Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
12. mar 2010

tak to je môj doki 🙂

vavenka
autor
12. mar 2010

Fesaak, len ma dost tremu, mam pocit 😉

zuzub
12. mar 2010

hej hej chudák vidno na nom uplne inak hovorí ako v ambulancii 😀

zuzub
12. mar 2010

vavenka a čo ideš nakupovať? či len tak sa poflakať? ja pôjdem dnes asi na poštu tak ti pošlem tie trička pre Vandu 😉

vavenka
autor
12. mar 2010

Hehe 🙂 no a co hovoris na pozitivne myslenie? 😉 mne to pride trocha pritiahnute za vlasy.... Ked hovoril ze ked sa ti nieco stalo, tak si treba povedat ze chvalabohu ze sa nestalo horsie....
Ak akoze ma napadlo - ze ked mi napriklad zomrie niekto blizky, tak si mam povedat ze chvalabohu ze nezomreli vsetci, alebo co? 🙄 no to len tak na okraj 🙂

V kazdom pripade pozitivne myslenie je fajn, len asi vsetko treba s mierou a zdravym rozumom 😉

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi len tak potraviny, uz mame prazdnu chladnicku aj spajzku, a popri tom sa poflakat trochu, mozno pozriem ako su na tom v obchodoch so spolocenskym oblecenim pre tehotne - o mesiac ideme na svadbu 😅

mum_to_be
12. mar 2010

ahojte, dakujem. 🙂 ale druhu vlnu predsa odstartovala evus uz davno?

zuzub
12. mar 2010

pozitívne myslenie je fajn, ale zase až taký extra veľký význam by som mu nepripisovala.....
vave idete na svadbu a to ešte stíhaš ako tehula 😀

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi ani mi nehovor, tuto stiham ako tehula - teda 17.4. - este by som mala byt 2v1 a 19.6. sa vydava draheho segra - to budem tak 5-6 tyzdnov po porode - a teda rada by som tam ist, kedze ju chceme volat aj zakrstnu, takze by sa patrilo.... No len neviem co obleciem, najskor skocim zo zelovocu pre mechy 😀

Mum ale to niee, Evus s nami zacinala s Malym miskom ako snazilka, to sa nerata, Karinka uz je velkaaa 🙂

mum_to_be
12. mar 2010

ok, tak dobre. 😉
moja sestra sa vydava mesiac pred mojim terminom... bude mat svedkynu-velrybu, co uz... 😀

vavenka
autor
12. mar 2010

Mum 😀 😀 no to sme dopadli, co? 🙂
Ja som dokonca velryba skrizena so zvducholodou 😀 joj trocha mam nervy, som za 25 eur vydrazila tieto saty
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1876797
Teraz mi ich postar dorucil - a teda vobec niesu biele, ale maslove a su z tenkej trickoviny! Teda obleciem ich v pohode, aj mi celkom sedia, ale tak vobec niesu slavnostne, skor ako taka lepsia nocna kosela 🙄 no nevadi, nabuduce budem vediet......

zuzub
12. mar 2010

niekedy sa fakt cez ten net blbo nakupuje 🙄

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi no to hej....
Ale tak v lete isto vynosim v ramci prechadzok s kociarom, len taketo saty mi ku stastiu az tak nechybali....
No uz teraz je neskoro lamentovat .....

zuzub
12. mar 2010

tak máš šaty na leto 😉 ja som si na babkinu 75ku kúpila v orsay také celkom spoločenské, mám ich ako tehu a aj potom vynosím... nie sú to také úplne najspoločenskejšie, ale aspon nich vynosím aj inak

zuzub
12. mar 2010

vavenka tie trička ti pošlem doporučene, aby sa náhodou niekde nestratili, tak aby ste vedeli, ked vám príde niečo zo žiliny 😀

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi dakujeeem, si zlata 🙂

zuzub
12. mar 2010

nemáš zač, dobre ponoste 😉

zuzub
12. mar 2010

periem vecičky a zistila som, že najviac máme body asi 20ks od 0 do 9 mesiacov a podbradníkov asi 10 😀 😀 😀

vavenka
autor
12. mar 2010

Zuzi to je fajn to isto ponosite, body je zaklad pod vsetko, fajne drzi plienku 🙂

zuzub
12. mar 2010

hej hej aj ja hovorím 🙂

vavenka
autor
12. mar 2010

Joj ja uz by som chcela aby bola mala Vanda na svete, dnes mam taky den ze som nedockava 🙂 a v KE nam vyslo slnko 🙂 🙂

tinika
12. mar 2010

ahojte tak sme doma, citim sa divne, asi ma skoli choroba. Stretla som styri kočky čo sme boli v porodnici spolu 🙂)

tinika
12. mar 2010

jeeee mum gratulujem 🙂 tak neplanovane? či ste chceli tak skoro dalsie? Takze tehulkovanie tu pokračuje aj ked porodia tri kočky 🙂

nejak uz nahadzujete letne foto 🙂

slniecko4
12. mar 2010

mum,jéj,to je nádherná správa takto na koniec týždňa. 😵 gratulujem. 🙂

tinika
12. mar 2010

a prave som sa dozvedela ze kamoska čaka dievčatko, prveho ma chalana takze bude parik 🙂

slniecko4
12. mar 2010

babenky,čo porábate pred víkendom?
tehulky,ako trávite posledné týždne? 🙂
vave,už domaľované?
tini,čo,chrípka na teba lezie?

tinika
12. mar 2010

slni asi hej vies oslabena imunita teraz, začali mi vlasy vypadavat a kedna kočka dnes na tom uvitani čo rodila den po mne vravela ze jej uz tyzden vypadavaju.
a čo robime? ja dnes asi odpadnem do postele uz o 8 som uplne groggy

ingulik
12. mar 2010

ahojte 🙂
jeeej mum..gratulujem k tehu....to je super....takze sa rozbieha dalsie kolo 🙂 no ja by som tiez tak nejak chcela na dalsom popracovat ked bude mat Nika rok a par mesiacov....ale ked tak pocitam tak vy ste este skor popracovali 😀
tini...tak snad do stredy sa uzdravis a pojdeme von...nakoniec asi budem v KE do utorka, lebo drahy ma nocnu v pondelok a sa mi nechce byt samej cez noc na byte...

mum_to_be
12. mar 2010

my sme zacali pracovat na surodencovi po veronikinych prvych narodeninach (planovane, tinika). hned sa nam zadarilo, takze budeme mat rozdiel okolo 21 mesiacov. 😉 vsetkym prajem krasny vikend! ja som dnes prvykrat taka uplne uplne namotana na tehotenstvo, ked som pocula, ze je vsetko v poriadku a videla babatko na sone, strasne sa tesim. ale nejako na mna dolahla asi jarna unava... (ledva pominula ta prvotrimestrova a uz je to tu zas...) 😉

ingulik
12. mar 2010

mum a kojis este?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre