• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
hihi no tak si lepsia
inac to odkladanie, keby ste videli pivnicu na byte kde sme boli predtym, svokrovci ju totalne zapratali, tam sa uz ani pohnut nedalo len dvere otvorit a je fest velka, take uz teraz v panelakoch nie su. my sme ju vypratali a teraz tam mozeme tancovat hihi
21. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme prave riesili ze kam ten kocik teraz dáme lebo u nás v jednoizbaku nie je kde ale tak asi k mame do pivnice :unamused: baby ja si neviem predstavit ked sa mi do toho 4izbáku prestahujeme, ved ja nebudem vedieť co s takým velkym priestorom :grinning:
21. feb 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini ja v mojej pivnici nemam okrem dvoch prasnych krabic nic :slight_smile: - myslim co ja mam byt....
Tu v draheho byte tam mam momentalne kocik a veci co som nakupila v Polsku a nejake krabice prazdne a par zavaraninovych flias, inak to tiez celkom v pohode je....
21. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v nasej terajsej pivnoci mame tiez kocik, regalik s kompotmi jednu krabicu a zvysnu podlahu z pracovne a uz sa tam nič nezmesti to jedine ma na tom stve ze take prkance tu su, kvoli tomu ze z druhej strany su garaze

zuzi nebojkaj ja som z 2 sla do 3 prerobenej na 4 a uz musim velmi uvazovat čo kde dam hihi do akej skrine a tak
21. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme tu na 1izbaku malicku pivnicu a uz je zaprataná, ale tak tam sa vela toho ani nevojde
takze neboj postupne sa ti to zaplni, furz zistist ze tu by sa hodila skrina, to toto tam tamto a uz mas plny byt hihi
a vy mate teraz 4izbák prerobený z 3? a kolko m2 ?
21. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
65 zuzi
21. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze dvojizbak mal 55 takze len o 10 je vačši ale tak je rozcleneny na viac izieb. tam sme mali velku obyvku aj spalnu a celkom velku kuchynu tam som aj pracovnu mala
21. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nas 4izbak ma 86m a teraz jedno izbak 34m takže priestor sa nám podstatne zvacsi :grinning:
21. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej zuzi az ti trocha zavidim, ja som trocha vahala na začiatku kvoli tym mensim izbam, ale ta v takej tichej lokalite a nie 8 posch. bytovke tazko dačo najst, hoci hned oproti su 4izbove, ta skoda ze taky nebol volny hihi sa smejem ze ked sa uvolni ta sa stahujeme hihi akurat ze zase prerobit a do ineho vchodu by som nesla, tu sa mi paci, super susedia, a tak :slight_smile:
21. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme síce ten 4izbák na prízemí,ale na vyvyšenom takže v poho a povodne sme chceli kupovať 3izbak ale akosi sa vyskytol 4 a za dobru cenu tak sme nevahali a je aj pravda, že je to z tých vacsich bytov co su v ZA
21. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fiiha, 86 m to uz je paradicka, ved to je len o malo mensie ako nas domcek, ked nepocitam garaz :grinning:
21. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: ale ja by som radsej brala ten domcek :wink: ale som fakt strasne rada, ze máme aspon ten bytík lebo teraz by sme urcite za takú cenu nekupili, byty isli sice dole ale uz nie na take ceny ako boli :unamused:
21. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej vavenka aké bruches :sweat_smile: pekne, pekne :grinning:
ja zajtra chcem tiež sfotiť
21. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ti poviem, ani neviem kedy mi take narastlo :grinning: ale tak co mam fotku spred 3tt tak je este o polovicu mensie :grinning:
21. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tých 12kg máš ako kde? :confused: :grinning:
21. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: no asi v tom bruchu :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jedine lebo šak inak všetko v pohode :wink: a kolko teraz vazis?
21. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no dnes rano som mala presne 74,4 kg :slight_smile:
Tak dufam ze nepojdem moc cez 80tku..... To uz bude riadny masaker......
Ty?
21. feb 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave krasne brusko či uz brusisko? :grinning:
21. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim ze mas normalne velke brusko tak akurat
21. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zajtra chystám odvážit tak ráno ti zreferujem, ale za posl 2-3 týždne som podla mna pribrala take 2-3kg naposledy som mala 72,5 a tehu som začinala so 67kg takže ja som mala dosť na sebe aj pred tehu :grinning:
ale tiež by som nerada nejak prekročit tu 80tku :grinning: len ja som taka rura lebo teraz som sa tak rozžrala ze hruza a si hovorim sak som tehu tak co :grinning: ale to si len tak hladam vyhovorky pre uspokojenie svedomia :grinning:
21. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som do 7 myslim mala len nejake 4 kila ale potom to slo dole vodou hihi
21. feb 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokra ked s nou mm vola sa furt pyta kolko som pribrala, asi sa boji nech nie je zo mna gula :grinning: lebo segry mm tie maju postavy akoby ani nikdy nerodili a jedna ma pritom 4 deti, trošku ma sice uz brusko ale inak v pohode
21. feb 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No dievcata ja to nejak neriesim, len ma unavuju furt tie prekvapene pohlady, ked sa ma spytaju ze ci uz idem rodit, a ja im odpoviem ze niee, este mam 2 mesiace :grinning: kila sa budu zhadzovat potom...
Zuzi no ja som pred tehotenstvom nemala ovela menej - 62-63..... A to mam vysku ledva 164 :wink:

Tini no to sme ti uz 100x pisali, ty si stastna zena :grinning:
21. feb 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tak aspon vysku mame rovnaku :grinning: a inak to s tým bruches poznám, také že no čo kedy máš termín? 8.5, čože??? ale bruško máš už pekné :grinning: niekedy sa už normílne trápne cítim
21. feb 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: :grinning: mna sa to svokra nepyta chvalabohu :slight_smile: .. AAlle, prosim ta vykasli sa na to, draheho sesternica ide rodit asi o 3 tyzdne a ma o polovicu mensie brucho ako ja :grinning: jej ale islo vsetko do zadku, tak neviem co je lepsie... Ale samozrejme - dedina - ked tam dojdem , tak kazdy hned ma s nou porovnava ze jake ja mam velke a ona male... No co uz :slight_smile: KAslat na to :wink:
21. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy idem ja drichmat, zajtra musim doobeda tocha upratať a tento týzden mam v robote poobednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: za tam budem trcat do siedmej :confounded:
dobru nocku :slight_smile:
21. feb 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi dobru, aj ja o chvilu padam....
21. feb 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok