Lady - snažilky III

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😃
katka444
8. mar 2010
zuzub to mas fajn. ja len teraz zacinam 😃 . ale oni nerobia klasicke kurzy, ze stale nieco ine. to je len taka jednorazovka aby si sa oboznamila s prostredim a vedela kedy prist a co ta cca caka. tiez tam maju povedat, co presne si priniest so sebou pre seba, co pre babatko.
zuzub
8. mar 2010
hej to je aj u nás v žilinskej nemocke taká predpôrodná príprava kamoška ide od zajtra chodiť
vavenkaautor
8. mar 2010
Joj ja som taka leniva, uz 2 mesiace sa odhodlavam ze pojdem cvicit, ale este sa mi to nepodarilo 😃
V KE sa cvici pondelky a stvrtky, dnes isto uz nepojdem, ale stvrtok mozno 🙂
tinika
8. mar 2010
ahojte tak my sme dnes boli vonku od 12do5. Najprv s ingulik, potom sa k nam pridala kamoska a tak sme s kamoskou este sli na byt stary nakrmit drobcov a este prechadzku
ingulik som sa smiala ze suseda bude kontrolovat zase na okne a ja dodjem s dalsim kocikom
😃 ako mala este plakala?
Klokanka je super, super lahko sa zapina, aj navod je na nej, na tej čo som mala nebol navod ani papier a o ničom sa tam daval drobec. Takze chces ju predat?
vavenkaautor
8. mar 2010
Jaka klokanka, co za suseda? Katastrofa s tymi nasimi maminami 😃 je mi jasne ze ste s ingulik boli von, ale my ostatne nevieme citat myslienky na dialku 😃
tinika
8. mar 2010
vave :-p 😃 suseda na starom byte kde sme byvali, ona furt spehuje cez okno na zachode 😃
a klokanku nam ingulik doniesla, tak sme skusali este niečo vysvetlim?
vavenkaautor
8. mar 2010
No dakujem pekne za vysvetlenie 😃
tinika
8. mar 2010
😃 nie je začo 🙂
vavenkaautor
8. mar 2010
A co za klokanka to bola? Ja som tiez kupila od ruky z mimibazaru, dufam ze bude ok 🙂 Ty mas s ktorou klokankoiu problem?
tinika
8. mar 2010
vave chipolino či jak sa vola som mala ti hodim link a teraz mam od ingulik ale neviem značku ale je supeeer
a boliiii ma hrdloooo 😞
tinika
8. mar 2010
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1728735

kamoska ma niečo podobne a vraj je super, ale mna tlačila na plece a krk
vavenkaautor
8. mar 2010
Ten link co si poslala - to je ta ktoru mas a neje velmi dobra, hej?

Ja mam moju v albume - sa podoba, ci? A ta co ti ingulik pozicala je v com lepsia?

Juuuj treba vykloktat, dat si teply cajik a fuknut na noc paralen ....
tinika
8. mar 2010
popijam coldrex a dam aj vitaminky a paraen
hej ten link čo som mala a neni dobra uz som predala a od ingulim mam a je v tom lepsia ze je na obe pleca a navyse na chrbte krizom takze zataz je rozlozene 🙂
tinika
8. mar 2010
vave asi dačo podobne ako mas ty bola tota moja ale kazdemu vyhovuje niečo ine sak uvidis
tinika
8. mar 2010
ingulik čiapočka je supeeeer uz mu je dobra a je strasne zlaty aj ockovi sa pačil, prvykrat bez komentara kolko to stalo 🙂)) ked sa mi nabiju baterky hodim foto
ingulik
8. mar 2010
tini som rada ze klokanka je super, predat ju nechcem...setrim pre dalsie babo...ale zatial si ju pozicaj a uzivaj v zdravi 🙂
a mala potom prestala plakat, sme dosli domov, spapala vyzivu trochu mlieka a sme sli na navstevu na solivar, ale neboli doma a nakoniec sme boli aj u svokrovcov, lebo mala nam odkvecla tesne pri bloku, tak reku sa ideme povozit aby pospala a mm potreboval nejake veci z domu, tak sme zasli az do Kojsova... 🙂
no ja som mm povedala, co som kupila ale nepovedal nic, lebo to este nevidel...som to hodila do prania na zajtra
vave...je to klokanka babybjorn a tiez som ju kupila od ruky tu na MK
tinika
8. mar 2010
ingu si zlata, ako sa ti odmenim? budeme na nu davat pozor 🙂 takze ste mali autičkovy vyletik 🙂)
vavenkaautor
8. mar 2010
No kurnik Tini si ma nepotesila 😃 ale tak snad bude ok, ak nie tak predame a kupime inu.....
tinika
8. mar 2010
vave sak mozno tebe nebude vadit, kamoska taku istu objednala ze je fajn. ale prv ako bola nastavena bol maly strasne nizko a tahalo mi rameno, tak som si to nastavila vyssie a to mi uz pri krku rezalo tak asi som malička hihi
ta od ingulik je uzasna akoze nie na hodinove nosenia to moj chrbat nezvladne ale suprova a nemusim ho drzat mam volne ruky
zuzub
9. mar 2010
čaute 🙂 ako dnes? kde sa všetky flákate?
evitkamalicka
9. mar 2010
ahoj babuchy 🙂
zuzub
9. mar 2010
ahoj evi, jeeej ty už máš 19tt, to už v polovičke jak rychlo to bežíííí :-N
ako sa tehulkuje?
evitkamalicka
9. mar 2010
tehulkuje sa super, ani neviem ze som tehu....a vy ako? uz to mas za par
zuzub
9. mar 2010
dala som do prania prvú várku vecičiek, a zistila som, že mám veci pre malého akoby som dvojičky čakala 😃 asi ho budem 3xdenne prezliekať len neviem kde to všetko uložím 😕
evitkamalicka
9. mar 2010
zuzi no len aby si tie niektore veci vobec aj pouzila :-N
vavenkaautor
9. mar 2010
Zuzi no som na tom podobne 😃 😃 ale tak pri prvom vytuzenom je to asi normalne 😉 ved bud ostane pre druhe alebo porozdavas rodine alebo sa preda 🙂

Ja normalne rozmyslam ci vsetko prat.. zatial mam oprate len tie veci od svagrinej a nejake 56tky, ostatok este s cenovkami je v jednej velke taske, asi to budem prat postupne, stale ked sa nazbieraju spinave, tak k nim hodim aj nejake nove, podla aktualnej potreby....
zuzub
9. mar 2010
ja to periem odkraja, také väčšie vecičky mám nejaké aj u maminy nech mi to ttu teraz nezavadza....
a možno sa nám to zdá veľa kamoška mi hovorila, že niekedy malú musela aj 2-3x denne prezlicť ked sa jej podarilo nečakane grckať....
už som konečne vydumala skladové miesto na kočík, zavezieme ho k mojej babine ona má v dome miesta...nech sa z neho zatiaľ vytešuje 😃
evitkamalicka
9. mar 2010
ja mam chlapcenskych a aj dost neutralnych veci habadej, ale tak cakam na ten velky ultrazvuk a ak ozaj bude dievcatko, tak hor sa do nakupovania aspon par ruzovych veci pre radost
vavenkaautor
9. mar 2010
Evit 🙂 ty to uz beries viac pragmaticky, ja som sa nevedela zastavit, ked som sa dozvedela ze to bude dievcatlko 🙂 teda uz predtym som nakupovala - po tom 14tt, neutralne novorodenecke vecicky a mne doki uz v 16tt naznacila ze to asi bude pisula, takze som naozaj nakupovala - nove veci, na MMB, v sekacoch, kade tade 😃 po svagrinej som dostala obrovsku tasku veci + este mam objednany balik z nextu, dufam ze mi ho uz kamoska z UK coskoro posle 😉 a uz pred mesiacom som sa dusovala ze nekupujem NIC, ale tak furt ked nieco pekne vidim a ked je to este aj vo vypredaji - no nekup to 😃
evitkamalicka
9. mar 2010
vave mne to dr. naznacil uz v 14tt, ale tak vies ako to sa este neda povedat s istotou