Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
26. mar 2010

tini my sa mame dobre, nemame ziadne problemy tak je ok

inac baby ja uz normalne zacinam stresovat ci ma lekar nezdrbe, ze som furt takmer nic nepribrala

evitkamalicka
26. mar 2010

tinika a vy ako?

zuzub
26. mar 2010

neboj evi, ono to príde ja som prve 4 mes tiež skoro vôbec nepriberala a teraz by mi už aj celkom stačilo 😀

evitkamalicka
26. mar 2010

vsak, ale ja uz za 2 tyzdne zacinam 6. mesiac a stale mam len 0,5kg a akonahle idem na dlhsiu prechadzku tak mi to tak spali, ze do rana nemam nic

tinika
26. mar 2010

evi my fajn, maly rastie, papa, smeje sa a robi nam radost 🙂

evitkamalicka
26. mar 2010

zuzi a to som sa bala, ze pri tomto tehu priberiem este viac, bo niekde som citala, ze vraj pri duhom sa viac pribera

zuzub
26. mar 2010

tak evi pre teba to asi neplatí 😀
tini Paťko už má 4 mesiaca 😕 to je teda, ved len pred chvílkou si rodila 🙂

evitkamalicka
26. mar 2010

tini to tak zbehne, ze za chvilu ti bude maly behat

tinika
26. mar 2010

veru prave dnes ma 4 , mesiace a uz sa chystame rodit 🙂)) o 14:40 sa narodi 🙂)

katka444
26. mar 2010

ahojte, tak hlavicka je stale vpravo hore. mam prist zase v stredu a ak sa dovtedy neotoci, tak vo stvrtok sa uz pojdem objednat do nemocky na CR.

tini, gratulujem k 4 mesiacom 🙂

evitkamalicka
26. mar 2010

katka no uz sa podla mna asi neotoci

katka444
26. mar 2010

tiez si myslim. ked sa jej doteraz nechcelo.

teraz som strasne stastna, ze sme boli na to 3D. vsak by som vobec nevedela, ci to bude baba alebo nie. lebo odvtedy si stale sedi na zadku a dr. nevidi medzi nohy.

evitkamalicka
26. mar 2010

a uz asi ani nema dost miesta na to aby sa otocila

evitkamalicka
26. mar 2010

no ja ked sa nam neukaze teraz na velkom ultrazvuku, tak sa tiez objednam na 3D

katka444
26. mar 2010

ja uz tasku zbalenu mam. len som vcera zistila, ze ju nezapnem 😀 tak to tam musim este nejako poprehadzovat. a este asi dokupim nejake obycajne plinky, lebo ked pojdem na CR, tak mi malu daju az na 3 den, tak nech nedavaju cigancatam nase kvalitne pampersky.

vavenka
autor
26. mar 2010

Tak ja som zbalena, podozrivo sa mi to zmestilo do malej tasky - az ani neviem ci mam vsetko 😀
Kati ja som kupila to male balenie 24ks tesco, aj je to skladne, aj lacne a presne ako pises, najskor dostanem malu na druhy den, mozno aj neskor, takze nemusim cudzie deti dotovat drahymi plienkami......

Kolko latokvych plienok ste zbalili?

evitkamalicka
26. mar 2010

ja som pri Adamkovi tiez mala tasku, ktoru som ledva zapla, ale teraz minimalne polovicu veci neberiem, sak len hruby zupan mi zabral polovicu tasky a ten v lete isto mat nebudem, lebo by som sa uvarila

evitkamalicka
26. mar 2010

ja som brala 5 latkovych a nakoniec mi boli naprd, lebo v porodke nam dali, takze to tiez uz neberiem

vavenka
autor
26. mar 2010

Evit ja pre seba beriem len podprsenku, popordne gatky a ponozky - kosele, zupany su tam erarne, takze som tym usetrila hodne miesta...

Ok, tak si zbalim jednu plienku latkovu pre istotu, a kebyze treba tak drahy donesie 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

my sme mali erarne len kosele, ale aj to som mala len prvy den po cisarskom, potom som si dala svoju, ja neznasam mat oblecene nieco co nie je moje, ja si ani muzove tricko neobleciem, som asi divna, ale proste nie

katka444
26. mar 2010

ja som latkove ani nebrala 😨 treba? len ku vecickam, co mm potom prienesie malej na oblecenie som dala 2

evitkamalicka
26. mar 2010

jednu dve si zoberte pre istotu, lebo neviem ako to chodi u vas v porodke, vsak muzikovia potom donesu keby nieco

katka444
26. mar 2010

mi nemame erarne, takze ja mam za pol tasky zupanu kosele a uteraky. po cisarskom tam budem asi az 7 dni, tak som si radsej zobrala 3 kosele, 2 uteraky a aj osusku. predsa sme 36 km od nemocky, tak ak nahodou pospinim dve za den aby som nemusela chodit v spinavej.

vavenka
autor
26. mar 2010

Kati 7 dni??? Kokso dost, tu pustaju po styroch, ak nieje zltacka.....
No ja mam len jeden vacsi uterak a vsetko som brala len tak, na prvy den/dva, kedze mam porodnicu pod oknami, tak mi bude drahy nosit postupne.....
To znamena len jedno balenie vloziek, tampony do podprdy som len asi 6 ks vybrala z krabice -sak mi mozno ani nebude treba 🙂 len to 24 ks balenie plienok, potom ked bude treba tak sa donesie, podlozky pod seba 2 som zbalila a tak....
No som ja zvedava 🙂

evitkamalicka
26. mar 2010

ja som isla po cisarskom na 5. den domov, u nas pustaju tak po 4-5 dnoch

vavenka
autor
26. mar 2010

Evit presne, aj u nas.....

evitkamalicka
26. mar 2010

no nic maly je hore tak ideme olovrantovat a obliect a sup do mesta na stretko s tatikom, na zmrzlinku a karamelovu ladovu kavicku 😀

vavenka
autor
26. mar 2010

Evit tak pekne popoludnie prajem 🙂

katka444
26. mar 2010

jedna baba mala min. tt cisarsky v tej nemocke, tak pisala ze az po 7 dnoch isla domov. a malu dostala na izbu az na 3 den. ale vsak mozno je to individualne. uvidime.

katka444
26. mar 2010

no idem aj ja trosku do zahradky posediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre