Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
31. mar 2010

Zuzi pohodka, v taske mam zbalene len to 24 kusove balenie, drahy potom donesie dalsie, podla potreby, nech sa do porodky netrepem jak s hokejovou vystrojou 😀 Aj vloziek mam len jedno balenie, ked bude treba, vsetko mam naskladane v detskej za dverami, tak mi prinesie dalsie... Vsetko som minimalizovala a mam fakt mini tasku do porodky, skoro ako vacsia kabela 😀
A neboj sa nic, budeme ukazkove rodicky 😉

zuzub
31. mar 2010

ja mám tiež takú menšiu tašku zajtra idem už konečne pobaliť 🙂 a tiež mm nachystám čo mi donesie dotatočne ked bude treba.
konečne si varím obed teda vlastne aj večeru cestovinky s kuracím mäskom, olivami,kukuricou a syrovou omačkou 😵
a včera čo vave vydržala si zeleninu ovocie a tak?

vavenka
autor
31. mar 2010

Zuzi hej vydrzala, len okolo piatej som si dala tanier vyvaru so zeleninou, ale bez cestovin, a okrem toho cely den len cerrstve ovocie a paradajky a uhorky 🙂 ale nad ranom mi uz tak skvrkalo v bruchu, ze som myslela ze sa nedockam rana 😀 dnes uz som na svojom, treska a tak 😀

zuzub
31. mar 2010

vave, tak ale aj tak super,že si vydržala 😉 ja som dnes mala na obed iba polievku, ale podvečer som u bola riadne hladná 😝 tak som si šľahla margotku no a potom nepriberaj 😀

vavenka
autor
31. mar 2010

Zuzi ja som vyslovene to chcela kvoli tym opuchom + bol spln, tak reku 24 hodin si dam take... Ale nemienim sa tyrat, toto je fakt jedine obdobie, ked papam vsetko bez vycitiek, tak si to predsa nebudem kazit, vsakze 🙂 Uz kolko naberiem tolko naberiem... Prezierat sa mi uz aj tak velmi neda, lebo zaludok nepusti, a jednoducho sladke si neodpustim - este bude kedy davat si pozor na stravu a dietovat......Teraz mam +17 - za posledne 3tt som pribrala 4 kila, ratam ze este take 4 priberiem, tak nech pojdem rodit s + 21-22 kil - co podla mna nie je az take hrozne... Jasne ze od tabulkovych hodnot to ma daleko, ale ja sa nestazujem 🙂

zuzub
31. mar 2010

vavenka hlavné je ako sa cítiš a tebe aj tak podľa mna väčšina ide do bruška, mne trochu nabral ak zadok a boky ale nie nejak veľa a veru ešte bude šas chudnuť a dietovať....si zober,že Kveta Horvatova pribrala v tehu 30kg!!!! tak akože to si fakt neviem predstaviť ja by som sa pri mojej výške kotúľala ako guľa 😀 😀 😀

vavenka
autor
31. mar 2010

Zuzi aj ja som isto nabrala aj inde, ale pri tom brusisku sa to opricky strati 😀 😀
No ja som mala obavu ze pojdem do extremov, 30 a vyssie, lebo naozaj vsetky kamosky tu okolo mna priberali ako dive, tak som celkom rada ze sa moj prirastok na vahe nezacina trojkou 🙂

zuzub
31. mar 2010

čo sme boli teraz v sobotu u tej kamošky tak ona strašne malo pribrala cca 8kg ale viem, že si dávala strašne pozor čo jedla a to mna také nebaví ja nie som taký typ, mám rada fajné papkanie 🙂

zuzub
31. mar 2010

tak om sa napapala a je mi lepšie 😅

vavenka
autor
31. mar 2010

Zuzi aj ja som teraz zapekala toasty, tak sme sa s drahym fajne napucili 😉

vavenka
autor
31. mar 2010

Jooj kebyze ja si davam pozor, tak ako v netehu stave + nemusela som prvy trimester prelezat, tak mam na sebe asi len to, co vazi Vanda 🙂 ale tak nie o tom je tehotenstvo, taketo manevre vdacne prenecham modelkam a svetovym celebritam 😉 ich telo zivi, tak nech sa trapia 😀

zuzub
31. mar 2010

ja si tiež myslím, že telu treba dať čo si pýta, pokiaľ sa to vyslovene neprehána tak je to ok, každý extrém je zlý...vave a tie podložky pod seba si kupovala, koľko berieš do nemocky?

zuzub
31. mar 2010

som prave volala so sesternicou mm juuj ma vytočila, že koľko si pribrala? vravím, že 11kg a ona, že to teda dosť veľa, ja som pri jednom 3kg a pri druhom 6kg, ale to že pregracala obidve tehu to mi už nepovedala, trubka jedna 😠

tinika
31. mar 2010

čafte
zuzi kasli na nu akoze čo nejedla, kamoska tiez pribrala asi len tri kila ale ta tiez spekulovala ze ona toto ne tamto ne
sme dnes boli pozerat afto a vyzera ze sme sa rozhodli 🙂)

tinika
31. mar 2010

slni takze ty si zistila ze si tehu dne po mne? bo ja 30,3, 🙂)

zuzub
31. mar 2010

vieš to mám tini najradšej také múdre reči 🙄
a aké autíčko ste vybrali?

katka444
31. mar 2010

ahojte, tak maxinka sa stale neozvala 😒

vavenka krasny domcek, uz aby ste tam boli co?

ja som dnes bola na poradni. chvalabohu bola aj kamoska co ma termin cca ako ja. bola som tam od 12:15 a vysla som o 15:30. v stredu robia od 13tej a doki prisiel az o 13:30 a to uz mal urobit styri co mal objednane na sono. a este mali nejaky chaos a na 14tu mali objednane az tri.
a inak krcok este nemam vyzrety, tak mam ist do nemocky az v utorok. a uz aj s taskou. ze oni uvazia ci si ma tam uz nechaju alebo len naplanuju. a co mi este zabil 😲 ze ved mozno to KP este porodim aj prirodzene.

zuzub
31. mar 2010

kati tak to si mala pestré 😖 a to fakt by ťa nechali rodiť prirodzene???? 😕 to ja by som teda nebrala by som sa asi aj s dokim pohadala 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

jaaj baby veru vraj dievcatka v polohe KP sa niekde zvyknu rodit uplne bezne prirodzene 😒

katka444
31. mar 2010

no ja som dnes mala na obed margotku a dzus. 😀 som si naivne myslela, ze do 14tej budem doma. tak som pred odchodom zedla len jogurt.

zuzub
31. mar 2010

tak nie som sama čo som mala dnes margotku 😀

katka444
31. mar 2010

ako u druhorodiciek ked su dievcatka KP tak idu aj prirodzene. ale prvorodicky by nemali. ale mama mi prave dnes vravela, ze primar preferuje prirodzene porody. tak uvidime.

vavenka
autor
31. mar 2010

Pradlo vyvesane, kuchyna vyglancovana, idem trocha pozehlit, v ramci pozerania panelaku 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

ja by som sa asi bala rodit prirodzene KP, urcite by som si nejakym sposobom vybavila cisarsky

vavenka
autor
31. mar 2010

Jo Zuzi a podlozky som kupila 4 a zbalila tusim 2 🙂 + mi starka dala cele balenie inkontinencnych podloziek - v domove to fasuju a ona este nepotrebuje 🙂 tak mi poslala cely balik, tusim 10 ich je tam, a mamka mi ich dorucila ten na to ako som kupila tie 4 v zdrav, potrebach 😀 takze mam ich dokopy 14! Ale nevadi, to sa pouzije potom pri prebalovani......

zuzub
31. mar 2010

ja sa zajtra chystám dať trochu do poriadku pred veľkou nocou aj nejakú výzdobu spravím

evitkamalicka
31. mar 2010

mna rano caka poradna a velky ultrazvuk, tak muzik uz pekne dohovara brusku nech sa predvedie....idem ja teda spat, bo skoro vstavam

mum_to_be
31. mar 2010

ahojte, skuska je za mnou, len ci uspesne... mohli dat aj lepsie otazky 😒 uvidime...
ja som sa dako porodu nebala, neviem. ale bol dost zly, kedze u mna akosi nic neslo prirodzene a samo od seba... a verca bola este 4 kilova. ale teraz to bude urcite lepsie, no nie? ved 5 kilove dieta snad nebudem mat, hihi 😀 😀 😀
evitka, tak to drzim palce, som zvedava, co budete mat... ja by som chcela dalsie dievcatko, uvidime... mena mame take predbezne - romanko (po ockovi) a lucka (povodne sme sa priklanali skor ku kristinke).

zuzub
31. mar 2010

mum Lucku sme mali aj my keby bolo dievčatko, ale tak nabudúce 🙂
vavenka ty máš iné zásoby podložiek 😀

mum_to_be
31. mar 2010

katka, pozerala som tvoj album, ci nemas nahodene nove brusko. ale chcela som ti napisat, ze nemas vyskrtnuty 8.mesiac v tej tabulke. 🙂 ty brdo, ze 39.tt... ako to len rychlo ide (ked je to u inych...) ja teraz ledva vnimam, ze som tehotna, verca je sarkan a este k tomu ta moja skola... dnes som sa vazila, +2,2 kila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre