Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
31. mar 2010

mum, ty si chudučká, táke bruško ako máš ty teraz som mala asi na základke 😀 😀 😀
a prvé mesiace tehu sa fakt vlečú, ale teraz to už aj mne pekne ubieha,konečne 😅

vavenka
autor
31. mar 2010

Mum ty si moj vzor 🙂 strasne super to vsetko zvladas, aspon takto z pismeniek to citim, aj si sa super dala do kopy po malej 🙂 fakt klobuk dolu......

Evit drzime palce na zajtra, potom sa ozvi....

Kati ze 39tt, super, ja dufam ze najneskor 39tt rodim 😀

Zuzi no hej, podloziek mam po milu jarmilu 😀 ale nevadi, pouzijeme...... ale podarujem nemocnici prinajhorsom 😉

mum_to_be
31. mar 2010

dakujem za komplimenty, ale neviem, ci to az tak super zvladam... mam pocit, ze neviem co skor... ci varit, ci aspon daco upratat, ci sa ucit... akoze obedna prestavka, ked verca spi, to uz ani neviem, kedy som si len tak aspon na pol hodinku sadla a nic nerobila... keby som uz aspon tu skolu mala za sebou.
co sa tyka mojho brucha, tak ja som ho vzdy mala jak podla pravitka, aj ked som trebars o nieco pribrala. po porode to nebolo, ako predtym, ved som vobec necvicila. takze mozno velkost by sa dala, ale ta konzistencia... no ale druhe tehotenstvo je tu, tak to nemusim riesit, ze ano... 😉
vavenka, tie podlozky to myslis take jednorazove na prebalovanie? ak hej, tie su fajn do rezervy, akoze u babiek, ked prides na navstevu a tak. doma som ich velmi nepouzivala. sice teraz rozmyslam, spociatku po kupkani som si veroniku na nu davala, ale to nam vydrzala dost dlho, vlastne to nebola az taka jednorazovka. ja som teraz taky balik 10 ks dostala, vraj su dobre, ked sa dieta odnauca od plienok, tak uvidime... zatial este netrenujeme, cakame na teplu jar alebo zaciatok leta. 🙂

vavenka
autor
31. mar 2010

Mum ano tie podlozky - teda ony tie inkontinencne su trochu vacsie, lebo su akoze pre dospelych, ale princim a material ten isty, takze tiez verim ze ich vyuzijem hlavne pri navstevach a tak, ked budem prebalovat mimo domu 😉

No tak ja som furt nejake to brusko mala, takze nepredpokladam ze po porode to bude inak :- priam az naopak 😀 budem mat pneumatiku jak hrom!

mum_to_be
31. mar 2010

vavenka, to su nejake negativne scenare... ozaj, mate niektora knizku tolerovat a by tolerovan - je vyborna! mne sa este paci seria kniziek bystre dieta (maju ich urcite v panta rhei), su tam vyslovene uvedene cinnosti, hracky, ktore su vhodne podla veku dietata. skvele tipy. baby, citajte, kym mate na to cas...

mum_to_be
31. mar 2010

vavenka, a keby aj dake brusko ostalo, budes mat predsa vandusku, no nie?

vavenka
autor
31. mar 2010

Mum tak tu knizku nemam, ani tie serie o bystrom dietati, ale dik za tipa, pojdem si to obzriet 😉

Pojdem ja uz pomaly pod perinu... Pekny vecer 😉

katka444
1. apr 2010

cafte baby,

o 5 rano som tu teda este nebola. ale nejako sa mi neda spat. asi zacina predporodna depka. ma vcera dr. zabil, ked povedal, ze mozem rodit aj KP prirodzene.

tinika
1. apr 2010

kati hej? a čo je KP?
a ty uz mas viac tt ako ja ja uz som mala patka pri sebe 🙂)

tinika
1. apr 2010

takze je to uz na spadnutie 🙂

tinika
1. apr 2010

zuzi no rozhodovali sme sa medzi peugeot 407 a 370 kombi. viac sa nam pačilo to prve ale to druhe bolo mladsie a v lepsom stave. to prve malo zase lepsiu vybavu. ale ta aj tak som rada, lebo vzdy som chcela nejaky taky peugeot, teraz sme mali 106 🙂) a dnes uz mozno bude doma 🙂)

kati ale inac sa čudujem ze keby na CS mas ist ze ta este neberu bo prirodzene to uz moze prist kedykolvek

evitkamalicka
1. apr 2010

ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor

vavenka
autor
1. apr 2010

Evit to nic, na 3D sa isto ukaze.....
Ale ved v podstate vies co cakas 😉

Tini KP je tusim ze ritkou dolu otocene babatko - a Katkin doktor chce aj napriek tomu, ze nieje dolu hlavkou, rodit prirodzene, nie sekciou.....

Inak dobre ranko 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

jaaj a mame 376g 😀

vavenka
autor
1. apr 2010

Evit pekna vaha 🙂 rastiete ako z vody...

Maxii, dufam ze si ok, uz by si sa pomaly aj mohla ozvat 😅

zuzub
1. apr 2010

ahojte 🙂 ja mám dnes od rána vysoké pracevné nasadenie, teraz trochu oddychujem a dávam kinder bueno 😀
evi tak máte aktívne dieťatko, ale neboj ono sa ukáže 😉
a konečne som dnes ako tak zbalila tašku do porodnice 😅

vavenka
autor
1. apr 2010

Cau zuzi, mna to nasadenie chytilo vcera vecer 🙂

A prd som spala, takze sa od rana len ponevieram po byte a kedy tedy zdriemnem....
O desiatej sa tu dotrepal draheho brat aj so seseternicou a jej tyzdnovym babatkom - sa boli dat zaockovat v KE, tak hodinku posedeli, esteze som vcera vecer popratala 😀 a zrusila som aj rande s dvojickovou, sa mi nechce nic.... Akurat co vyberem maso z mrazaku a potom okolo tretej nieco narychlo zbucham 😉

zuzub
1. apr 2010

ja ešte doupratujem našu izbietku, potom trochen kuchyna, zotriem podlahy a hádam aj hotovo 🙂 ja som spala do pol desiatej a sa mi ráno nič nechcelo,ale teraz ked už vyšlo slniečko je to lepšie 😅
a dnes sa mi podarilo ujovi, čo býva pod nami vyprášiť na hlavu konerček 😀 😀 😀 😀 ma to aj mrzelo, si tam hulil na balkone a ja som sa nepozrela a už bolo 😀

vavenka
autor
1. apr 2010

Zuzi 😀 😀 tak ten ujo musel mat z teba radost 😀 no co, stava sa...
Praveze v KE je od rana pod mrakom, takze vobec mi pocasie nepomaha nastartovat sa.... Ale idem do vane, uz si musim umyt tie moje vlasiska a potom sa to snad rozbehne do normalu, fakt som ako keby mi niekto v noci tresol nieco o hlavu 😀

zuzub
1. apr 2010

ja sa idem konečne naobedovať 🙂

vavenka
autor
1. apr 2010

Ja idem ten obed aspon uvarit 🙂 Zuzi dobru chut 😉

zuzub
1. apr 2010

dik a čo ideš dobré variť?

vavenka
autor
1. apr 2010

Len kuracinu na prirodno a ryzu k tomu, nejak nemam fantaziu 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

ja som dnes nevarila nic, Adamko mal zo vcera a ja som mala naobed 2 rozky s maslom, ementalom a paradajku 😅

vavenka
autor
1. apr 2010

Taak navarene, uz aj zjedene 🙂 som k tomu este podusila mrazenu zeleninu s brokolicou - fajne 🙂

katka444
1. apr 2010

a kde ste? 😕

vavenka
autor
1. apr 2010

No ja som tu, a ty si kde? 😉 😉

No co, nacapal vas niekto na prveho aprila? Mna nikto 😀

katka444
1. apr 2010

caf vave, ani mna nikto.
co si porabala? ja som dnes chcela umyt este jedno okno, ale vykaslala som sa nato. ale vyriadila som autosedacku. svagrina ju jednym pozicala, no hamila by som sa ju vratit taku zafulanu. pasy mala spinave, akoby tam dieta davali zaolejovanymi rukami. ale uz su krasne ciste 🙂
mame asi rovnake spanie. dufam, ze tuto noc uz pospim viac.

vavenka
autor
1. apr 2010

Kati no ja som len tak doobedie prelezala + rychla navsteva draheho brata a sesternice a malickej Marusky, potom som navarila, dosiel drahy z prace tak sme trocha rozpravali a planovali sviatky, pozreli sme hokej a teraz sme boli na nakup a akurat tlacim do hlavky makovnik vyborny makkucky 😅

A sa tesim na zajtrajsiu rannu pohodku, na spolocne ranajky a kavicku 🙂

Ja som okna neumyvala, lebo tie v spalni a detskej aj tak nevidno a tieto predne - v obyvacke a kuchyni nam po sviatkoch pridu vymenit, tak sa mi uz neoplati 😅 😅

Joj ta nasa Maxii, len dufam ze je vsetko v poriadku......

katka444
1. apr 2010

tak to sa uz ozaj neoplati ich umyvat

vyzera to ze KE idu do finale. aj mm im drzi palce. teda on kazdemu, len aby slovan nevyhral 😀

no dufam, ze maxi je v poriadku. mozno ak jej museli spravit CS, tak to sa asi aj 2 dni poriadne nepostavi, nie este vytahovat book

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre