Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
3. mar 2010

caute,

vave specialne pre teba, kuk album, brucho som dala 😀 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

maxii jeeej ake pekne 🙂

maxii
3. mar 2010

dakujem evi 😉

strasne ma svrbi pokozka na bruchu, kremujem jak diva ale asi riadne sa napina 😒

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii dakujem 😀 krasne brusko 😉 fakt ti slo len tam, nikam inam 🙂 kolko mas kg navyse?

maxii
3. mar 2010

vave uz som si od 20tt vravela ze musim kvoli vavenke pridat fotku brucha tak som sa dnes hecla 😀

hej ja fakt len do brucha, nikam inam tusim....mozno trosilinka do bokov a zadku ale minimum....mam hore 13kg, to je dost, nie?

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii sak krasne, tabulkove hodnoty 🙂
Ja uz teraz mam 12 🙂 dufam ze do 20ky sa zmestim......

Inak aj mna zvykne svrbievat kozka na bruchu, zatial este nepopraskala, ale este mame 9 tyzdnov pred sebou 🙂

maxii
3. mar 2010

inak baby mne dnes kamoska vravela ze jej kamoskam sa dievcatka narodili vacsinou v 37tt sa ja som dnes zacala 36tt, zacinam sa bat 😀 do 13.3 musim vydrzat dovtedy mam rpacu 😀

vave asi nam len zostava dufat ze nepopraskame, ja sa toho bojim ked to tak svrbi....hlavne okolo pupka a nad nim

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii no neboj sa nicoho, tu na konovi zas prenasali baby, je to indi vindi 😉

A co sa tyka kozky - ja som sa zmierila s tym ze popraskam, uz som tu pisala ze aj mamka je popraskana, aj teta, aj mne popraskali stehna ked som bola v puberte a rychlo som narastla/pribrala....
Ale zatial sa drzim, takze ak to kozka vydrzi, budem len rada 😀 mastim o 106 😉

maxii
3. mar 2010

aj ja mazem jak diva 😀 no ked tak and tym rozmyslam celkom rada by som porodila v aprili, to je mi uz srdecne jedno kedy, kludne aj na 1.4. 😀 od 1.4. do 10.4. beriem hociaky termin 😀 😀

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii a preco prave tento termin?
Ja by som tiez rada porodit uz v aprili 😉

maxii
3. mar 2010

no lebo nechcem moc prenasat ani nechcem moc rodit pred terminom 😉 a kebyze v marci tak 28.3 vtedy ma drahy narodky 😀 tak by som nemusela darcek kupovat 😀

vavenka
autor
3. mar 2010

MAxii 😀 no mas to pekne naplanovane.....
Ja by som brala taky koniec 87tt, takych 3000-3200 g 😀 v poobednajsich hodinach odtecenie plodovej vody a vecer uz mat Vandusku pri sebe 😀 😀 dobre to mam naplanovane, nie? 😉 a nech je to v den ked sluzi moja porodnicka, nech nemusim cvakat nemocnici za vyziadanie 😉

vavenka
autor
3. mar 2010

TEda 38tt, nie 87 tt 😀

maxii
3. mar 2010

vave super planovanie, drzim palce aby vyslo 😉 😉

ze 87 uff, to by sme boli jake velrybky 😀 😀 😀

ale mas pravdu, od 38tt je mi to ejdno len tusim moj porodnik bude prec od 20-27.3 takze vtedy nie..... 😅

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii 😀 no ja som veeelmi zvedava ako to nakoniec cele dopadne, ty zaćinas, potom katka, potom zuzub a potom ja 😉 teda to poradie sa moze zmenit samozrejme, ale caka nas perne obdobie 🙂

maxii
3. mar 2010

no to veru caka...a moze sa to uz kaydu chvilu zacat !!! 😉 ale dufam ze vydrzim do aprila, rada by som si troska oddychnut a uzit si matersku 😉

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii no to hej, ja si uzvivam az az, po 36tt kedykolvek som pripravena 😀

maxii
3. mar 2010

tak -podla mna porodis v aprili, tipujem tak 25.4. 😀 moze byt???

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii - dohodnute 😀

maxii
3. mar 2010

a ja asi okolo toho 10.4. tak to budeme mat len 2 tyzdnovy rozdiel 😀

vavenka
autor
3. mar 2010

Maxii pekne sme si to naplanovali 😉
Ozaj, ty chodis na nejaky predporodny kurz alebo take nieco? Ja som si vcera akurat citala o masirovani hradze a malinikovom caji, rozmyslam ze po 34tt s tym zacnem, ak nezabudnem 🙂

maxii
3. mar 2010

nechodim nikam, aj sa na seba hnevam ale ja teraz fakt nemam kedy ☹ neviem ci nejaky este vystihnem po tom 13tom, ak nie tak to budem musiet zvladnut bez toho....akurat musim zajtra budem s porodnikom checknut, ako je to s m muzom pri porode, co musi absolvovat, aby sme aspon to stihli.....

ja sa lucim na dnes, idem k TV a do hajan 😉

papaaaa

zuzub
4. mar 2010

ahojte, dobré ránko 🙂 tak dnes ma konečne pustili domov, juuj bolo to tam na nervy, ale zas pomohli mi, všetko vám napíšem lun trošku neskôr lebo idem volať mojmu dokimu asi ma bude chcieť dnes vidieť 😀 kočky strašne som šťastná, žesom doma a malý je ok 😵 dakujem že ste na nás mysleli 😉

evitkamalicka
4. mar 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok, dokonca aj tlak som mala v norme 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

vavenka
autor
4. mar 2010

Ranko, tak pozitivne spravy, dievcata tesim sa 🙂

Zuzi super ze si uz doma, potom hned napis co a ako bolo, ok?

ingulik
4. mar 2010

bre rano...ci uz bry den pre niektore 🙂
zuzub vitaj doma, to je super ze je vsio oukej, ja som sa bala, ze si ta tam nechaju az do konca tehu...
evit...super... ja sa uz normalne tesim na dalsie tehu, ale este chvilku pockame... 🙂
vave, maxi...pozeram, ze si vsetko pekne planujete...aj ja som mala naplanovane a absolutne mi nic nevyslo, hadam len to ze mala je zdrava a vsetko je nakoniec v poriadku 🙂
...dnes vyzera byt pekny den, tak pojdeme asi o chvilku vonku... 😎

vavenka
autor
4. mar 2010

Ingu hihi, sak ja viem ze realila nakoniec bude uplne o inom, ale tak toto planovanie mi pomaha byt v pohode 😀 a presne ako pises, podstatne nakoniec bude aj tak iba to, aby sme obe obli v poriadku a zdrave 😉

Dnes ano vyzera byt krasne, pojdem sa aj ja prejst s danovym priznanim 😀

zuzub
4. mar 2010

v nedeľu v noci sa mi zosilneli tie bolesti v pravom boku ráno som už poriadne ani presjsť nemohla, som myslela,že ma slepakchytil 😖 tak sme s mm utekali na pohotovosť, doki ma vyšetril spravil sono a hovoril, že tam musím ostať 😢 mám vraj nejak otočenú maternicu a po predošlých potratoch je ešte dosť oslabená a tým, že malý rastie a prehadzuje sa môže mi to vyvolať takýto stav a ešte mám trošku skrátený kŕčok, ale zatiaľ sa neotváram, takže záver je vyššie riziko predčasného pôrodu 😒 nič moc ale tak hádam ešte nejaký ten týžden vydržíme, mám brať stále magnezko 3x denne a byť v kľude

vavenka
autor
4. mar 2010

Zuzi ale ved si mala celkom dlhu prestavku po poslednom cisteni, nie? 😕

No hlavne ze si v poriadku ty aj Misko, istotne este par tyzdnov pobudne v brusku, len to chce klud a
ziadne sarpacky sa do roboty 🙄 dufam ze si PN 🙄 joj si pekne mohla ostat doma a nie tam ta do roboty trebalo 😅

katka444
4. mar 2010

ahojte, takze nasa mala si nadalej pohodlne sedka na ritke. Dr. vravel, ze na 70 % to bude cisarsky. Krcok je v poriadku zatvoreny. Aj sa mu pohmatom zdalo, ked som bola na koze, ze citi dolu hlavicku, ale na sone sa presvedcil ze je to ritka. sa smial, ze este ani do skoly nechodi a uz ma mozole na zadku 😀 . Takze buduci tyzden si mam urobit predoperacne a uvidi sa. ale ked som sa opytala ci je este sanca, ze sa otoci, tak nebol moc optimista. ze uz ma malo miesta na otocenie. a ze teda by mi cisarsky spravili este pred terminom, aby sa nahodou porod nezacal rozbiehat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre