Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
23. mar 2010

peknu posteľ ste tini kúpili.
som dnes konečne poprala plienky, myslíte že bude stačiť 10ks malých a 10ks veľkých? myslím na to balenie na široko

tinika
23. mar 2010

zuzi vdaka, idem hodit foto, v poho vosla tam kde sme chceli takze robosi to nemaju v oku 🙂)) a este som nalepila na stenu nalepky 3d co som minule v lidli kupila za necele 3e

vavenka
autor
23. mar 2010

Zuzi ja mam len jednu velkost, asi 30 ks?

Myslim ze bude stacit, a ak nie tak potom dokupis 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

zuzi urcite ti bude stacit, ja som mala nakupenych 40ks a bolo mi to na prd, lebo som vyuzila tak maximalne polovicu

tinika
23. mar 2010

takze

tinika
23. mar 2010

hava hned oskusala 🙂)

zuzub
23. mar 2010

zajtra idem objednať kočík, tak sa teším 🙂

tinika
23. mar 2010

ja som mala od svagrinej aj som si este kupila bo som zo začiatku normalne len plienky davala, to som prala kazdy treti den keby ze si nedokupim tak asi kazdy hihi bo kym doschli a trebalo pozehlit uz som občas nemala, ale maly toko čural, ze som sa na to vy... lebo stale ho prebalovat a nespal by. Tak davam tiez jednorazovky 😀

tinika
23. mar 2010

a pod hlavičku, na odhgnutie a tak

evitkamalicka
23. mar 2010

ja som balila tak, ze na jednorazovku latkovka

zuzub
23. mar 2010

ja som od začiatku za jednorazovky, načo si robiť robotu, len na balenie na široko budem potrebovať, a pod hlavičku som kúpila také obrázkové 🙂

evitkamalicka
23. mar 2010

ja tiez len jednorazovky

tinika
23. mar 2010

zuzi daj foto kocika potom ze aky ste kupili 🙂

zuzub
23. mar 2010

ideme kupovať tento

zuzub
23. mar 2010

ked bude doma pofotím,ale to bude až po veľkej noci

tinika
23. mar 2010

zuzi pekny pekny aj nad takym som uvazovala

vavenka
autor
23. mar 2010

Tini pekna izba, hava je super 😀

Zuzi takze nakoniec ide povodna verzia kociara 😉

Evit ked si pouzivala len na balenie, tak 20 staci.... Ked pouzivas zo zaciatku aj miesto podbradnika, na odgrgnutie, utretie, pod hlavku ked spi - tak to potom toho ide viac......

adenka
23. mar 2010

ahojte cicusky,
ako sa mi mate? nestiham sem chodit, doma mame sodomu gomoru...

vavenka
autor
23. mar 2010

Ahoj aden 🙂 este raz dodatocne secko naj k narodkam 🙂
A coze sodoma gomora? Mangela uz mas doma?

tinika
23. mar 2010

vave 🙂

zuzub
24. mar 2010

Dobré ránko prajem 🙂 dnes sme si trošku privstali už som od 4.50 hore poobede budem ako zdochlinka 😀
dnes má čaká zubárka jááááj to ja vôbec nemusím aj ked väčšinou mi nič nerobí,ale ja pri zvuku vrtačky odpadavam 😖 a chystám sa aj do práce rozlúčiť vybaviť všetky papierovačky a potom do mesta ten kočík objednať, takže dnes ma čaká celkom aktívny deň 🙂

tinika
24. mar 2010

zuzi ahoj, zubara ti nezavidim, ja som počas tehu mala len jeden maly kazik za to po porode ma boli zuby hrozne a doky tvrdi ze kaz nemam a trpnu mi predne zuby ak zjem dačo tepla abo studene čo je logicke ale teraz stači len trosku teple aleob trosku studene

vavenka
autor
24. mar 2010

Ranko 🙂

JA mam super zubara, stale sa tam tesim - a chvalabohu po provom trimestri mi dal dokopy pekne zuby, asi 2 kazy, kamen a tak, vravel ze najblizsie staci prist az ked budem tehotna druhykrat 😀 strasny srandista 😉 on sa vola Rudolf, a si predstavte, tam sedim v kresle, otvorena pusa - pyta sa ma ake mame mena pre malu - ja mu samozrejme neviem odpovedat a on na to ze : predpokladam ze Rudolfina, ak nie, tak vas vyradujem z mojej evidencie - uplne mrtvolnym hlasom - som sa tak rozrehotala, ze mi vypadli tampony aj odsavacka z pusy 😀 fakt je perfektny.....

No a aj ja som vstavala pred stvrtou - ale zobudila ma telefoant - draheho sesterka volala ze jej odtiekla plodovka, takze sme ju viezli do nemocnice - moja zlata 🙂 a dilino mal prazdnu nadrz! Sme museli este tankovat, chvalabohu ze este nemala kontrakcie..... Tak sme dosli spat asi o polsiedmej a este som pospala, doteraz, takze neviem neviem ci nieco z mojich planoc dnes stiham 🙂

tinika
24. mar 2010

čafte kde ste cely den?
my uz spime, dnes mame v brusku prvu kasu, som zvedava či bude dlhsie spat

katka444
24. mar 2010

ahojte, my si s mm uzivame slniecko. cely den sme boli na zahrade. normalne som bola len v tricko s kratkym rukavom a s teplakov som spravila 3/4táky 🙂

zajtra mam poradnu. tak uvidime ci sa nahodou nasa mala neprekoprcla. vcera mala dost rusny den. stale sa vypucala.

maxii
24. mar 2010

caute 😉
ja travim moj 6ty den v nemocke....snad v pondelok uz rodim 😉 dnes som zacala 39tt cize natalka by mala byt uz donosena a zrela...🙂 uz sa asi caka len na mojho lekara ktory pride v sobotu....cize uz len 4 dni 😉 😉

ako sa mate?

dnes bolo tak nadherne, ale aspon som sa poprechadzala po terase po slniecku, to bolo fajn 😅 a inak dnes mi celkom casto tvrdne brusko...

ingulik
24. mar 2010

bry vecer...my sme dnes boli na rehabke, poobede este vonku a konecne spinkame...dnes sme mali blbsi vecer....vlastne cely den som mala na figu....ked sme sli na tu rehabku, usiel nam bus, dalsie tri isli potom stare kraksne a az stvrty bol nizkopodlazny...to som meskala uz pol hodiny...jedine pozitivum bolo dnesne pocasie....
tini takze uz kasickujete? Nika ma pre zmenu zase obdobie kedy nechce nic okrem mliecka....sa fakt bojim, ze ju od tej cicky neodnaucim....

ingulik
24. mar 2010

no maxi...aby to ten tvoj lekar stihol ked ti casto tvrdne brusko 😉

katka444
24. mar 2010

jejda maxi, takze za par dni uz budes drzat malu na rukach. super pocit. prave vravim mm, ze coskoro je tu velka noc a po nej uz skonci veget a zacne realita 😀 ze u uz sa do konca zivota nezastavime. bude to velka zmena. mat zodpovednost za to male stvorenie. 🙂

ingu a koklo este budete chodit na tu rehabku?

ingulik
24. mar 2010

katka este 8. aprila mame ist na kontrolu a asi koncime....podla mna sme mohli uz davno ale mm tak slepo veri doktorom, ze som to radsej nechala tak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre