• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
skoda, ze nemame na nu t.c.
1. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej, skoda :frowning2:

A ty sa ako citis? Kokso 39tt, az sa mi verit nechce :slight_smile:
1. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mne. vobec sa necitim, zeby som uz aj rodit mala. som myslela, ze posledny mesiac sa budem citit hrozne, ale je to celkom v pohode. teda v ramci normy :slight_smile:
1. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati to mas super, ja sa teda citim dost nepohodlne - hlavne to puchnutie ma stve, dnes od rana mam opuchnute cele chodidla, clenky a lytka, dlane a aj tvar... Sa na seba ani pozerat nemozem :grinning: a tie noci ani nespominam... Ale cez den sa celkom da :slight_smile:
1. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja spim celkom fajn. za nato ze idem min. 5 x na wcko. ale mam ten kojenecky vankus a s tym ked sa vypodkladam, tak hned zaspi. len dufam, ze ma v utorok nenechaju uz v nemocke. to neviem ako tam budem spat. a vobec sa mi tam teda nechce trcat bohviekolko kym porodim :confounded:
1. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati no kym len idem cikat a potom zaspim, tak super, ale sa mi stava ze sa zobudim na to ze mi treba na wcko a potom nie a nie zaspat :rolling_eyes:
Myslim ze u teba to nebudu zbytocne natahovat - ak ta hospitalizuju, tak do konca tyzdna mas Kristinku pri sebe :wink: nemocnice nemaju prachy a ani fleky na to, aby len tak nechavali pacientov zbytocne dlho na lozkach, skor je dnes tendencia pustat cim skor.....
1. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v to dufam. mienim tam byt max. jeden den pred porodom.
dnes som sa dozvedela, ze primar rozhoduje o tom, ci pojdem na CR alebo prirodzene. vraj podla vahy atd. no som fakt zvedava co mi v utorok povie. ani neviem, co by vlastne bolo lepsie :unamused:
1. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati no ak by trvali na prirodzenom porode, tak tam urob bordel, respektive inu nemocnicu... Moja kamoska takto v den porodu menila nemocnicu - rano dosli na prijem na planovanu sekciu a prijmovy lekar tam nieco utrusil hodne netaktne, tak od jej manzela este aj po hube dostal, zbalili sa a sli do inej porodnice, kde ju bez problemov prijali......
1. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, takze porod KP asi neni bohvieco. mam v tom teraz chaos, zato som ani v noci moc nespala. no spolieham sa ze ako prvorodicku ma nenecha rodit prirodzene.
1. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze kristinka do utorka riadne narastie, nech ma vysoku vahu. aby mi urobili radsej CR :slight_smile:
1. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati :grinning: :grinning: no ja neviem, co taky porod obnasa, ale ja by som to neriskovala....
1. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi idem zalomit. nejako ma uklada.
1. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati tak dobru noc, ja som este ako rybicka :slight_smile:
1. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mna mama tak rodila a tu som. no ale kazdy porod je iny. co som citala trochu o tom diskusiu, tak tam baby rodili v pohode. ale ozaj babatka mali skor tie nizssie vahy.
1. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc
1. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ranko :slight_smile: dnes to vyzera na krasny den :slight_smile: aj ked som vstala ako snehuliak opuchnuta - ale nevadii :slight_smile: :slight_smile: co mate v plane?
Chcelo by to cerstvy vzduch :wink:
2. apr 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nas rano hmla, teraz zamračene
2. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nase stara a nove afticko :slight_smile:
2. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pekne sviatky Vám prajeme
2. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini pekne ste kupili, fajne velke, rodinne :slight_smile:
Mne by sa tiez asi nejake zislo, ale teraz su dolezitejsie veci, musim si zatial vystacit autobusom :sweat_smile:
2. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nás je hnusný upršaný den a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa v noci tak zle spalo,som mala pocit, že len tak driemem
2. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi to fakt? U nas je fakt krasne, len dokedy :sweat_smile:
Co porabate? Ja uz od desiatej zehlim, na etapy, lebo ma pri tom dost boli chrbat, ale ide to, popri tom pozerame telku :slight_smile:
2. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nič len tak vegetím, dnes sa mi vôbec nič nechce,ale idem si asi dobaliť tu tašku do pôrodky :slight_smile:
2. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi co tam tolko balis? :sweat_smile: Ja som to mala za 10 min :grinning: aj ked, ako sa poznam, ako sa bude priblizovat TP, tak to isto este parkrat vybalim a skontrolujem, ci mam vsetko :grinning:
2. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, že som prišla na to , že tam nemám všetko :grinning: a také celkom dôležité, že prezuvky,uterák a pod :grinning:
2. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :grinning: :grinning: no ja mam jednu osusku taku strednu a jeden maly uteracik...
Inak to treba asi aj nieco zbalit, aby bolo po ruke, na porodnicu, co? Nejaky tiez maly uterak alebo vlhcene obrusky, a vodu a keksik, mp3 prehravac, alebo co, aby som to tam nemusela v taske hrabat - asi to pribalim do igelitky, ktora bude osve...

A inak prezuvky si beriem dvoje, jedny do sprchy a jedny na izbu.....
2. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave vdaka :slight_smile:) parada, cely kociar v kufri a vsade kopa miesta :slight_smile:)
u nas tiez prsalo, u nasich svietilo slno, tak som zvedava ze ked tam prideme zajtra či tiez budem pekne abo ee
2. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
vobec sem nestiham chodit.. bozinku vy uz mate take krasne tt... uz sa nam to tu sporodnieva :wink: :dizzy_face:

kati ja by som tiez neriskovala KP ist rodit prirodzene.. urcite sa nenechaj odbit...

vave ja som mala zvlast tasku do porodnice a zvlast na sestonedelie. do porodnice som si brala vodu, toaletak, osusku, vlozky, knihu, piskoty... a vsetko ostatne aj pre babo mi mm doniesol po porode z auta. jo a nabijacku na mobil :slight_smile: .. tu som mala v druhej taske a ked som v noci lezala a cakala na porod tak som mala nervy kedy mi skonci baterka a ani muzovi sa nedovolam :grinning:

babenky inak vam strasne zavidim... tak v dobrom.. ja mam tak nadherne spomienky na porod ze by som si to zopakovala hned..
2. apr 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Aden :slight_smile: to vazne?? Si prva, ktora ma nadherne spmienky na porod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Hej, tak nejak aj ja si to predstavujem, ze taka mini taska na prijem a ta velka taska potom v ramci sestonedelia ...
A inac ako sa mate? Ako mangel?
2. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave ja nemozem pol slova povedat.. akoze nebolo to bez bolesti, ale nic nezvladnutelne a epi mi zabrala vzdy v pravu chvilu tak som si to vedela krasne vychutnat... a ked mi to moje slniecko polozili na brucho tak to bol najkrajsi pocit na celom svete... dodnes mam v ociach ako na mna otvarala to jedno ocko a snazila sa kuknut ze kto ho to celych 9 mesiacov vlacil kade tade :sweat_smile: :dizzy_face:

no mame sa ani neviem ako... mm ma vazne zdravotne problemy, tak uz je 3 tyzdne doma, buduci tyzden nastupuje do nemocky aaaa tak... no ale paradoxne mame teraz take krasne obdobie ked si vychutnavame jeden druheho a hlavne to nase male jasidlo....

a ty ako? uz sa psychicky pripravujes?
2. apr 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok