• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
čafte ja len na skok, tak dva dni tu určite nedojdem, mam dve firmy urobit do stredy a maju v tom veeeelky bordel, ked toto urobim asi si kupim auto za odmenu :slight_smile:) pa držte palce nech si to nehodim, mali uz druhy den je dost zamrčany
29. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak nech to máš čím skôr za sebou :wink:
29. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,nech už skončí daňové,si oddýchneš trochu..
29. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vdaka, najlepsie ze dva tt uz som nemala čo robit a teraz sa zblaznim
29. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini drzim palce, ja som dala danove robit uctovnikovi uz v januari, aby toho na poslednu chvilu nemal vela
29. mar 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulig,naša má vo štvrtok 4 mesiace a už má 6500g. :grinning: Miška sa už plazí,naša Peťka teraz objavila,že sa nemusí ležať v postielke len na jednom mieste.. :grinning: Obrátiť sa na bruško ešte nevie,ale večer ju dám riadne do postieľky,ráno hlava opretá o bok postielky a nôžkami vytláča hniezdo na druhej strane.. :grinning:
zuzub a s tým bytom,čo ste v ňom teraz,čo budete robiť?
29. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ty si vzorny klient a to si len zamestnanec ze? takze to aj keby 31,3 si doniesla ti to ja v poho urobim :slight_smile:

slni my sme mali v piatok 4 :slight_smile:) a mame cez 6730 g :slight_smile:)
29. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini eee, som zivnostnik :wink:
29. mar 2010 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na MD ? a čo robkas ak smiem vediet :slight_smile: sikulka
29. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni to nie je náš byt tento 1 izbák to jej mojej maminy, to si kúpila na staré kolená :grinning: ale tiež si ho musí najskôr prerobiť, teraz býva v 2izbáku ale tam nebude môcť zostať lebo je to na 5 poschodí a bez výťahu a ona je chorá na klby hrozi jej už aj operacia :confounded: tak vlastne aj preto si kúpila tento 1 izbák ked sa jej naskytol a bol ešte za dobrú cenu
29. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som si robila sama danove uz koncom februara, a podla mna celkom v pohode je tam vysvetlene, ako ho vyplnovat, neviem co vsetci robia taku vedu okolo toho :sweat_smile:
29. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini mam internetovy obchod so spolocenskymi a svadobnymi satami :wink:
29. mar 2010 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ty si šikulka, môžeš si raz ročne privyrabať :grinning:
nám mne aj mojmu mm robila mamina učovnička, ale za 5€ takže to je nič, ja som síce maturovala z učta ale som z toho koník :grinning:
29. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi faaakt? som ani nevedela :slight_smile:) tak nech sa ti dari ja idem makat papa
29. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ano fakt....drzim palce nech to rychlo zmaknes
29. mar 2010 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,aha.. ale obdivujem vás,že sa mestíte do jednoizbáku.. :slight_smile:
evit,ale? :slight_smile: to som ani ja nevedela,v čom podnikáš.. :slight_smile:
29. mar 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aj ja obdivujem ze v jednoizbaku, mne je aj 3-izbovy malo este 1-2 izby by som prijala
29. mar 2010 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My mame trojizbak, ale v spalni len spime a malu izbu sme doteraz mali ako susiaren na pradlo :grinning: az teraz co sme vymalovali, tak som ju spojazdnila a uz je tam rozlozena positelka :slight_smile: takz mne by zatial jednoizbak mozno aj stacil :grinning:
Ale jasne, do buducna to je malo.....
29. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám jedno izbák celkom stačí je to taký väčší,len sme už dosť zaprataný vecami :confounded: ale je to o zvyku, si neviem predstaviť ako budem sama s malým v 4 izbáku, ked pôjde mm na služobku :grinning: myslím, že do pol roka roka je tov pohode v jednoizbaku aj s bábom, ale potom už je to asi horšie
29. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni no velmi nam to s prikrmami nejde...mamkine mliecko je stale to naj...ale snazime sa kazdy den skusame....vyzera to u nas tak, ze ranajky kojime, desiata niekedy vyziva a niekedy kojime, obed sa snazime daco varene, olovrant pudicek alebo jogurtik, pripadne vyziva a na veceru kasa a kojenie....lenze aj pri papani ju treba nahanat, neobsedi v stolicke....najradsej papa po stojacky :slight_smile:
tini...drzim palce nech to mas za sebou, po velkej noci si budeme vychutnavat prechadzky :wink:
29. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu tesne som ta minula na fb :slight_smile:) ze pre maleho zhanam hihi
29. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ingu asponze mas mliecko, co by niektore za to dali, keby vydrzali kojit tak ako ty.... Aj ked jasne, ziaden extrem nieje dobry.....Ale asi radsej takto, ako uplne bez kojenia, nie? :slight_smile:

Zuzi budete hrat schovavacku s mangelom :grinning: :grinning: joooj nam volali ze okna na stavbu su uz v Kosiciach :slight_smile: som uz pisala? :slight_smile: sa tak tesim, v stredu ich pravdepodobne zalozia :slight_smile:
29. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tak to váš domček získa nový vzhľad :wink:
mi kamoš čo je detský doki hovoril zážitky z roboty, že minule mal mamičku s dieťaťom,ktoré malo 3 roky a ona ho stále kojila!!! :fearful: a viackrát do dna!akože to je už trošku veľa podľa mna
29. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura tak FO by som ako tak mala este ma čakat o horsie ...
29. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu tesim sa na vas :slight_smile:
29. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini sikulka :slight_smile:

Zuzi no to ano, uz sa bude zas trochu viac podobat na dom :grinning: joj tesim sa strasne.....
Kokso tak 3 roky je uz dost... Aj ked - moja sovkra kojila vraj skoro vsetky svoje deti /drahy je zo 4 surodencov/ 2-2,5 roka!
Dufam ze po mne to nikto nebude chciet :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav dakovam a neboj, len ty rozhodujes ako dlho budes kojit resp. mozno este aj ten hore či ti to dopraje, lebo ja som chcela aspon do 6 mesiacov a nepodarilo sa. ale som rada ze aspon do 3 som kojila, lebo svagrina len mesiac, moja mamina len 6tt čo dostala mrchu a ja som uz nechcela a som tu :slight_smile:)
29. mar 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no ja som tiez bola kojena len mesiac a tu som :slight_smile:

Ale sucasny nazor laktacnych poradkyn je taky, ze neexistuje, ze zena strati mlieko, alebo ma slabe mlieko, len to, ze nespravne rozbieha laktaciu, respektive ma zlu techniku kojenia... Tak ktovie ako to naozaj je..... Ja teda dufam ze sa mi podari kojit, ale zas ak to nepojde, nebudem z toho robit vedu.....
29. mar 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru vave, ja neviem čo som robila zle :(
30. mar 2010 o 02:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, ja som este nespala .))
30. mar 2010 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok