• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
teraz mam tak super velky balkon ze aj susiak tam vojde takze mozme prat a prat, na starom byte ked som ho tam vytrepala tak uz som ledva vosla do bytu a to polovica pradla čuchala o zabradlie čo nebolo pomalovane
23. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vavenka dik, za dobrý tip -upratanie balkona, aj ja sa idem do toho pustiť nech si tam môžem v kľude posedieť :slight_smile:
23. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam treba este nejake sedeničko kupit ale sa uz tesim pol roka na kavco na balkone , pri zapade slnka .))
23. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No my sme na prizemi, takze aj napriek tomu ze balkon je velky, tak pradlo tam nevesiam.... Akurat drahy tam chodi na cigaretku a tiez sa nam obera farba - ale to preto ze zateka, sused nad nami by to ale musel riesit dlazbou alebo tak, aby sa voda z jeho balkona nedostala k nam....
A dlazbu by som chcela, minuly rok sme ho dali oplastovat - teda tie vonkajsie zaluzie aj zabradlie sa oplastovalo, takze to je ok, len ta farba a dlazba... No uvidime, mozno sa to popri dome nejako zvezie :wink:
23. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme byvali 20 rokov na prizemi a v pohosme vesali pradlo
23. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini ale ved to je ok, kazdeho vec, ja tam proste pradlo nevesiam, mam pocit ako keby mi kazdy videl rovno do skrine :grinning:
23. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme tu na 1 izbaku velikú logiu úplne parádnu, tá mi bude najviac z celého bytu chýbať a celé doobedie svieti slniečko, na 4 izbáku máme taký klasický balkón nie je nejaký malý ale proti logii je to nič :grinning:
a inak k tomu prádlu ked sme bývali na 4 izbáku ešte s nájomníkmi tak oni si tam vešali a raz im zmizli jedny pánske a jedny dámske rifle :angry: ja som tam vešela len na stojan a to ked som bola doma.
ked budeme,ale prerabať byť chceme aj balkon celý robiť a dáme si taký zasklený ale aby sa dal otvárať
23. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ešte taký podstatný rozdiel teraz sme na 7 poschodí a 4 izbák máme na prízemí :grinning: tak ale zvykneme si :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ale aku mate vyhodu oproti mne, sup sup a uz ste doma a ja vlačim nakupi a drobca na 3 posch. :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini to nosenie som si ja užívala 26 rokov, my sme bývali s maminou na 5 poschodí a bez výťahu!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bolo fakt o život a hlavne pri prerábke bytu sme s mamou nosili tie kvadre na jadro a podobne a chlapov čo prerabali išlo drbnúť si vieš predstaviť :grinning:
23. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no ja sa absolutne nestazujem - mne prizemie maximalne vyhovuje :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi takze aj vy prizemie? Fajne :wink: ja sa uz neviem dockat na sedenicko v zahradke pri domceku :slight_smile: ale na to si este hoooodne dlho budem musiet pockat......
23. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej vavenka 4izbak máme na prízemí,a mne sa to páči je to také vyvýšné prízemie takže pohoda.a hlavne sa nemusíš spoliehať na výťah a pod máme k bytu pár schodov a výhoda je ešte tá, že výťah zastavuje až pod nami takže nám netrieskajú výťahové dvere
23. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pre mna bola jedina nevyhoda prizemia - velka kosa v zime :slight_smile:)
no sak zuzi sme sa tiez navlačili pri stahovani, a tie material na prerabku hihi ale len na 3
23. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak to uz je fakt sila :slight_smile:)
sme chceli ist vonku, maly papal uz o pol 11 ale o 11 mali doniest postel a doniesli ju az o pol 12 a este hodinu maturovali aku ju dostat do izby ,lebo ktosi ju nerozmontoval ako sme kazali :slight_smile:) a zistila som pruser, ze kovli centiku sa nevojde tam kde som chcela, musime nejak skrinu otočit
23. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm sa potesi :(( bude mat program na večer :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hehe tie voziky su super :slight_smile:

Tini aku postel ste kupili? :wink:
23. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balkon uprataný :slight_smile: som sa už aj najedla francúzske zemiaky som mala a som to ešte dorazila milou :grinning: normálne hladsam odvahu sa tento týžden postaviť na váhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ja som po vikende o 1,5 kg tazsia :grinning: nemala som sa vcera vazit....
Ja som tiez hladna, ale este som si osupala 4 ks kiwi, nech trocha oklamem zaludok...

Este som sa k balkonu nedostala, ale pretriedila som zas veci pre malu, co som za posledne 3 mesiace naznasala, a tie najmensie som dala prat a vypucovala som kupelnu :slight_smile:
Teraz sa nahlasila na navstevu draheho sesternica, dnes ma termin, tak spaciruje po meste a poschodoch nech uz to na nu pride konecne :grinning:
23. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tak možno sa jej u vás zadarí :grinning: a budete ju viesť do pôrodnice
23. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No my ju vezieme tak ci tak, drahy ma tento tyzden pohotovost, lebo oni su bez auta :wink:
23. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj tak to je dobré :grinning:
ja len dúfam, že ked začnem rodiť mm bude doma a nie niekde na služobke :unamused:
23. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ja som kludna, kedze to mam na skok, zatial mam predstavu, ze medzi kontrakciami sa tam dospocem aj sama, kebyze nikto nieje doma :wink:
23. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si asi budem musieť vybaviť niekoho na záskok keby mm nemohol lebo sama by som to asi neodšoferovala
23. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave taku pre dvoch čo sa vysuva zo spodu jedna a este plus ulozny priestor
inac som stihla pri malom prave vytepovat koberce :slight_smile:)
23. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite čo som dnes kupila :slight_smile: vo stvrtok ideme ku kamoske čo ma dcerku mladsiu od naseho cca mesiac sa mi tak pačili take ruzove
23. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha
23. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini pekne si pokupila :wink:

Zuzi cosi, to ani nahodou, 25 km soferovat v porodnych bolestiach! Prinajhorsom zavolas taxika, prosim ta.....Isto by ti spravil cenu :wink:
23. mar 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave dik som nechcela poschodovu bo dost mala izba ta aspon jedna stena nech j volna a chceli sme aj ulozny priestor a toto bola jedina v prešove na mna kukali jak na puk ze čo chcem ked som sa inde pytala, bud boli dve postele bez ulozneho abo jedna s uloznym
23. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok