Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
22. feb 2010

bre ranko....
Nika mala dnes skory budicek...uz o siestej..ale teraz zase spinka, tak som zvedava do kedy.... 🙂
no asi vas tromfnem....nase podlazie v dome bude mat cca 150m2 😀 tak sa mozte prist korculovat 🙂

ingulik
22. feb 2010

inak vave..ty si objednavala vecicky pre malu z nextu? lebo aj ja by so chcela a nie som si ista ci sa da objednat na SR...

zuzub
22. feb 2010

dobré ránko 🙂 tak som sa ráno odvážila 74,5kg takže za 3 týždnne plus 2kg 😕
ešte sfotím aj bruches, ale chystám sa teraz trochu upratať aj ked sa mi straaaaaaaaaaaaaašne nechce 😝

tinika
22. feb 2010

vave no ked sa pozriem do zrkadla tak ma to stastie opusta 🙂)))

vavenka
autor
22. feb 2010

Caute,
tak izba vypratana, aj s nabytkom, a vyzera to tak ze dnes este aj vymalujeme 😀
Som sa smiala, oco po operacii zlcnika, ja s bandorom, tu sme fucali pri vynasani skriniek 😀 ale tak vsetko pomaly a opatrne samozrejme....

Ingu fiiha, 150 m, to uz je iny priestor 🙂 len kto to bude pratat 😀 😀

Zuzi tak mame rovnaku vahu, pekne 🙂

Ingu viem ze na mimibazari su nejake zenske, cez ktore s a da objednat, tusim si libru/euro davaju x1,3, co mi pride dost drahe... Ja mam chvalabohu kamosku v UK, takze som ju ukecala nech mi objedna a posle,...
Ceny su tam super, ale neviem ake bude postovne, ale aj tak si myslim ze sa to nakoniec oplati.....

mum_to_be
22. feb 2010

ahojte! jaj, tak som si fajne oddychla cez vikend! a teraz ma caka zehlenie, kopec zehlenie, nieeeee... idem na to... (ingu, poslala som ti IP ohladne toho nextu).

zuzub
22. feb 2010

vavenka teda vy ste šikovný 🙂
ja som dnes po tom prataní normálne nevládala 😝
a inka som sa zase o 5.30 rano zobudila na strašné pichanie dole v pravom boku, som sa už normálne bála, že čo sa deje 😕 bola som si ciknuť napila som sa a postupne mi to prešlo.a zobudila som sa na chrbte myslíte, že to mohlo vadiť že som spala na chrbte?

tinika
22. feb 2010

vave to porovnavanie mi ani nespominaj, kamoska mal termin dva tt po mne, nakoniec ja som rodial 26,11 a ona 21,12 ale ona mala brucho ako ja v 3 mesiaci a to neprehanam, na nej ani nebolo vidno ze je tehu a to stale nosila obtiahnute veci
a mama furz ze ja ma take velke bla bla ale tak ako mam skusenosti bruska s chlapcami su vačšie hihi tak vave pozor aby nebol vandusik hihi 😝

ingulik
22. feb 2010

tini...vobec by som nedala na take reci....mne podla tvaru brucha hovorili ze chlapcek bude a vidis aka zbojnicka je na svete 😀

tinika
22. feb 2010

no mne kazdy zase vravel ze kocka bude a ja som od začiatku tusila chalana 🙂 ale potom uz ked bolo vekle ta ze bude chalan 🙂

tinika
22. feb 2010

kocky neviete uz by som mohla mat ovulku normalne? Ma uz pycha v lavom boku ako zvyklo.

ingulik
22. feb 2010

tini mozne to je, aj mna bolelo mrchovsky brucho asi tyzden prd tym ako som dostala MS...ked tak nad tym premyslam, tak by som zase mala mat a niet jej... 😕

vavenka
autor
22. feb 2010

Tini no to ja netusim.... Ako je to s ovulkou, skor maminy ti poradia.... Ale tak teoreticky by uz mohla byt 😉

Joj z brucha si nic nerobim, azni z reci, ja ked som videla fotky mojej mamky, ked ma cakala, tak som neverila vlastnym ociam, obrovske brusko mala, pribrala cez 30kg, ale fakt by ste povedali, ze vsetko slo do bruska 😀
Vyzera to tak, ze som na tom podobne 🙂

tinika
22. feb 2010

Vave ja som si tiez nič z reči nerobila, dolezite bolo ze ja som sa citila sqele a ostatnych som mala na haku hihi

mum_to_be
22. feb 2010

tini, ked kojis naplno (aj v noci), tak zrejme ovulku nemas. ja som mala ms, az ked som zacala prikrmovat.

tinika
22. feb 2010

mum ahoj, uz nekojim :(

tinika
22. feb 2010

a kamoska koji, ale občas prikrmuje a dostala mrchu po mesiaci
nie ze by mi chybala 😀 😝

vavenka
autor
22. feb 2010

Tini ty uz nekojis? Odkedy? Ako nic sa nedeje, ´ja len ze si nespominala....

tinika
22. feb 2010

vave nespominala? ta ja vsade hovorim ta som mala pocit ze aj tu 😔 sorač no asi dva tt uz nekojim, maly odmieta, ja stale menej mlieka tak som este odsavala a davala z flase ale uz som odsala postupne menej a menej ☹

tinika
22. feb 2010
vavenka
autor
22. feb 2010

Kokso riadny masaker toto....
Zavesit za gule do prievanu takeho.... Ja neviem, ja by som ho asi zbila 🙂

tinika
22. feb 2010

vave ved vravim ja zabila 🙂 hovado jedno a čo este nespis?

vavenka
autor
22. feb 2010

Tini no zabit asi ne, to by som kvoli nemu sediet nesla, ale isto by som mu fyzicky ublizila 😉
Uz idem pomalicky.....

zuzub
23. feb 2010

dobré ránko 🙂 ja dnes trochu skôr, mm išiel do Popradu tak ma zobudil, no čo aspon budem mať dlhší den 😅
fuuu baby včera mi teda bolo dosť divne 😖 ma strašne bolelo brucho v robote dala som si aj magnezko ale veľa nezabralo...doma mi to večer našťastie prešllo a teraz je to zatiaľ ok

vavenka
autor
23. feb 2010

Bre ranko 🙂

Zuzi no vitaj v klube 🙂 aj mna uz casto hodne boli brucho.... Asi si na to budeme musier zvtyknut 😉

Ja som hore od polpiatej - som nevedela spat kvoli plnemu nosu, aj Vanda sa nejak moc hemzila, tak som okolo piatej vyliezla z postele, dala do kopy kuchynu, poplatila veci cez net a idem do obchodu, nemame pecivo 🙂
Ratam ze tak do hodky dojde otec a ideme pokracovat v perestrojke malej izby - skladiska na detsku izbu 😀

zuzub
23. feb 2010

vavenka a potom hod fots izbičky 😉
počuj my mame nejak viac tých spoločných tehu problémov 😀
mna tiež malý od 6h okopkáva teda skôr sa furt mrvi a kedajak vytrča 😀 😀 😀
idem si robiť ranajočky vianočka s maslom a medom a kakavko 😵

ingulik
23. feb 2010

bre ranko 🙂
no som to citala....by som ho minimalne priskrtila...ako pise vave, zabit nie, neznicim si zivot este viac kvoli takemu co si to nezasluzi....jake svine dokazu ti chlapi byt sa az rozum zastavuje....
...ja musim tomu mojmu kupit nove rifle, lebo vsetky co ma su mu odrazu nejake tesne...asi sa ma pri mne dobre 😀

tinika
23. feb 2010

ahojte
no sak jasne ze kvoli takemu ho.. by som sediet nesla ale aj za ublizenie by ste mohli ist sediet 🙂

ingulik jasne ze sa ma pri tebe dobre 🙂

tinika
23. feb 2010

ingu zatial nam svieti slniečko tak som zvedava ako dlho 🙂

katka444
23. feb 2010

ahojte, ty brdo, to ako co malo byt to s tou kvapavkou? niektori chlapi su teda fakt svine a poriadne. ja by ho asi skopala zeby ho uz nikto neprebral.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre