• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
tak to je môj doki :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fesaak, len ma dost tremu, mam pocit :wink:
12. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej chudák vidno na nom uplne inak hovorí ako v ambulancii :grinning:
12. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a čo ideš nakupovať? či len tak sa poflakať? ja pôjdem dnes asi na poštu tak ti pošlem tie trička pre Vandu :wink:
12. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hehe :slight_smile: no a co hovoris na pozitivne myslenie? :wink: mne to pride trocha pritiahnute za vlasy.... Ked hovoril ze ked sa ti nieco stalo, tak si treba povedat ze chvalabohu ze sa nestalo horsie....
Ak akoze ma napadlo - ze ked mi napriklad zomrie niekto blizky, tak si mam povedat ze chvalabohu ze nezomreli vsetci, alebo co? :rolling_eyes: no to len tak na okraj :slight_smile:

V kazdom pripade pozitivne myslenie je fajn, len asi vsetko treba s mierou a zdravym rozumom :wink:
12. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi len tak potraviny, uz mame prazdnu chladnicku aj spajzku, a popri tom sa poflakat trochu, mozno pozriem ako su na tom v obchodoch so spolocenskym oblecenim pre tehotne - o mesiac ideme na svadbu :sweat_smile:
12. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem. :slight_smile: ale druhu vlnu predsa odstartovala evus uz davno?
12. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozitívne myslenie je fajn, ale zase až taký extra veľký význam by som mu nepripisovala.....
vave idete na svadbu a to ešte stíhaš ako tehula :grinning:
12. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ani mi nehovor, tuto stiham ako tehula - teda 17.4. - este by som mala byt 2v1 a 19.6. sa vydava draheho segra - to budem tak 5-6 tyzdnov po porode - a teda rada by som tam ist, kedze ju chceme volat aj zakrstnu, takze by sa patrilo.... No len neviem co obleciem, najskor skocim zo zelovocu pre mechy :grinning:

Mum ale to niee, Evus s nami zacinala s Malym miskom ako snazilka, to sa nerata, Karinka uz je velkaaa :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak dobre. :wink:
moja sestra sa vydava mesiac pred mojim terminom... bude mat svedkynu-velrybu, co uz... :grinning:
12. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mum :grinning: :grinning: no to sme dopadli, co? :slight_smile:
Ja som dokonca velryba skrizena so zvducholodou :grinning: joj trocha mam nervy, som za 25 eur vydrazila tieto saty
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1876797
Teraz mi ich postar dorucil - a teda vobec niesu biele, ale maslove a su z tenkej trickoviny! Teda obleciem ich v pohode, aj mi celkom sedia, ale tak vobec niesu slavnostne, skor ako taka lepsia nocna kosela :rolling_eyes: no nevadi, nabuduce budem vediet......
12. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy sa fakt cez ten net blbo nakupuje :rolling_eyes:
12. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no to hej....
Ale tak v lete isto vynosim v ramci prechadzok s kociarom, len taketo saty mi ku stastiu az tak nechybali....
No uz teraz je neskoro lamentovat .....
12. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš šaty na leto :wink: ja som si na babkinu 75ku kúpila v orsay také celkom spoločenské, mám ich ako tehu a aj potom vynosím... nie sú to také úplne najspoločenskejšie, ale aspon nich vynosím aj inak
12. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tie trička ti pošlem doporučene, aby sa náhodou niekde nestratili, tak aby ste vedeli, ked vám príde niečo zo žiliny :grinning:
12. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi dakujeeem, si zlata :slight_smile:
12. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš zač, dobre ponoste :wink:
12. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
periem vecičky a zistila som, že najviac máme body asi 20ks od 0 do 9 mesiacov a podbradníkov asi 10 :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi to je fajn to isto ponosite, body je zaklad pod vsetko, fajne drzi plienku :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej aj ja hovorím :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj ja uz by som chcela aby bola mala Vanda na svete, dnes mam taky den ze som nedockava :slight_smile: a v KE nam vyslo slnko :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme doma, citim sa divne, asi ma skoli choroba. Stretla som styri kočky čo sme boli v porodnici spolu :slight_smile:)
12. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee mum gratulujem :slight_smile: tak neplanovane? či ste chceli tak skoro dalsie? Takze tehulkovanie tu pokračuje aj ked porodia tri kočky :slight_smile:

nejak uz nahadzujete letne foto :slight_smile:
12. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum,jéj,to je nádherná správa takto na koniec týždňa. :dizzy_face: gratulujem. :slight_smile:
12. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prave som sa dozvedela ze kamoska čaka dievčatko, prveho ma chalana takze bude parik :slight_smile:
12. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,čo porábate pred víkendom?
tehulky,ako trávite posledné týždne? :slight_smile:
vave,už domaľované?
tini,čo,chrípka na teba lezie?
12. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni asi hej vies oslabena imunita teraz, začali mi vlasy vypadavat a kedna kočka dnes na tom uvitani čo rodila den po mne vravela ze jej uz tyzden vypadavaju.
a čo robime? ja dnes asi odpadnem do postele uz o 8 som uplne groggy
12. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jeeej mum..gratulujem k tehu....to je super....takze sa rozbieha dalsie kolo :slight_smile: no ja by som tiez tak nejak chcela na dalsom popracovat ked bude mat Nika rok a par mesiacov....ale ked tak pocitam tak vy ste este skor popracovali :grinning:
tini...tak snad do stredy sa uzdravis a pojdeme von...nakoniec asi budem v KE do utorka, lebo drahy ma nocnu v pondelok a sa mi nechce byt samej cez noc na byte...
12. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zacali pracovat na surodencovi po veronikinych prvych narodeninach (planovane, tinika). hned sa nam zadarilo, takze budeme mat rozdiel okolo 21 mesiacov. :wink: vsetkym prajem krasny vikend! ja som dnes prvykrat taka uplne uplne namotana na tehotenstvo, ked som pocula, ze je vsetko v poriadku a videla babatko na sone, strasne sa tesim. ale nejako na mna dolahla asi jarna unava... (ledva pominula ta prvotrimestrova a uz je to tu zas...) :wink:
12. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum a kojis este?
12. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok