• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
zuzub to mas fajn. ja len teraz zacinam :grinning: . ale oni nerobia klasicke kurzy, ze stale nieco ine. to je len taka jednorazovka aby si sa oboznamila s prostredim a vedela kedy prist a co ta cca caka. tiez tam maju povedat, co presne si priniest so sebou pre seba, co pre babatko.
8. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to je aj u nás v žilinskej nemocke taká predpôrodná príprava kamoška ide od zajtra chodiť
8. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj ja som taka leniva, uz 2 mesiace sa odhodlavam ze pojdem cvicit, ale este sa mi to nepodarilo :grinning:
V KE sa cvici pondelky a stvrtky, dnes isto uz nepojdem, ale stvrtok mozno :slight_smile:
8. mar 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme dnes boli vonku od 12do5. Najprv s ingulik, potom sa k nam pridala kamoska a tak sme s kamoskou este sli na byt stary nakrmit drobcov a este prechadzku
ingulik som sa smiala ze suseda bude kontrolovat zase na okne a ja dodjem s dalsim kocikom
:grinning: ako mala este plakala?
Klokanka je super, super lahko sa zapina, aj navod je na nej, na tej čo som mala nebol navod ani papier a o ničom sa tam daval drobec. Takze chces ju predat?
8. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaka klokanka, co za suseda? Katastrofa s tymi nasimi maminami :grinning: je mi jasne ze ste s ingulik boli von, ale my ostatne nevieme citat myslienky na dialku :grinning:
8. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: suseda na starom byte kde sme byvali, ona furt spehuje cez okno na zachode :grinning:
a klokanku nam ingulik doniesla, tak sme skusali este niečo vysvetlim?
8. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No dakujem pekne za vysvetlenie :grinning:
8. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nie je začo :slight_smile:
8. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A co za klokanka to bola? Ja som tiez kupila od ruky z mimibazaru, dufam ze bude ok :slight_smile: Ty mas s ktorou klokankoiu problem?
8. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave chipolino či jak sa vola som mala ti hodim link a teraz mam od ingulik ale neviem značku ale je supeeer
a boliiii ma hrdloooo :frowning2:
8. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1728735

kamoska ma niečo podobne a vraj je super, ale mna tlačila na plece a krk
8. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ten link co si poslala - to je ta ktoru mas a neje velmi dobra, hej?

Ja mam moju v albume - sa podoba, ci? A ta co ti ingulik pozicala je v com lepsia?

Juuuj treba vykloktat, dat si teply cajik a fuknut na noc paralen ....
8. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popijam coldrex a dam aj vitaminky a paraen
hej ten link čo som mala a neni dobra uz som predala a od ingulim mam a je v tom lepsia ze je na obe pleca a navyse na chrbte krizom takze zataz je rozlozene :slight_smile:
8. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave asi dačo podobne ako mas ty bola tota moja ale kazdemu vyhovuje niečo ine sak uvidis
8. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingulik čiapočka je supeeeer uz mu je dobra a je strasne zlaty aj ockovi sa pačil, prvykrat bez komentara kolko to stalo :slight_smile:)) ked sa mi nabiju baterky hodim foto
8. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini som rada ze klokanka je super, predat ju nechcem...setrim pre dalsie babo...ale zatial si ju pozicaj a uzivaj v zdravi :slight_smile:
a mala potom prestala plakat, sme dosli domov, spapala vyzivu trochu mlieka a sme sli na navstevu na solivar, ale neboli doma a nakoniec sme boli aj u svokrovcov, lebo mala nam odkvecla tesne pri bloku, tak reku sa ideme povozit aby pospala a mm potreboval nejake veci z domu, tak sme zasli az do Kojsova... :slight_smile:
no ja som mm povedala, co som kupila ale nepovedal nic, lebo to este nevidel...som to hodila do prania na zajtra
vave...je to klokanka babybjorn a tiez som ju kupila od ruky tu na MK
8. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu si zlata, ako sa ti odmenim? budeme na nu davat pozor :slight_smile: takze ste mali autičkovy vyletik :slight_smile:)
8. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No kurnik Tini si ma nepotesila :grinning: ale tak snad bude ok, ak nie tak predame a kupime inu.....
8. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave sak mozno tebe nebude vadit, kamoska taku istu objednala ze je fajn. ale prv ako bola nastavena bol maly strasne nizko a tahalo mi rameno, tak som si to nastavila vyssie a to mi uz pri krku rezalo tak asi som malička hihi
ta od ingulik je uzasna akoze nie na hodinove nosenia to moj chrbat nezvladne ale suprova a nemusim ho drzat mam volne ruky
8. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: ako dnes? kde sa všetky flákate?
9. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babuchy :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, jeeej ty už máš 19tt, to už v polovičke jak rychlo to bežíííí :sweat_smile:
ako sa tehulkuje?
9. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulkuje sa super, ani neviem ze som tehu....a vy ako? uz to mas za par
9. mar 2010 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som do prania prvú várku vecičiek, a zistila som, že mám veci pre malého akoby som dvojičky čakala :grinning: asi ho budem 3xdenne prezliekať len neviem kde to všetko uložím :fearful:
9. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no len aby si tie niektore veci vobec aj pouzila :sweat_smile:
9. mar 2010 o 14:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no som na tom podobne :grinning: :grinning: ale tak pri prvom vytuzenom je to asi normalne :wink: ved bud ostane pre druhe alebo porozdavas rodine alebo sa preda :slight_smile:

Ja normalne rozmyslam ci vsetko prat.. zatial mam oprate len tie veci od svagrinej a nejake 56tky, ostatok este s cenovkami je v jednej velke taske, asi to budem prat postupne, stale ked sa nazbieraju spinave, tak k nim hodim aj nejake nove, podla aktualnej potreby....
9. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to periem odkraja, také väčšie vecičky mám nejaké aj u maminy nech mi to ttu teraz nezavadza....
a možno sa nám to zdá veľa kamoška mi hovorila, že niekedy malú musela aj 2-3x denne prezlicť ked sa jej podarilo nečakane grckať....
už som konečne vydumala skladové miesto na kočík, zavezieme ho k mojej babine ona má v dome miesta...nech sa z neho zatiaľ vytešuje :grinning:
9. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chlapcenskych a aj dost neutralnych veci habadej, ale tak cakam na ten velky ultrazvuk a ak ozaj bude dievcatko, tak hor sa do nakupovania aspon par ruzovych veci pre radost
9. mar 2010 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit :slight_smile: ty to uz beries viac pragmaticky, ja som sa nevedela zastavit, ked som sa dozvedela ze to bude dievcatlko :slight_smile: teda uz predtym som nakupovala - po tom 14tt, neutralne novorodenecke vecicky a mne doki uz v 16tt naznacila ze to asi bude pisula, takze som naozaj nakupovala - nove veci, na MMB, v sekacoch, kade tade :grinning: po svagrinej som dostala obrovsku tasku veci + este mam objednany balik z nextu, dufam ze mi ho uz kamoska z UK coskoro posle :wink: a uz pred mesiacom som sa dusovala ze nekupujem NIC, ale tak furt ked nieco pekne vidim a ked je to este aj vo vypredaji - no nekup to :grinning:
9. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave mne to dr. naznacil uz v 14tt, ale tak vies ako to sa este neda povedat s istotou
9. mar 2010 o 15:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok