• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
nomne povedali v lekarni ze ani bioparox sa nesmie...ale co lekar a lekarnik to iny nazor...najlepsie je nebyt chory, ale to sa asi neda ovplyvnit :confounded:
19. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ingu no ja som sa nepytala, v pribalovom letaku len pisu ze tehotne sa maju poradit s lekarom, kym ho zacnu´uzivat, nic o tom ze by sa nesmel..... V kazdom pripade mi velmi pomaha na hrdlo..... A moja teoria je, ze radsej teraz bioparox, ako keby mi to malo prejst na priedusky a potom sa dopovat nejakymi tazkymi atb....
19. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu tiez som počula ze drobec je imunny voči chorobe rodičov, ale napriek tomu synovec bol nachladeny a nik iny chory nebol len svagrina tak ja uz neviem
19. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini...teoria je jedna vec a prax ina :slight_smile:
19. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aky mame piatkovy vecer? :wink: Ja jednym ockom sledujem panelak a travim veceru, som sa obzrala :slight_smile:
19. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave pracovny :slight_smile: a mm na volejbale

inac kocky čo ste PN mate vychadzky? dodrziavate?
19. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko pekný víkend :slight_smile: aj vás tak daždivo? aspoň všetok sneh zliezol, hura už začínam cítit jar vo vzduchu :slight_smile:
čítam, že ste tu nejaké prechorené tak sa skoro vyzdravte. ja som konečne rada, že je víkend tento týždeň sme mali v robote strašná blázninec :confounded: takže idem oddychovať
20. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ja už mám 30tt :dizzy_face:
20. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

zuzub gratulujem k 30 tt :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kati, ani tomu nemôžem uveriť,že sme už tak daleko :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ani ja tomu este nejak neverim. vsak o 6 tt uz mozem mat malu na svete. strasne to uteka. asi zacnem balit tu tasku do porodnice :grinning:

jejda nova fotos :slight_smile:
20. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

No ja mam najhorsie za sebou, este nadchujem, ale uz sa to neda porovnat so stvrtkom... Som rada ze to pomaly ustupuje...
Zuzi peknat fotka, pekny tt :wink:
Hej a presne, akurat mi drahy hovori, ze uz ide jar, ze ju uz citi vo vzduchu, to je super :dizzy_face: :dizzy_face:

Tini ja nemam vychadzky a tym padom nemam co dodrziavat :grinning: absolutne to neriesim, keby prisla kontrola, tak mi gyndoska da peciatku ze som bola u nej.... Sak chodievame aj na cele vikendy prec, ja to nemam ani v pate....
20. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau vave, super ze uz nadcha ustupuje.
Tu uz tiez vtaciky spievaju. Uz sa blizi jar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :wink: to mám takú najaktuálnejšiu foto čo sme boli na chate vo Vrátnej.
mm mi vybavil u kolegu čo sa tak viacej venuje foteniu a pod, že o dva týždne mi spraví nejaké tehu fotky, tak som zvedavá...
20. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okrem toho ,že sa blíži jar tak sa už ozaj blížia naše termíny pôrodov :grinning:
20. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo blizia. skonci sa veget :grinning:
20. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: :grinning:
my este mame minimalne 2 mesiace :wink: ale ja uz mam take brucho ze sa ma kazdy pyta ci uz rodim teraz :grinning: :grinning:
No co, aspon ma Vanduska vela miesta :wink:
20. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šak vavenka ved práve, už len dva mesiace :grinning: podľa mna to už bude teraz strašne rýchlo ubiehať... vlastne teraz sú skoro 2 mesiace od vianoc a mne sa zdá akoby to bolo len včera :grinning:
20. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :slight_smile: no mne to pride este ako daleka buducnost :grinning: este ssa 60x vyspime a ideme na to :grinning:
20. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte tak az teraz mam čas, od rana dačo robim, som varila, straihali sme a kupali havu a okolo maleho, boli svokrovci...

dnes mam taky brutal vytok, ze az, čakam mrchu uz asi, hoci bolesti boli davno teraz nic a vytok akoze ovulka? neviem, bo nic ine necitim ako som bola zvyknuta :slight_smile: tak uvidime
kocky fakt vam to leti, sak uz len marec a rodite :slight_smile:

vave kedy ty mas termin my budeme v tatrach ak sa podari hihi tak budem na teba mysliet
20. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini dik :slight_smile: no ja dufam ze to stihneme este v aprili :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave sak kamoska uz 40tt a stale nič a od včera jej mm je v nemocke ta sa smejem či on rodit siel :slight_smile: ta dufa ze este dva dni vydrži aby ho pustili domov
20. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no mne jej jasne ze to neovplyvnim, ale 38tt by som spokojne brala :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ja som rodila v 38+5 :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sme doma, boli sme u mojej maminy na obed a potom hyperku na nákup, normálne som unavená,že nič nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bože u nás zase padá ten sneh :angry:
20. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati máte pekné fotky zo svadby na FB :slight_smile:
20. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano ano Kati, velmi pekne :slight_smile:

Zuzi no uz to nieje sranda, vsak? Ja uz tiez fucim a hned sa unavim, som zvedava co bude v deviatom mesiaci :grinning:
S tym snehom nestras, ja uz chcem jaaaarrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka mi hovor, moja mamina býva na 5posch.bez výťahu ja ked idem ku nej tak fučím jak lokomotíva :grinning: v 9 mes už asi ani hore nevyjdem :grinning:
20. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky aha

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=466123&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D5860%26vOrderBy%3D2

takze styri deturence waaaaw

ja som v 9 mesiaci sla peso na ctg na 9 posch. a v poho ale doma na 3 jak parna lokomotiva :grinning:
20. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ˇhej kati krasne krasne fotecky
20. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok