Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
3. feb 2009

no uz to mam aj v pase...pre diecatko veronika a pre chlapca filipko...meno pre chlapca nebol problem ale pre dievcatko...jemu sa pacia take ruske a slovenske mena a mne prave take netypicke...ale nakoniec sme sa zhodli 🙂

katka444
3. feb 2009

aha veronika alebo filipko?

ingulik
3. feb 2009

ano katka 🙂
idem si na chvilu vystriet chrbat, lebo ma nejako pobolievaju krize...a to som len pozmyvala kuchynu a chodbu 😖 este sa ukazem 🙂

katka444
3. feb 2009

u nas padaju take nadherne velke chumace snehu. no nemohlo byt takto na vianoce. 😠

evus
3. feb 2009

ahojteeeeeeeeee

kati,krasny grafik,taky tehu by som povedala 😉

ingu,natieraj prsia cimkolvek co je mastne,hoc aj niveou,ja som ich mala tiez suche a ked sa mi ku koncu mesiac zvacsili o dve cisla,tak sa mi na nich urobili strie a nevyzera to moc ocarujuco 😖

snazivazuzi
3. feb 2009

Ahojte 🙂

Ingu, ja tiez pouzivam niveu 3v1, taku svetlomodru a brusko aj prsia mám ako malé bábo. Na zaciatku som sa natierala detskym olejom HIpp, ale v takejto zime po kupani sa mi nechcelo cakat kym sa olej vstrebe, tak som nasla toto a som veeeelmi spokojná 😵

zuzub
3. feb 2009

ahojte, vy ste tu toho riadne popísali 🙂 nemáte čo robiť alebo čo 😀 😀 😀 😀

tinika
3. feb 2009

tak to sa "teším" ja mám suchú pokožku extremne už teraz a nie som tehu

janulik.j
3. feb 2009

Ingu, tak vitaj v klube manzeliek vojakov. aj evus ma manzelika byv. vojaka 😉 ja som mala od kamosky olejcek babylove z DM pre tehotne a tym som natierala aj prsia aj brus. brusko mi nakoniec ostalo pekne ale tie moje nulky mi aj tak popraskali 😀
zuzub ahoj ty nas len vzdy pozdravis a nenapises nic o sebe 🙂 ako sa mas, snazilkujete?

nikka_
3. feb 2009

Ahojte,
Janulik Kubko spinká ???

zuzub
3. feb 2009

ahoj janulik, my terza ešte snažilkovať nemôžeme lebo neviem či vieš ale 01/2009 som mala zase MA 😔 .Teraz ma čakajú vyšetrenia a potom sa uvidí, ani nechcem skôr otehotnieť ako absolvujem vyš.tak som si dala predpísať HAK.Takže uvidíme

ingulik
3. feb 2009

dakujem holky sa rady 🙂 ja som strie mala na zadku aj predtym, lebo som na gympli dost radikalne schudla, na prsiach zatial nie su 😉
katka aj tu snezi, teda len tak strasi...ale asi sa to do zajtra zmeni na dazd ☹ juj uz aby bola jar

cka
3. feb 2009

katka444, manzel mal zlu morfologiu, iba 6%, norma vyzaduje min. 35%, ale stal sa aj tak zazrak....
ano, tehulkujeme riadne, ani sa mi verit nechce, ze uz som za polovicou. 🙂

ingulik, ten elastinQ si chcem kupit aj ja, len je myslim riadne drahy, a stale nemam tolko prachov pri sebe, ked ako posledny shop mam lekaren 😀

ingulik
3. feb 2009

cka mne ho kupil drahy 😉 stal cca 7eur....ponukala mi tam aj biodermu ale ta bola draha, tusim 14eur a mensie balenie...

snazivazuzi
3. feb 2009

baby, netreba kupovat tie drahsie krémiky, fakt staci detsky olej, alebo detské pletové mlieko. - ak sa budete natierat poctivo, kazdy den, sem tam aj viac krát denne, tak mozete predist striám. No zas, su zeny ktoré sa mozu natierat aj s h...nom, ajtak budu mat strie a celulu.... proste genetika.... Inak, najlepsi je cisty olivovy olej, zakupeny v lekárnach. Nie je drahy a je fakt ten naj, hlavne ak máte suchu plet.
Ja som po vysadeni hak sice neschudla a na prsiach mi zostali také tenké stire, ako vlas. Skoro ich nevidno. A to som sa u od 16ich natierala spavnujucim krémom na poprsie, hlavne kvoli hak. Teraz v tehu, /klop klop klop/ zatial ziadne strie nemám, ani na prsiach ani na stehnách a ani na brusku ani náznak. Za zaciatku tehu som pouzivala detské telové mlieko HIPP a detsky olej HIPP, ale ja som na vone dost citlivá a casom mi prestala vonat, tak som presla na tu niveu 3v1 a som velmi spokojná.

ingulik
3. feb 2009

zuzi...ten elastin zas nebol az taky drahy... mne nepomze ani ten ako poznam svoje telo, ale aspon pre dobry pocit 🙂 a co sa tyka oleja...z akehokolek sa mi vyhadzuju vyrazky...upchava mi pory...takze nemam moc na vyber 🙂

snazivazuzi
3. feb 2009

ingu, sama vies co ti viac vyhovuje 🙂 Dufam, ze ti ten krémik pomoze. 😉

evus
3. feb 2009

baby,tak ako pise zuzka,tie drahe kremy su podla mna na prd,ja som mala aj elastinQ a nic mi nepomohol,koza nabruchu mi aj tak popraskala,pri Miskovi som si kupila olivovy olej z lekarne a ten pomohol a ku koncu ked som uz videla,ze asi bude koza praskat dalej,tak verte ci neverte presla som na modru indulonu a brusko vobec nepraskalo dalej,ani koza nesvrbela,aj ked sa mala karin na tvaricke ako novorodeniatko taky ekzem,kozna odporucila modru indulonu,po troch dnoch mala pokozku bez vyrazky.

petulig
3. feb 2009

ahojte babiky, tak konecne som doma. Dnes lekarsky maraton, ale drobec je ok, mame aj prvu fotocku. jaaaj spokojna som 😀

snazivazuzi
3. feb 2009

petulig,gratulujem 🙂 krásna fotka a som rada ze je vsetko v poriadku! 😉

petulig
3. feb 2009

kujeem, aj ja sa vytesujem. musela som dnu zobrat aj draheho s fotakom lebo by mi to neodpustil. Tak sa vypytoval dokiho na kadeco, ten len gulal ocami 😀 ale bolo nas tam strasne vela tehotnych, aj doki vravel ze je nejake obdobie. Tak dufam, ze sa na snazilky co najskor virus prilepi 😉

janulik.j
3. feb 2009

Petulig krasna machulka 😉
evus mas veru pravdu s tou indulonou, sestra mojej kamosky ma atopicky ekzem okolo ust strasne suchu pokozku a najviac jej zabera modra indulona, lebo tam neni kopu vselijakych sra...k 🙂
manzelik ma dofcu, tak teraz isiel s malym von. ja si spravim kavicku po dobrom obediku (cernohor s opekanymi zemiacikmi 😝 a pustim sa do upratovania, lebo tu mame sodomu gomoru 😀

katka444
3. feb 2009

sup na 1 stranu 🙂

snazivazuzi
3. feb 2009

nooo katka, ja som supla, ale neviem co mám hladat 😀

zuzub
3. feb 2009

ja som konečne doma z roboty , šak vam v robote ani nemám kedy písať stále niečo riešim... 😝

zuzub
3. feb 2009

kde ste všetky?? 😕

nikka_
3. feb 2009

zuzub ahoj

baby k tým stirám, ja som cele tehu vôbec nemala, a spravili sa mi až pri pôrode, takže mám pamiatku, nechápem, prečo, ale strašne mi popraskalo brucho...

zuzub
3. feb 2009

jeej nikka ahoj

nikka_
3. feb 2009

ako sa máš, neak často sem nechodievaš, síce ani ja nie, ale aspoň si to tu sem tam prečítam..

Aj teraz mám viac času len preto, že je tu svokra s malého krsnou mamou, tak sa mu venujú ony.

snazivazuzi
3. feb 2009

caute, ja robim pagaciky tak som v kuchyni, sem tam pribehnem k pc 🙂
len piste aby som mala co citat pri papani zemiakovych pagaciko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre