• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
a my este ziadneho najomnika nemame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stale hihi
11. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ani mi nehovor, ja som prave prosebnym pohladom vyhnala mojho do kuchyne, vyvara mi cestovinu, len tak mi potom nan nastruha nivu :wink:

A este ma caka zmrzlinka potom :grinning:
11. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve dotlačila PIMS opavia piškoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: predtým som dojredla chipsy a na večeru som zjedla 3 rožky s tvarohovou nátierkou... no koniec toto :grinning:
11. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som mala slaninu a krekry a poobede mätu keksik na ukludnenie
11. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja slaninu velmi nelubim, jedine taku v ktorej je viac maska ako toho bieleho sadla, ale to uz skoro ani nieje slanina :slight_smile:
A uz mam par dni chut na cestovinku s makom... Ale nemam mak ani mlyncek na mak :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rezance s makom by som si aj ja dala, ale tiež nemáme mlynček na mak :grinning:
11. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fuj a zas som sa prezrala :grinning: :grinning: cestovinky boli finom :wink:
11. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka nech ti padne na úžitok :wink:
11. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no prd mi to padne na uzitok :grinning: :grinning: ale tak mam vyhovorku, to nie ja, to Vanda :grinning:
11. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave si to za nas vyriešila hihi a makovy mlynček som tiez kupovala ako tehu :grinning: bo mam sice robot aj s mlynom ale ten melie nahrubo a to ja nelubim hihi a slaninku tiez mam radsej prerastanu
a tie som sa ich ozrala parkrat az som sa bala ako je maly zdrogovany hhi
11. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym!,
k tomu maku - predava sa aj uz namlety mak :slight_smile: je o nieco drahsi.
12. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co mate na dnes?

ja uz mam postavenu fazulovu klyslu polievocku. mm isiel po skrinu, co sme si dali robit do spalne, tak budeme skladat. a poobede sa chystam na navstevu ku kamoske. potom mi ostava este jedna a mozem ist rodit? :grinning: som vsetkym slubila, ze ich dojdem kuknut este kym porodim. potom uz budu chodit iba oni k nam.

to pocasie je hruza. dnes rano to je este horsie. kopec snehu akoby mali prist vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny piatoček, my ideme na uvitanie do zivota na mestsky urad dnes, teraz si varim zemiačky k soji, maly haja.
ja uz aj kycham dnes, a uz tri dni mi vypadavaju vlasy dost vela, uz nech skonči marec a dostanem sa do normalu :slight_smile:)
12. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: ja dnes v pláne nič mimoriadne, chystám sa poukladať prvú várku opratých a ožehlených vecí, už máme skrinku nachystanú :slight_smile: a vlasy mi treba nafarbiť, ale sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to bude tym počasim mne sa tiez nič nechce, a dnes nerobim som sa rozhodla, včera bol tazky den zasluzim si oddych hihi dufam ze pojde večer v telke dačo dobre
12. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tini treba si aj oddychnuť :wink:
12. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak treba aj oddychovat a ja to uz naozaj potrebujem
12. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:

Zuzi ja som farbila v utorok, tak mam zas nejakych 5 tyzdnov pokoj :slight_smile:
A tiez nemam v plane nic, chcela by som ist poobede na vacsi nakup, aj sa pomotat do Optimy (nakupne centrum v KE), som si dnes pekne pospala, aj dobre som spala, takze mam pocit ze ma dnes nic nevytoci :grinning:
vcera som hercovi ozehlila kosele a tielka, takze mam pokoj, aj ako nam boli zamerat okna vcera, tak sa odtahoval gauc a stol a tym padom som uz aj vytiahla vysavac a povysavala, teraz som poliala kvety, este stale mam kapustovo-gulasovu polievku navarenu od stredy (vcera sme boli na oslave, tak sme jedli tam), takze v podstate vegeet :grinning:

Mum ja som videla len pomlete orechy s cukrom uz, ale mak som este nevidela,... Skusim sa dnes poobzerat :wink:
12. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee vave ze si uz raz takuto foto mala?
vave je aj pomlety mak s cukrom, som raz kupila, nachystala robot ze idem mliet a naraz kuk a on uz pomlety :slight_smile:)
12. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini hej, myslim ze uz som ju tu mala :slight_smile:
No ved ja sa nehadam, len som pisala ze som ho este nevidela :wink:
12. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja viem ze sa nehadas len som chcela povedat ze ja som ho uz videla :slight_smile: existuje ako santa klaus :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už taký pomletý nekupujem lebo raz som kúpila a bol úplne hnusný horký som ho celý vyhodila :rolling_eyes:
ja som na zajtra na obed pre mm vymyslela, že bude piecť palacinky :slight_smile: tak sa teším on vie také fajné :sweat_smile:
12. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata! odtajnujem pre vas nasu velku novinku... vid moj profil :wink:
12. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej mum ja odpadnem to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vitaj v druhom kole :grinning: tehuliek a že 14tt páni to je paráda :grinning:
12. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeš aspon ešte s nami trochu tehulkovať :sweat_smile:
12. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi jaka fajna fotka :slight_smile:

Mumik gratulujeeem :slight_smile: som zvedava ci sa vam podaril chlapcek :grinning:
12. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kokso normalne ze nam tu uz druha vlna zacina, ja sa picnem :slight_smile: Evit a Mum zacali, som zvedava komu dalsiemu prenechame tt :slight_smile:
12. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam damsky magazín a je tam akurát môj gyndoš :grinning: hihi to je sranda
12. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mám tiež takú letnú, z Pohody 2007 :wink:
12. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi aj ja kukam :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok