• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Ozaj, este prevadzkujete sex? My uz taky dobry mesiac a pol nic.... Ale tak po velkej noci ho v nasej spalni dufam opat zavediem, nech uz roztahujeme porodne cesty :grinning:
28. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a to čo je ten sex??? :grinning: my celé tehu nič :confounded: a myslím, že sa to už nezmení.....vyslovene nám nezakázali, ale veľmi ani neodporučajú, tak nechcem riskovať aj mm sa už zmieril......ale tak hádam dobehneme zameškané :slight_smile:
28. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi fakt? No my sme do toho 15tt nic, sak som krvacala, ale potom uz bol nalez v poriadku, krcok ukazkovy, hematom zmizol, mala bola zakusnuta v maternici ako kliest, tak sme si aj dali sem tam povedat :grinning: jasne ze nie tak casto ako normalne, ale tak 1-2x do tyzdna sa nam podarilo.... No a teraz tento posledny mesiac/mesiac a pol nejak ja som nemala chut, drahy nenaliehal, aj tak uz taka ustukana chodim do postele, mam problem sa otocit z boka na bok, tak asi to vzal ako signal, ze sa nema o nic pokusat :grinning:
28. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si to vyjasnili hned na začiatku a už sme sa o tom potom nejak nebavili...no ale možno tesne pre pôrodom to riskneme, chcela by som vysúšať aký sex v tehu :grinning:
28. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no mne sa to pacilo, uvidime ake to bude s tymto kotlom, ktory mi za posledny mesiac vybehol :grinning:
28. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave :grinning: :grinning: :grinning:
a vavenka a kde vlastne pracuje tvoj chlap?
28. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no pracuje v podstate v stavebnictve, ale na obchodnom useku..... A tvoj?
28. mar 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on robí v konzultačnej spoločnosti, konkrétne na úseku produktivity, robia analýzy a merania práce, finančné analýzy, a podobné veci....ja tým niektorým veciam ani veľmi nerozumiem :grinning:
28. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: no hlavne ze jej rozumie on :wink:
28. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, ked mi rozpráva tak ja len počúvam a počúvam, ale on vie, že tomu veľmi nerozumiem len sa potrebuje vyrozprávať :grinning:
28. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no to mas fajn, ten moj zas maloco rozprava o praci, a ja by som naopak uvitala, kedze aj poznam jeho kolegov a tak, ale on nic... Na otazku ako bolo v praci - odpoveda dobre :slight_smile: a ked sa opytam ze co bolo, tak odpoveda ze dokopy nic :grinning: a debata skoncila :grinning:
28. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj ked nemá náladu tak tiež nič nepovie...ale teraz ked išiel preč mi hovorí, že keby som hocikedy cez den nááááááááááááááhodou začala rodiť mám mu zavolať a on dá vedieť kolegom do roboty a ktokoľvek z nich ma pôjde zaviesť do porodky :grinning: :grinning: :grinning: len neviem čo v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. mar 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :slight_smile: to asi tak ked ja svojemu vykladam o učtovnictve, on poslusne pokyvka hlavkou, potvrdi a sme obaja spokojni :grinning: :grinning: a ja sex v tehu len raz :confounded: a nist moc, mozno keby sme este potom skusili ale prerabali sme byt, chodili sme spat o pol 2 v noci to sme len odpadli takze ani nebola chut :slight_smile:)

zuzi v noci zavolas taxi abo sanitku :slight_smile:) inac dnes uz tak často sanitky po tehule nechodia :slight_smile:) kazdy ide sam a skor
28. mar 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no moj vseobecne toho vela nenarozprava.... S kamaratmi o sporte pri pive - to je ina vec zamozrejme, ale doma je ako vos pod chrastou :grinning:

A neboj sa, do velkej noci nepojdes nikam :wink: a keby naahodou, tak si zavolas taxik alebo sanitku, to je to najmenej :wink:
28. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiež myslím, že nepôjdem :wink: ak by náhodou vidím to na ten taxík lebo sanitka by ma zaviezla do žilinskej nemocky a tam rodiť nehcem
28. mar 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem ja si uz lahnut, nejak sa mi oci zatvaraju.... Dobru noc :wink:
28. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú :wink:
28. mar 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc
28. mar 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pekný týžden vám prajem, to už budeme mať veľkú noc, chystáte sa niekam?my budeme doma chodili sme každý rok s svokrovcom, a už ani neviem aké je to byť doma na veľkú noc :grinning:
u nás ráno svietilo slniečko, ale už sa nejak zamračilo :confounded:
29. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule,

my sa chystame na Velku noc k nasim na vychod a ja tam potom s malym ostanem tyzden-dva, cestovat budeme v piatok, kedze vo stvrtok mam este poradnu
29. mar 2010 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi, a kde bývajú vaši na východe? v piatok budete mať lepšie bude menej aut
29. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Spisskej Novej Vsi....praveze kazdy hovori, ze v piatok bude vela aut
29. mar 2010 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslím, že ani nie lebo vo štvrtok sú už prázdniny, my sme tuším raz išli na veľký piatok k svokrovcom a bolo málo áut
29. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, ze su prazdniny, ale vela ludi este vo stvrtok robi
29. mar 2010 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, my tiez asi pojdeme na den-dva na vychod k svokrovcom a potom doma, mozno nejaky jednodnovy vylet a samozrejme aj k nasim :slight_smile:
Teda dufam ze nebudem v nemocnici alebo co, nenormalne naliata som sa dnes rano zobudila, som jak matroska, som zvedava co mi povie na to gyndoska..... :rolling_eyes:
29. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a ty nebyvas na vychode?
29. mar 2010 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a kedy dnes ideš na poradnu? a čo máš nohy ruky opuchnuté?
29. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit byvam v Kosiciach, ale svokrovcov mam este dalej, az pri ukrajinskych hraniciach :grinning:

Zuzi o 11tej mam,idem sa uz pomaly dat do kopy......
29. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi nohy, ruky, tvar - vyzeram jak pampuch :grinning:
29. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave tak drzim palce na poradnu
29. mar 2010 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok