Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
30. mar 2010

tini,to až doteraz si pracovala??? 😨

slniecko4
30. mar 2010

vave,takže domček sa už približuje k cieľu? 🙂

slniecko4
30. mar 2010

ingu,ja som tiež zvedavá,ako to bude,až začneme s príkrmami.. 🙂 ale výhoda,že keď nechce,máme vždy teplú náhradu pri sebe.. 😀

tinika
30. mar 2010

slni veru hej a spala som do 6:15 do teraz

tinika
30. mar 2010

slni veru hej a spala som do 6:15 do teraz

tinika
30. mar 2010

slni veru hej a spala som do 6:15 do teraz

zuzub
30. mar 2010

dobré ránko 🙂 tini tak si mala nočnú, hej? ja som sa dnes ráno odvážila a zistila som, že 78kg !!!!!!! 😲 😨 🤐 takže už mám do limitu len 2kg...za posledný mesiac som išla hore 4kg čo je podľa mňa naraz veľa kedže som priberala tam po kilečku mesačne, som zvedavá čo mi poviem doki buduci týžden a to ešte určite dovtedy priberiem

tinika
30. mar 2010

zuzi no minulu noc som velmi nespala a teraz zase vobec tak snad este vydržim trocha

ingulik
30. mar 2010

bre ranko 🙂
tini....to budes potom len dospavat....aj my sa na vas tesime 🙂
slni....mne to az tak nevadi zatial ze mala je taka zavisla na dide, ale tym ze je viac kojena tak ma malo zeleza a tym aj hemoglobinu a musime ist na hematologicke....ale si aj tak myslim ze to ma po mne, ja som cely zivot chudokrvna a tu som....lebo som jej davala aj kvapky zelezo a nepomohlo, akurat jest prestala....
vave...ja som stastna, ze mozem kojit tak dlho, minimaln do roka chcem a ked sa nepodari dalsie babo (v lete by sme sa zacali asi snazit), tak aj do roka a pol budem kojit urcite....

katka444
30. mar 2010

ahojte, tini, no od prveho asi budes spavat vtedy ked aj patko. aby si ten spanok dohnala.

ktosi sa pytal, ci uz mam naplanovanu sekciu. zatial nie. zajtra idem k svojmu dr. a ak sa neotocila, vo stvrtok do noemocky naplanovat. juj no myslim, ze do buduceho piatka bude mala na svete 🙂

ja mam dnes v plane umyť 2 okna a poprat zaclony a zaves z obyvky

katka444
30. mar 2010

a myslim na maxinkuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

zuzub
30. mar 2010

veru maxii kto vie ako sa má, či už postupila do vyššej fázy 😀

vavenka
autor
30. mar 2010

Ranko 🙂

Tak som vam odfotila bruch, len sa nezlaknite 🙂

Zuzi presne aj ja, 1.3, som na poradni mala 75 kg, a vcera - po 4 tyzdnoch som mala 79... Takze tiez 4 kilecka hore.....

Maxii drz sa 🙂

Slni joooj ciel v ramci domceka je este v nedohladne 🙂 este tam je spuusta prace, ale zakazdym sme o mini krocik blizsie 🙂

zuzub
30. mar 2010

vavenka tak ty máš teda parádne brušino 😉 vanduška má veľký domček 😀

vavenka
autor
30. mar 2010

Zuzi no ved prave! Uz mi je jasne, preco mam take bendzo, ked ma herecka 2,5 kila 🙂 No proste uz je to pre mna fakt ostara.....

evitkamalicka
30. mar 2010

vavenka pani, to je teda paradne brusko

mum_to_be
30. mar 2010

ahojte dievcata! tak po mensej prestavke som tu zase, hihi, ale len na skok. zajtra poobede mam totiz skusku... a pisem diplomovku a robim este seminarku, takze jedno cez druhe... ale pozitivne je, ze som si konecne nasla cas a odfotila si brusko, dokonca som tam pridala na porovnanie aj, ake som mala pri verce v tomto tyzdni. 🙂 a su tam aj dve foto z ultrazvukov... papa.

mum_to_be
30. mar 2010

vavenka, tak to je teda paradne brusisko!!! 🙂 mas co nosit...

katka444
30. mar 2010

vave a si si ista ze necakas dvojicky? sa na teba nechytam s mojim brusinom. abz si tz nerodila uz v polke aprila 😉

katka444
30. mar 2010

mum krasne mimco 🙂

tinika
30. mar 2010

čafte vave ty mas pekne vypukly pupok 🙂 ja som mala len dieru hihi
no som si zdriemla este poobede z drobcom za hodinku a babka zobrala drobca von tak trocha este pracujem, som to rekordne rychlo urobila, za jednu noc čo zvyčajne trva aspon 5 dni. a super zarobok 🙂 kocky sa vytesujem ked dostanem euriky keby takych viac bolo klientov ta sveta zit, len keby nechodii na poslednu chvilu

slniecko4
30. mar 2010

čaute babenky,nevieme nič o maxii? 😕 neozvala sa nikomu?
tini,tak to fakt budeš mať čo dospávať.. 🙂
katka,to ja som sa pýtala na tú sekciu.. 🙂
vave,super bruško,riadne veľké.. 😀 fakt ako na dvojičky.. 😀
mum,ahoj. 🙂

tinika
30. mar 2010

slni zatial som v pohode som si este zdriemla naobed za hodinku s drobcom

tinika
30. mar 2010

mum ty mas take ploche brusko po porode 😅 parada

ingulik
30. mar 2010

hojte...nic nove o maxi?
...ja idem pracovat na diplomke....tak pekny vecer prajem 🙂

tinika
30. mar 2010

ingu nech ta kope muza 🙂) ja dokončujem tu s.r.o.

vavenka
autor
30. mar 2010

Juuj ma niekto cislo na MAxii? Asi nie... Sice ma comp v nemocke, ale tak neverim ze prve, co urobi po porode, je ze zapne pocitac a prihlasi sa na kona 😀

Ja som bola od obeda az do siedmej na stavbe, tak som fajne preluftovana 🙂

Hej hej ved ja viem, mam velke brucho, sak som vam to pisala a nechceli ste mi verit 😀 😀 a to ma caka este aspon 5 tyzdnov 😀 neviem si predstavit ze bude este vacsie......

zuzub
30. mar 2010

vavenka, ale možno už máš pred sebou menej ako 5 týždnov 😀
ja som bola v meste u kamošky na kozmetike lebo kto vie kedy sa najbližšie dostanem, tak nech ešte vyzerám k svetu 😅

vavenka
autor
30. mar 2010

Zuzi aj ja sa chystam uz asi 2 mesiace 😀 neviem neviem ci to stihnem, ked to takto odkladam 🙂 No hej, mozno menej ako 5 tyzdnov, ale isto este porastie, ten moj kotol 🙂

tinika
30. mar 2010

vave
zuzi
mate pekne terminy za sebou 🙂

vavenka
autor
30. mar 2010

Tini? Som nepochopila 🙂 jake pekne terminy mame za sebou? 😉

zuzub
30. mar 2010

ani ja som nepochopila 😕
vavenka a ty si už od dnes ofic na materskej, že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre