2009

zase mi blbne konik, aj vam??? Lebo teraz som doma a ne v robote a nechce mi pridavat prispevky 😅 😠

zuzub
19. feb 2009

aj mne sa to tini niekdy stáva 😕

tinika
19. feb 2009

mne ale poslednu dobu akosi často. Ako uz si postupila v liečeni?

tinika
19. feb 2009

Ja som prave "zozrala" manzelovi utopenca, jakesi fakt velke chute mam na kysle, aj ked normalne kysle milujem, ale teraz to je jak droga. Neviem čo je so mnou asi su obzvlast dobre tie utopence ze mi tak chutia

zuzub
19. feb 2009

no tini je mi lepšie ale zabral mi jeden super recept pri nachladení, ODPORÚČAM!

Postup: kúsok cibuľe rozmixovať, zabaliť do vaty alebo papierovej vrackovky a dať do nosných dierok, oplatí sa vydržať čo najviac.je to inak hrozné straaaaašne to štípe 😖 😖 😖 ale efekt je zaručený 😉 mne je dnes o 100% lepšie 😎

tinika
19. feb 2009

vav, take som este nepočula, to si kde pozhanala taky recept? A to mas akoze nadchu?

zuzub
19. feb 2009

to mi poradila sesternica, ale tini poviem ti, že nikdy mi nič tak rýchlo nezabralo... mala som takú hroznú nádchu, že som kýchla aj 1Ox za sebou a ani som sa nemohla poriadne pozrieť do svetla lebo mi strašne slzili oči, fuuuuj hnus, nenávidím tieto moje nádchy 😠

tinika
19. feb 2009

no super, tak to si zapamatam. Ja som vačšinou brala ambrobene tabletky na uvolnenie nosa, ale trvalo to par dni kym zabrali.

zuzub
19. feb 2009

toto je prírodná lekáren 😀

tinika
19. feb 2009

Jeeej manzel mi ide kupit tie hranolky. Asi este dačo z neho bude 😀

zuzub
19. feb 2009

novidíš tini akého máš dobreho mangela 😉

tinika
19. feb 2009

To za odmenu ze som mu pozrala utopencov 😀 😀 😀

zuzub
19. feb 2009

😀 😀 😀 ja som si práve pochutnávala na 70% čokoláde 😉

tinika
19. feb 2009

bleee ja mam mliecnu najradsej a bielu. take nezdrave. Horku len ako zachranu ked ma prehana a nemam tabletku

no len keby ten uzasny manzel tu lasku prejavoval aj napr. v posteli 😀 😀 😀

zuzub
19. feb 2009

neboj tini aj to bude 😉 ja čokoladu vôbec veľmi nemusim, ale ked dostanem chuť tak zjem akú mám po ruke 😵

tinika
19. feb 2009

no zuzi, občas mam pocit, akoby bol on tehu a nemal chut preto 😀 😀 alebo ako v panelaku hovorila svehlova ze ma poporodnu neviem čo

evus
19. feb 2009

bry vecer 🙂

tinika...poporodnu depresiu?

my sme si s manzelom dnes urobili mnamky veceru,kupili sme si sampanske,glgla som si deci,manzel uspava maleho,takze vecer na jednotku 😉

janulik.j
19. feb 2009

bru nocku ladynky 🙂
ja idem kuknut Ordinaciu a do hajan. dnes sme boli v poradni, tak Kubko ma uz 6510g a 62cm 😀 dnes nas ockovali, tak ho dvakrat pichali do nozicky chudiatko male som trpela s nim ☹ 😢 uz buva. dufam, ze bude lepsia noc, lebo minulu sa zas celu prehmyril. kupila som mu vcera nove mliecko Bebu Sensitive hadam ho uz nebude tak nafukovat.
Kuk album! 😉

Maju nadherny chlapcek naozaj krasne babatko 🙂 tak dufam, ze nebudes mat poporodnu depresiu ako Svehlova 😀 hlavne, aby bol Petulko zdravy a krasne rastol (a nemal koliky 😀 )

Evus Misko je uz riadne veliky chlapisko. Aj s Karinkou sa teda obaja pomamili 😉

evus
19. feb 2009

janulik,nie je lepsi nutrilon ako beba???teda ja sa v tom nevyznam,len co som pocula ine mamicky,taksa na bebu dost stazovali.maly je zlatunkyyyyyyyyyyyyy 😉 ,aj Misko bol po ockovani blu-di-blu 😝

janulik.j
19. feb 2009

evus prave my sme zacali s Nutrilonom, ale z toho hrozne vrackaval a este viac ho nafukovalo. a mangel je alergik, tak nam dr. poradila hypoalergennu Bebu tu mame aj na predpis. len toto mliecko je tiez hypoalergenne, ale neda sa dat na predpis ☹ ale je vylozene pre deti s tazsim travenim a proti naduvaniu, tak uvidim ci to zaberie a ked nie tak sa vratime k tej HA.
Ale rastu hrozne rychlo tie nase deturence, malemu uz pomaly nemam co obliect musim zas kuknut MMB 😀 Dnes nam prisiel krasny kompletik s kosielkou, gatusami a vestickou to som mu objednala na krst 🙂

tinika
19. feb 2009

ahojte
evus take dačo, ale v panelaku to dajak inak asi nazvala. alebo ja si nepamatam? To je fuk.
No pred chvilou odisla kamoska so synom dvojrocnym.Baby ked moje deti budu take, tak si to rovno hodim. Des a hruza.

evus
19. feb 2009

janulik,veru rastu,aj dnes sme s muzom skonstatovali,ze uz je z neho velky chlap...ja som mu minule objednala budnicku aj s rukavickami,ciapockou a papuckami za super cenu a tomu sa uz ozaj povie ulovok na mmb.a dnes sm malej objednala tricka na leto uplne nove s princeznami a mackom pooh tiez za skvelu cenu.

tinika,deti su nevyspytatelne 😉 ,alebo lepsie povedane,ako si vychovas tak budes mat

tinika
19. feb 2009

no ona to lahke teda nemala, je na neho sama, mama jej pomaha ale to nic extra čo sa výchovy týka. Som si myslela svoje, ked mi kamoska ponukla, ze mi jej mama moze strazit deti, reku to radšej nebudem rpacovať a ostanem s nimi sama.
Ale je pravda, ze ako si vychovas tak mas. Si nepamatam, ze by som sa nekedy o zem hodila ked neni po mojom, nasa hava si dnes uzila stresu, furt po nej dačo hadzal

tinika
19. feb 2009

hambim sa ale uz som sa modlila nech odidu. A to deti milujem ale toto bolo aj na mna silne kafe

tinika
19. feb 2009

som vas vystrasila??

tinika
20. feb 2009

dobra haluz, mam vas aj na prvej strane aj na druhej strane, ten pc uz je asi saleny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre