• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
no mne tiez treba este skocit do zdravotnickych a dokupit nejake veci. ale uz mam v taske zupan, kosele, vlozky, tampony do podprdy, kozmetiku a slapky. takze tak napoly som uz pobalena.

zuzub a idete kupovat tu bexu? mne sa tiez pacila, len som ju nikde nevidela nazivo.
14. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi hej kati, kamoška ju mám , ale 3kolesovú tak sa pôjdem možno na nu mrknut.je lacnejšia o 55-60€ ako v-max a je to v podstate taký istý kočík, autosedačku mi požičia kamoška, my aj tak veľmi nechdíme autom kedže vlastné nemáme len ked si od maminy čižneme alebo mm má z roboty
14. mar 2010 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jooj ja sa strasne tesim ze nemusim do nemocnice trepat zupan a kosele :slight_smile: mam len taky hunaty, co by mi zabral pol tasky :grinning:
Sa mi prave podarilo rozbit stol na kuchynskom stole, kokso uz mi poriadne lezie na nervy ta moja nemotornost :rolling_eyes:
14. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja beriem do nemocky aj košle aj župan, nedavaju erárne len možno na pôrod potom máš svoje a župan mám taký tenký bavlnený takže pohoda.
vavenka mi hovor mne zase všetko padá z rúk si niekedy pripadám jak 100 ročná babka.a to si sklo rozbila hej ? ak som správne pochopila :grinning:
14. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Hej, som nadvihovala stol a bola som v tom ze to sklo je tam na vrchu na fix, a ono kotuha nebolo :frowning2: tak cela vypln vypadla a sa rzobila na cimor campr :frowning2:
14. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vavenka hlavne, že sa to nezosypalo na teba :wink: to sa stáva, pohodička
14. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi no ved hej.... Ale tak nebude to stat 5 korun kurnik :frowning2: joj nervy mam......
14. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no stane sa, mne sa tak kedysi podarilo roztrepať okno pri umývaní :rolling_eyes: ešte, ked som bývala u maminy
14. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi :slight_smile:

No uz mam rozdychane, sli sme na pizzu a hned mi je lepsie :slight_smile:

Som veelmi zvedava ako nam pojde zajtrajsie malovanie, tatko je tiez nejaky chrobacny, a ked mne pojde tak "od ruky" ako dnes, tak Pat a Mat sa mozu ist skryt :grinning:
14. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidíš vavenka tak pizza to poriešila :slight_smile: ja tiež práve rozmýšľam čo zjesť na večeru :unamused:
a čo idete vave ešte maľovať?
14. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi este obyvacko kuchynu a skoncili sme :slight_smile:
Teda este o 6 tyzdnov nam pridu v tejto obyvackokuchyni vymenit okna - to by som uz aj mohl byt v nemocnici :grinning:., by som sa voobec nepohnevala....
14. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to budete mať všetko pekné vynovené :wink: a farbu akú idete dávať?
my sme malovali pred 2 rokmi aj niečo, ked sme sa nasťahovali do 1izbáku a teraz nejdeme kedže tu budeme tak max.do oktobra-novembra,ale čo by sa zišlo tak koberec v izbe vytepovať :unamused:
14. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi no tu bolo malovane asi 5 rokov dozadu? Ja som povodne chcela len malu izbu malovat, hlavne kvoli malej, nech niesu zaprasene steny tam kde bude spinkat, no ale potom sa k tomu pridruzila spalna, potom reku tak uz aj chodbu dajme a nakoniec ked sme objednavali okna na stavbu na dom, tak nam spravili dobru cenu, tak reku ze dajme aj okna aspon na "prednu stranu" na byte - co je do ulice, a tym padom teda sa uz aj vymaluje :grinning: no proste z malej izby je nakoniec cely byt :grinning:
A lutujem ze sme sa do toho nepustili skor, lebo uz som fakt nemotorna a hneva ma to, ako funim a nevladzem a tak..... Ale tak clovek sa uci na vlastnych chybach :sweat_smile:
14. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
A farba - kavova na vsetky steny okrem jednej, ktora bude olivovo zelena :slight_smile:
14. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vave a mala nebude spat v spalni s vami?
14. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tini nie, ja budem spat s nou v detskej - do spalne sa nam nezmesti postielka :frowning2: ... Alebo bude spat s nami na posteli :grinning:
14. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa prestahujte do detskej vsetci :slight_smile:) kamoska tiez mali taky problem a prestahovali sa do detskej bo je vačšia
my mame miesto na postielku ale keby mame dvojičky tak tiez smola a ani do detskej by sme sa nepomestili :slight_smile:
14. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tini detska je este mensia ako spalna :grinning: :grinning: proste manzelska postel s postielkou sa nezmesti nikam :slight_smile:
14. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:( skoda ja si neviem predstavit spat sama v detskej s malym .( aspon sa vas tatik vyspi
14. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a to je výhoda 1zbáku my tu budeme pekne po kope so všetkým už sa tu ani nehneme :grinning:
vavenka ale fakt ta obdivujem, že si sa ešte do takýchto robôt pustila :wink:
14. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tini no ved uvidime ako to bude... Mne to ani velmi vadit nebude - presne tak - aspon sa vyspi tatko :wink:

Este je tu jedna moznost, ze budeme spat v obyvacke na roztahovacom gauci - ale tak to je dost neprakticke...
14. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ked budeme vo 4 izbáku tak neviem kde bude malý či ešte pri nás v spálni alebo vo svojej izbe :unamused: ale asi ešte pri nás lebo šak to bude mať ešte len nejakých 6mesiacov
14. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi no uz teraz mi nic ine nezostava, len dobojovat, ale tak kebyze viem ako to dopadne, tak nemalujem ani malu izbu :grinning: :grinning: nevadii, aspon budeme vo vynovenom - do domu sa aj tak budeme stahovat az v lete 2011, aj to v idealnom pripade, ktovie ako to cele pojde tento rok,....... Takze minimalne rok a pol este budeme v tomto byte....
14. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati mozno ma nepredbehnes a vyjde nam to naraz :grinning: ved uvidime....ja by som rada vydrzat do toho 39tt a to ty budes v 38tt takze je sanca :grinning: :grinning:

dnes sme mali navstevny den, a som utahana...to je este unava z uplynuleho tyzdna ked som makala jak srobik :unamused:
ale od zajtra uz sa setrim, a vela oddychujem...

ja mam inak 13 kg plus a teraz mi to stoji na mieste, tak neviem co este priberiem...

a taska je uz pobalena, skoro vsetky evci uz mam zbalene a pre malu poprane a vyzehlene aspon na tie prve dni doma a na cestu z porodky, do zbytku sa pustim teraz v tyzdni...

zajtra mam poradnu aj krv...som zvedava na vysledky :wink:
14. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to máte vave koľko izbák?
14. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maxii ty si šikulka, už aj veci zbalené :wink:
kočky stáva sa vám také, že sa vám bábo úplne tak strašne šklbne akoby ho trhlo alebo čo :confused: mne tu malý 2x urobil až som sa ja normálne zľakla, neviem čo to má byť
14. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi 3 izbak

Klasika mala spalna, este mensia detska a obyvacka + kuchyna :slight_smile:

Maxii tak len pekne oddychuj, mas na to plne pravo :slight_smile: a ozaj, bude Laura, ci Natalka? :wink:
14. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi mne to mala robi casto, ze mi bruchom sklbne 2-3 krat za sebou strasne rychlo a pootm uz len take prevalovanie citim, alebo ako ide kolenom....sranda je to :sweat_smile:

Vave asi Natalka vitazi :grinning: hodi sa to k priezvisku a aj sme sa s muzom zhodli ze je to lepsie meno...no ale definitivne to bude az v rodnom liste :grinning:
Inak ma provokuje tvoja foto, sla by som k moruuuuu :grinning:
14. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Maxii :grinning: :grinning:

No ja som sa tu tak minule zasnivala, ze mat takych 4000,- zvysnych eur, a v oktobri by sme vzali aj nasich ako aupair a sli sa vyvalit niekam, kde je este taky cas teplo, uz aj s Vandou :grinning: :grinning: hned by som si dala povedat... Juj trocha lutujem ze sme toto leto nikde neboli - ale tak splodili sme potomka, takze je to ok :slight_smile:

Zuzi aj mna niekedy tak kopne ze az, jednorazovka, a potom sa zacne vlnit - presne ako Maxii popisuje... Mam pocit ako keby sa strhla zo spanku :wink:
A poslednu dobu sa vie tak vypucit - az ako keby sa zaprela do stien maternice, mi z brucha spravi obdlznik :slight_smile: az ma to niekedy ze normalne boli.....
14. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no presne to je také ako keby sa strhol zo spánku....
vavenka a ty máš ako malú otočenú?
14. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok