Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
26. feb 2010

Kati tak ti uz ides na MD? parada 🙂

ingulik
26. feb 2010

ahojky...
kati radsej trosku volnejsie, ono ked sa prsia naleju aby mali dost miesta a netlacila ta podprda...to dost boli potom

zuzub
26. feb 2010

tak foto bruches už aj z boku v albume 😉
ja som tiež rozmýšľala nad tou veľkosťou tej kojeneckej podprdy 😕

zuzub
26. feb 2010

a ozaj 13.3 si ideme po kočík 😅 juuj už sa teším

tinika
26. feb 2010

tak mame za sebou čistenie pliecka, o dva tt zase tak dufam ze uz bude dobre a potom očkovanie

slniecko4
26. feb 2010

čaute babenky,čo máte nového?
tini,ešte stále to pliecko Paťkovi hnisá?
ingulik,nevieš mi poradiť,keď chcem odložiť odsaté mlieko,lebo potrebujem ísť zajtra do školy,stačí,ak deň bude v chladničke,či treba dávať do mrazn 🙂 ičky? a koľko vydrží zamrazené mliečko?
katka,ty už na materskú? 🙂 super..
zuzub,pekné brušinko.. 🙂

tinika
26. feb 2010

slni teraz mal len chrastičku ale sme mali ist čistit a doky mal dovolenku 2tt tak az dnes mu vyčistili a o 12-14 dni na kontrolu

tinika
26. feb 2010

a dnes mame 3 mesiace 🙂

vavenka
autor
26. feb 2010

Hojte 🙂

Tini myslela som dnes na teba ked sme sli cez PO - som bola pozriet v praci, ako sa tam maju 😉

Zuzi takze o 2 tyzdne mas tatosa doma? 😉 ja som sa tiez nevedela dockat 😀 inak som troska sklamana, dost tych kociarov, co mame, som po meste videla, jeden dokonca aj v rovnakej farbe zrovna vcera v meste... No nevadi 🙂

Ja mam jednu kojenecku po dvojickovej a jednu som kupila v polsku - len tak odoka, dufam ze bude dobra, a keby aj nie, tak nevadi, stala ma 3,- eura 😉 a u cinana tusim Shaarka kupila 2 kusy (biela a telova) za 5,- eur?
Takze vobec si z toho nerobim hlavu, kebyze tie co mam doma budu zle, tak sa kupi ina.....

zuzub
26. feb 2010

vavenka ber to tak, že vtakom veľkom meste je aj viac takých kočíkov 😀
tini všetko najsamlepšie Patrikovi 😵

vavenka
autor
26. feb 2010

Zuzi no ved jasnee, vrasky si z toho nerobim 😉 len nech dobre posluzi kociarik a budem spokojna.....
Joj malej Vande sa posledne dni dost casto cikutka, az mi je jej luto, aj v tomto momente 😅

ingulik
26. feb 2010

slni...ja som nikdy mlieko neodkladala, ale co som citala tak 24hod moze mlieko byt v chladnicke a v mraznicke mesiac
vave...pekne nausnicky...take ako nase 🙂

zuzub
26. feb 2010

jeej vavenka peknučke naušničky 🙂
chystate sa pozerať hokej?

vavenka
autor
26. feb 2010

Jeej Ingu fakt, vyzeraju ako rovnake 😉 dufam ze ti to nevadi 😀 zjavne mame podobny vkus 😉

vavenka
autor
26. feb 2010

Zuzi no ja si isto budika nebudem davat.. Ak budem hore tak pozriem, ak nie tak ne 🙂

zuzub
26. feb 2010

no ja ´by som chcela kukať aspon raz využijem tu svoju nespavosť 😀
juuuj ale mi je normalne ľúto tých fínov 6:0 prehrávajú 😒

vavenka
autor
26. feb 2010

Zuzi no ja sa toho bojim ze ako na just, posledne dni som o stvrtej pravidelne hore, a akurat dnes sa mi bude fajne spat 😀

vavenka
autor
27. feb 2010

Vstavat a cviciiit 😀 😀

Aku mate sobotu? Ja sa zatial len povalujem, spravila som ranajky, potom spratala po ranajkach, teraz pijeme kavicku a ja sa napchavam cokoladovym muffinom, je bozsky 😀

zuzub
27. feb 2010

ahojte 🙂 ja som dnes vstala až pred 10hod pozerali sme s mm hokej, juuj nervak to bol riadny 😀 bola som u maminy po obed, fajnú kapustnicu nám navarila.dnes nič neplanujem lebo od včera večera mám dosť veľké bolesti na pravej strane dole v boku a mi to vystreluje až do okolia moč,mechúra, tak neviem čo to môže byť ☹ dúafam, že sa to nezhorší.ak to do pondelka neprejde skočím k doki len neviem čo k svojmu na gyndu alebo k všeobec doki.

vavenka
autor
27. feb 2010

Zuzi takze ste pozerali od polstvrtej? Tak klobuk dolu ze si vydrzala 😉 to pichanie moze byt podla mna aj z toho ze ti maly tlaci na nejaky nerv alebo sa nejak poskladal tak ze ho viac citis....

zuzub
27. feb 2010

hej pozerali, ale som potom raz dva ešte zaspala.
malého fakt cítim viac na pravej strane,ale nezdá sa mi,že až tak dole 😒 no ved uvidím..
vavenka hmm aj ja by som si dala nejaký ten muffin alebo koláčik, ale my nič doma nemáme 🙄 rozmýšľam či neupečiem aspon bábovku, ale sa mi táááááááááááááááááááááák nechce 😀

vavenka
autor
27. feb 2010

Zuzi no ja som dnes tiez riadny lenivec 🙂

Inak gratulalog k 31tt 😉

zuzub
27. feb 2010

diky vavenka, ty kokso šak to sa už bude riadne krátiť 😀

vavenka
autor
27. feb 2010

Zuzi, no jo, o mesiac mozme ist spokojne rodit 😉

zuzub
27. feb 2010

ja som si fajne pospala, ale začala ma ešte viac trápiť tá bolesť v tom pravom boku ☹ niekedy viac niekedy menej ale boli to stále, myslíte, že by to mohol byť aj slepák? 😨

ingulik
27. feb 2010

ahojky babule 🙂
my sme dnes boliplavat, hodila som par foto na FB
vave...nie nevadi 🙂
zuzub...nestras so slepkom, ja si skor myslim ze ti maly zacvikol nejaky nerv a preto to boli...jedna kamoska mala take bolesti a bol to nerv a kym neporodila bolelo a dalsia zase mala cystu cele tehu, ale na tu by ti prisli pri utz, takze skoc za gyndosom a ten ti urcite poradi...ale vsetko bude oukej 😉

zuzub
27. feb 2010

ingu ja mám takú malú cystu na vaječníku to mi hovoril gyndoš ešte na začiatku tehu.... len ma to ešte nikdy tak nebolelo.... dufam že zajtra ešte nejak prežijem a v pondelok ked nebude lepšie skočím k doki

slniecko4
27. feb 2010

ahojte,prajem pekný večer.. 🙂 ja som dnes bola v škole,ale hokej sme ráno pozerali,teraz pozeráme eurovíziu a ráno zas hokej.. 🙂
ingu,dík za info,nevedela som,koľko mliečko vydrží,ale stačilo len v chladničke,lebo večer a ráno som odsala. 🙂
vave,pekné náušnice.. 🙂 chceš dávať prepichnúť ešte v pôrodnici,či neskôr?

vavenka
autor
27. feb 2010

Ahojte 🙂

Ingu pekne fotky 🙂

Slni ano chcela by som este v porodnici, preto som uz teraz kupovala.... Ale mamka mi dala peniazky, takze mala to ma akoze od babky a dedka 😀

zuzub
28. feb 2010

ahojte, idem s mm na pohotovosť v noci sa mi to zhoršilo tak mi pls držte palce 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre