Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi hej, delena strava je super,....
Ale aj tato nova 90 dnova je hodne ucinna, sice ja som ju nedrzala, ale kolegyne - take 40tnicky, si pochvalovali velmi, ze nenarocnym sposobom to slo pekne dolu......

Mne sa osvedcili celkom tie moje "hladovkove detoxikacie" 😀 ked si este pamatate, som su sem tam sa pochvalila - 1-2 za mesiac som si dala 2-3 dni bez jedla... Netvrdim ze som schudla, ale ani som nepribrala a furt som mala lepsi pocit, sa mi potom upravila plet, menej mastneli vlasy a tak som mala pocit ze som mala viac energie, co malo za nasledok ze sa mi aj cvicit chcelo a tak......

zuzub
14. mar 2010

to si mala vave také očistné dni 😉
my sme celkom dlho mali tu delenú asi nejaké 2 roky

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no ja uz teraz na sebe vidim ze som pribrala vsade - minule som chcela obliect jedny nohavky, ktore mi padali aj ked bol zapnuty zips - take bedrace - reku ze tieto este musim obliect pod pupek, a prd, ani cez stehna som ich nenatiahla! Ono mi vravia ze som nepribrala, ale pri tom brusisku sa to strati 😀 je to len ocny klam 😀 takze spolieham sa na to, ze 1. budem kojit = schudnem; 2. idem mat letne babo - teda vela pochybu na vzduchu=schudnem, 3. nebude mi mat velmi kto pomahat s malou a domacnostou - mamka este pracuje, svokra 100 km daleko, drahy praca+stavba=schudnem 😀 4. ze budem mat dost pevnej vole upravit stravu a trocha cvicit= schudnem 🙂

tinika
14. mar 2010

sak to zuzi ze narocne a ked s tym prestanes tak jojo efekt je isty ne?
no a neuverite ale kexik este nebol, prvy meiac som bola vdacna za kazdu minutu spanku a od januara kazdu noc makam do 12 minimalne a to mm uz spi 🙂 ale v aprili to napravim hoci ja s kexiku nechudnem

tinika
14. mar 2010

ta kamoska čo ma trojtyzdnovu kočku uz nosi nohavky ako pred porodom ja som mesiac chodial v tehu rifliach a teraz mam kupene nove čo su vačšie :(( ostastne odpočivaju v skrini a snad sa ma dočkaju sice zapnem ale tlačia

zuzub
14. mar 2010

ja som tini po skončení delenej nepribrala, ale tak zase jasne, že sa nemôžeš rozožrať jak delo 😀
vave ja sa tiež tak podobne spolieham ako ty 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Dievcata idem ja spat, zajtra nech som pouzitelna 🙂

Bru nocku 😉

tinika
14. mar 2010

no som sa prave chcela pytat ze čo ze dnes ste tak dlho 🙂))
inac ja som brusaky robila ked som sportovala a aj tak som neschudla ale ani nepribrala to az potom ked som skončila s tym :(

tinika
14. mar 2010

Vave presne očny klam, tiez som mala pocit ze mam mensi zadok 😀 a ze som schudla a jaka som kočka, to keby sa dalo byt tehu tak v 6 mesiaci ked som este ohybna tak niekolko rokov tak som spokojna hihi

tinika
14. mar 2010

a je pravda ze mam plany alep evnu volu velmi nie na take :/// ale musim dačo urobit kym budem druhykrat tehula hihi a potom zase natvrdo aby som bola ako tak kočka hoci modelka zo mna nikdy nebola ani nebude

tinika
14. mar 2010

tak bru noc

slniecko4
15. mar 2010

pekné ránko,babenky.. 🙂 pozerám,že ste sa riadne rozpísali.. 🙂 tak aspoň k niečomu sa pripojím.. 🙂
zuzub,ja som tiež rodila 30km od bydliska,je potrebné vziať autosedačku,lebo aj v pôrodnici mi jedna kočka vravela,že známa jej niesla bábo z pôrodnice vo vaničke,stopli ich policajti a dostala pokutu 100eur..
vave,ja perinku používam doteraz,síce už nie tú klasickú bielu,ale zavinovačku z Poľska a to Peťka už mala 3 mesiace.Už v nej nie je sústavne,ale napr. keď ju kojím na rukách a nie poležiačky,je lepšie ju držať v zavinovačke,takisto keď ju uspávam na rukách,je v zavinovačke.
tini,problém s bruškom mám aj ja,síce ho nemám ako tehotná,ale mne vadí,aké je mľandravé,som zvyknutá na pekné ploché bruško a teraz mám nad jazvou po sekcii také mäkké.. 😒

zuzub
15. mar 2010

ahojte 🙂 u nás to dnes vyzerá ako na vianoce zase nový sneh nám napadol 😝

tinika
15. mar 2010

slni ahoj, tak aj som skoro od začiatku kojila len tak ze som maleho mala na deke, lebo sa mu zle prisavalo ked zavadzala perinka alebo zavinovačka
no vidis moja a ja som ploche brusko mala niekedy na zakladnej, to mlandrave ti časom zmizne ale ja mam aj tuku dost takze musim makat

katka444
15. mar 2010

ahojte, ako v pondelok? ja uz zacinam 3 t materskej 🙂

katka444
15. mar 2010

no vy ste mali vcera vydrz 🙂

tinika
15. mar 2010

kati fakt? tak to veru letiii ja som začala matersku 1.11. a 24 som uz bola v nemocke tak ale ty si asi sla 8tt pred porodom ze?

slniecko4
15. mar 2010

tini,šak to,kedy tá mľandravosť zmizne,leto o chvíľu.. 🙂
kati,super,už materská,užívaj si to,kým nezačne riadny kolotoč.. 🙂

katka444
15. mar 2010

nie tini, ja som sla 6 tt pred. ale o 2 tt mozno uz aj ja budem lezat v nemocke. som si pisala s jednou babenkou, co bola na cisarskom v tej nemocke kam idem ja a ze cisarsky robia 2 t pred terminom. takze na prelome mesiacov mi to vychadza. kurnik a to bude prave velka noc. mohli by mi ho radsej spravit az utorok po velkej noci.

katka444
15. mar 2010

slni veru uzivam si, iba lenosim. az mam pocit, ze ak to nakoniec bude prirodzeny porod, tak nebudem ani vladat tlacit, co teraz tak zleniviem 😀

tini, slni, vy ste mali CR. kedy ste po nom uz mohli v pohode vstat a postarat sa o drobce? a boli ste uplne uspate?

slniecko4
15. mar 2010

katka,neboj,neverím,že by nejaký lekár chcel robiť sekciu priamo na veľkú noc,určite ťa naplánujú až po..

katka444
15. mar 2010

no len aby mi ju nespravili pred a ja budem cez velku noc lezat v nemocke ☹

zuzub
15. mar 2010

kati, už to máš fakt za pár 😉 ja si tiež myslím, žeaž po veľkej noci ťa to čaká 😉

katka444
15. mar 2010

tak dufam, lebo 3.4. mam este stretavku zo strednej 😀
no sesternicinu svadbu 10.4. uz asi na beton nestiham 😀
a mozno nas mala prekvapi a otoci sa sama 🙂

tinika
15. mar 2010

hej kati neurobi ti na velku noc, kamoska tiez sla este na vianoce domov

katka444
15. mar 2010

inak ja uz mam objednany monitor dychu. od jednej babenky z bazaru za 55 e+3 e postovne. aspon budem kludnejsia.

zuzub aj ja citim obcas take trhnutie, akoby sa mala prebrala zo spanku. a je to sranda, ak nahodou prave citam knihu, tak sa zatrasie aj cela kniha, ako ju mam o seba opretu.

tinika
15. mar 2010

kati aspon si pripravena na obe varianty nie ako ja 🙂 som bola isto ze rodim normalne a nakoniec som si uzila obe 🙂)

slniecko4
15. mar 2010

tini,ja tiež.. 🙂

slniecko4
15. mar 2010

ale aspoň vieme,čo sú to pôrodné bolesti.. 😀 aj keď vtedy mi do smiechu nebolo.. ale aspoň vieme,že druhé už na plánovanú sekciu bude.. 🙂

katka444
15. mar 2010

ja mam porodnicu 36 km. ale malu chcem mat v perinke a v prenosnej taske. ved je to hrozne aby bola hned na taku dlhu dobu poskladana v tom vajicku chuda. a budemm sa modlit, nech sa nic zle nestane. ale ved este pred par rokmi vozili babatka s porodnice na rukach v perinke a tu su vsetci. uz ked pojdem niekam sama tu u nas k lekarovi, tak je to predsa ine na tych 5 min. cesty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre