Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. mar 2010

bre ranko treti pokus

tinika
8. mar 2010

konečne uspesny 🙂

zuzub
8. mar 2010

ahojte 🙂 pekný deň všetkým prajem a všetko najlepšie k MDŽ 😀

vavenka
autor
8. mar 2010

Aj ja nam zelam pekny sviatok MDZ 🙂

Aky ste mali vikend: Citam ze same oslavy boli, tak super 🙂 aj mna by potesil taky oslavovsky kolacik 😀

Ja si teda uzivam dnes sladke nicnerobenie, cely vikend sa makalo skrz toho malovania, vcera som este pucovala kupelnu, samozrejme ked tatko vymyval kyble od farieb tak vsetko bolo zafrkane a z vane nepodaval dolu kozmetiku, takze kadu jednu flasticku a tubu som vcera pekne musela vyrdhnut 🙂 celkom dobry trening na trpezlivost 😀

Akurat co dam pracku a navarim nieco na veceru, ale to ma este cas 😅

zuzub
8. mar 2010

ja dnes celkom vegetím, chystala som papiere k učtovničke na danové, zbehnem asi do obchodu a poobede idem variť madarský guláš na zajtra a cestovinový šalát na večeru

slniecko4
8. mar 2010

ahojte,pridávam sa k prianiu všetkého dobrého k MDŽ. 🙂
vave,už všetko pomaľované?
zuzub,ty si už na PN?

zuzub
8. mar 2010

hej zatiaľ som PN a 27.3 mi začína MD

slniecko4
8. mar 2010

a bruško už nebolí?

zuzub
8. mar 2010

je to lepšie, ked ma pustili z nemocky ešte som to cítila, ale teraz už pohodička ale je pravda,že sa snažím max.ležať a beriem magnezko 3xdenne po 2tabletky

vavenka
autor
8. mar 2010

Cau slni 🙂

Este nieje vsetko, este obyvacko kuchynu treba a asi aj vymenime okna, takze to este potrva 🙄

Mnaam madarsky gulas 🙂

slniecko4
8. mar 2010

to až do pôrodu? lebo mne švagriná a neskôr aj pôrodník vraveli,že tak mesiac pred pôrodom treba prestať brať magnezko.. hlavne,že ti je lepšie..

slniecko4
8. mar 2010

vave,ty máš teda dobré plány v 32tt. 😀

vavenka
autor
8. mar 2010

Slni no ved cisto na hlavicku 😀 akurat som hromzila v sobotu, ked som tu funela pri zmyvani na kolenach, ze ja ťapa som to nemohla riesit v piatom mesiaci, cosi, najlepsie tak v osmom-deviatom 😀 😀 ale tak to som cela ja 😀 dufam ze okna budu skor ako o 6 tyzdnov 😕

Ja zatial klop klop, brusko neboli, ani nejak vyrazne netvrdne, tak na magnezko som sa uplne vykaslala, lebo mi zbytocne znizovalo tlak.... Takze beriem iba zelezo a zinok a sem tam ked ma napadne tak si dam sumive Ccko..

vavenka
autor
8. mar 2010

Inak dnes sa malej uz tretikrat cka - je to nomralne?? 🙄

slniecko4
8. mar 2010

ja som brala magnezko dve na deň,ale mesiac pred pôrodom som vysadila a brala som celé tehotenstvo calibrum,potom calibrum mami,to beriem doteraz..

slniecko4
8. mar 2010

vave a to ako zistíš? skáče ti bruško? 😅 to musí byť zlaté.. 😵

vavenka
autor
8. mar 2010

Slni hej, cele mi poskakuje, ako keby som mala taky velky svalovy tik 🙂 moja zlata.... Asi hltavo pije vodu 😀

Ja som uz vysadila aj prenatalne vitaminy, kedze mala je aj tak viac ako velka 😀 snazim sa ale jest vela ovocia a zeleniny.....

Zelezo beriem kvoli anemii a zinok som si naordinovala sama, lebo kazda jedna kamoska sa mi stazovala, ze po porode im zacali hrozne padat vlasy a pokazili sa nechty a aj plet, tak lekarnicka mi poradila nech si nasadim uz v predstihu zinok, no uvidime ci to bude mat nejaky efekt 😅

slniecko4
8. mar 2010

aha.. ja zas calibrum beriem kvôli tomu,že mám alergiu na mliečnu bielkovinu,tak nech aspoň aký taký vápnik v tele mám.. a zinok čistý berieš,či v kombinácii s inými vitamínmi?

zuzub
8. mar 2010

magnezko sa berie do max do 36tt takže si ho ešte nejaký týžden popapám 😀

katka444
8. mar 2010

Ahojte, drndy 🙂

co porabate? dnes bola u mna svagrina. sije mi taky fusak do autosedacky. ale este ho treba dokoncit. potom sfotim, ked bude v finalnej verziii.

zuzub
8. mar 2010

tortička, ktorú som práve papala je v albume kuk 😉

vavenka
autor
8. mar 2010

Zuzi ta torta je uuzzasna 🙂 normalne male umelecke dielo.....

Slni len cisty zinok 😉

Kati ja som pisala uz, oddychujem 🙂

katka444
8. mar 2010

jej zuzub torta je nadheran. kto piekol?

zuzub
8. mar 2010

vavenka fakt to su umelecka diela čo pečie a si predstav, že takýto talent v sebe objavila na materskej 😅 kto vie čo objavíme my 😀

katka444
8. mar 2010

no vave sa ti aj cudujem. ja som dnes po dlhom case vysavala, lebo v kuchyni ostala po tom siti sama nitka a teda mala som co robit, uf.

vavenka
autor
8. mar 2010

Zuzi 😀 😀 dufam ze same pozitivne veci 😀

Kati ty jedna, sak trocha citaj, nebud lenoch 😀

katka444
8. mar 2010

dnes som bola na krv na to predoperacne. v stredu mam interne.

a som sa objednala do porodnice dnes na predporodnu pripravu. trva to 80 min. ukazu salu izby, ukazu cviky na posilnenie svalov panvovych a ako dychat.

zuzub
8. mar 2010

ja som chcela dnes začať prať vecičky a hlavneže Lovelu čo som kúpila som nechala u mami 😠 zajtra zbehnem po nu

katka444
8. mar 2010

😅 vsak som prebehla ocami co ste pisali. ale vies, tehotenska demencia. hned zabudnem 😀

zuzub
8. mar 2010

no a ja som už aj s cvičením skončila ☹ ale budem chodiť aspon na tie prednášky ked mi začne MD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre